12.06.2010 бенчрест Пловдив-Оризари

DANNY

Редовен Потребител
Чакам с нетърпение резултатите от братушка. Дано ги сметне довечера а и да пусне снимки.
Ще ми е интересно за сравнение. Яд ме е, че Милен не можа и той да се включи в извънрегламентираната стрелба за точки която си направихме.
За мен реално този клас трябва да се състезава на дистанция от 30-35м. Всичко друго си е тото и късмет на 50м
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря на организаторите за публикуваното класиране.

В класирането за ПЦП липсва резултатът на milen.m. Предполагам, че става въпрос за технически пропуск.

Поздрави,
Мира
 

piperov_pipi

Потребител
Нали съм дядо, забравихме едно мешоче за преден упор /оригинално немско/ на първа маса на пцп, МОЛЯ който го е намерил да се обади :sos: :rambo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Аплодисменти на организаторите :bravo: :bravo: :bravo: . Направили сте едно прекрасно мероприятие като гледам от снимките. На място и на живо 100% е било още по хубаво. След няколко седмици излизам отпуск и съм си го поставил в плановете гостуване на Пловдивска група на стрелбище Оризари.

Явно на състезанието слънчицето е било в повече. Чета доста забравени вещи има ;) ;) ;).
 

potrebitel 13

Потребител
Да! Нико даже си забрави автомобила :) . Ама не стана ясно в жегата или алкохола е проблема
 

братушка

Редовен Потребител
Дани, ето че най-сетне стигнах и до мишенките:
http://www.airguns.bg/files/bratushka/p ... 6J-001.jpg
http://www.airguns.bg/files/bratushka/p ... 6J-002.jpg
http://www.airguns.bg/files/bratushka/p ... 6J-003.jpg
http://www.airguns.bg/files/bratushka/p ... 6J-004.jpg

И преди си мислех, че сигурно не случайно БР с по-малкото джаули не стрелят на 50м. След този ни опит и последното ми съмнение се изпари.
Стрелба с 16Дж на 50м си е сложна работа дори за група при дори доста лекичек вятър, какъвто беше сега, а пък за точки направо се превръща в лотария. Опита ни показа, че на 25м резултатът става доста по-адекватен, като в същото време в никакъв случай не е никак лесна работа. Иска се и доста майсторлък и перфектна подготовка на оръжието, муниции и останалото за да се ударят 250 точки.
Таман хем вече далеч не е лотария, хем не е никак лесно - точно тази интрига в надпреварата, която се търси.

Така, че подкрепям чуждите практики и смятам, че за 16Дж клас точната разновидност на Бенчрест е именно на 25м за точки, стандартния БР50.


ПС: Дани, не ме съди строго, ако някъде съм сгрешил някоя точка.
 

dinkata

Редовен Потребител
Благодарение на Akraba и на мене ми стана интересно много това с мишенките на 25м с 16j и даже другия път ако има такова отделно класиране и аз ше стрелям :p :p :p :p :p
 

lynx

Редовен Потребител
А аз таман се чудих къде изчезнаха някои от участниците и защо ги няма в класирането, а те се отцепили в отделен клас и са стреляли отново на другото стрелбище :eek:


П.С.
mira_bis написа:
.....В класирането за ПЦП липсва резултатът на milen.m. Предполагам, че става въпрос за технически пропуск.
Поздрави,
Мира
Да, в протокола е описан че е на 8-мо място , а в официалното класирането не са го вписали ???
 

alexdi

Потребител
Братушка,а аз си мислех,че 10-ка се дава само при пълно покриване на най-малката окръжност,но явно бъркам.
 

братушка

Редовен Потребител
alexdi написа:
Братушка,а аз си мислех,че 10-ка се дава само при пълно покриване на най-малката окръжност,но явно бъркам.
Отляво, в пристрелъчна зона е нарисувано как се дават точките.
А "при пълно покриване на най-малката окръжност" се дава "Х". Те също се броят.
 

Yasho

Потребител
колеги моля ако някой е прибрал възглавничката за преден упор на колегите от бургас да я донесе събота или неделя в базата !!!
 

lynx

Редовен Потребител
П.С. Тази снимка е от последния кръг, и възглавницата вече е преминала на 5-та маса
IMG_0143.jpg

Това вече е към самия край на състезанието.
Ако някой я е прибрал по грешка на тръгване, нека да си каже ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Благодаря на всички включили се в издирването на упората за пушка,обадиха ми се че е прибрано,и обещаха да ми го пратят.
 

Yasho

Потребител
несъм се и съмнявал че ще се намери ние сме друга категория хора :yahoo:
 

lynx

Редовен Потребител
Анди, огромни благодарности за снимките, а за тази нямам думи! :yahoo: ;)
019225284-big.jpg
 
Нагоре