„FT open 2x30 Белиш” – 27.03.2016 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Мероприятието ще бъде рейтингово само за клас „Международен”, като се надяваме да бъде вписано в рейтинговият шампионата от ФТКСофия.
Дата на провеждане – 27 март 2016 г.
Място на провеждане –
с. Белиш Троянско. Като влезете в селото, карате само направо по пътя, 500 метра след първата махала на селото от дясно до пътя ще видите трасето. Няма как да се объркате. Трасето е до самият асфалтов път. Предполагам, че лесно ще стигнете до с. Белиш. Повечето от вас вече са идвали там.

Характер на състезанието
Състезанието ще е в дисциплината Фийлд таргет за пневматични пушки.
Състезанието ще е в рамките на един ден.
Брой мишени 30. Мероприятието ще е в два кръга.
До участие се допускат ППП и ПЦП до 45 джаула в калибър до 5,5.

Такса за участие в състезанието - 5 лв.

Ще има задължителен хроно-тест, компромиси няма да се допускат с мощността на пушките независимо от причините. Участието на двама човек с една пушка ще се разрешава, но състезателите ще бъдат извън класирането, като заплащат определената така за участие. Не се разрешават незачетни изстрели по мишените независимо от повода. Участници в състезанието които не присъствали на брифинга преди състезанието няма да се допускат до участие. Всеки състезател да разпредели така времето, че да бъде на брифинга.


График за провеждане на мероприятието:

От 08,00 - 10,45 часа хроно-тест, прострелка, записване
От 10,45 - 11,00 – откриване и брифинг- Обявяване на правилата и мерките за безопасност при провеждане на мероприятието, които няма да се различават коренно от до сега практикуваните.
Начало на първи кръг 11,00 часа.

Начало на втори кръг 14.00 часа.

Наградният фонд– медал и грамота.


Форма за записване:

Име и фамилия -................................ Ник -...................................................

Модел пушка -....................................... Модел оптика -......................................

Модел чашки -....................................... Клас за участие -................................

Апелирам към всички желаещи да вземат участие в мероприятието да ми изпратят най-късно до 24.03.2016 г. 21 часа своята точно попълнена форма за записване на л.с. Записването е с цел улесняване регистрацията на участниците. Записване ще има и в деня на мероприятието, но предварителното записване ще улесни организаторите. Благодаря на всички за вниманието. Надявам се да се видим на Белишки терен.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Павка, състезанието за март в София отпада и рейтингово състезание за март ще е Белиш 2х30. Предполагам колегите от ФТКС ще са съгласни, състезанието да е включено в рейтинговия шампионат. Мускетарите са се доказали в организиране на рейтингови състезания.
Ще се видим в Белиш.
Поздрави!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към момента са се записали 7 участника - 6 човека в клас международен и 1 човек в клас до 45 джаула.
:rambo:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз за сега не мога да кажа 100% понеже може да се наложи да помагам,но ако мога съм там 100%
 

Dominus

Редовен Потребител
Ако имам възможност ще се включа
 

Attachments

  • qr-code_20160321165039000000_L.jpg
    16.5 KB · Прегледи: 48

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Мероприятието ще се проведе на частен терен с разрешението на собственика. Кмета също е уведомен и може да мине.Всичко ще е наред, спокойствие... Вие елате, пък другото оставете на нас..
 
Последна промяна от модератор:

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Мероприятието ще се проведе на частен терен с разрешението на собственика. Кмета също е уведомен и може да мине.Всичко ще е наред, спокойствие... Вие елате, пък другото оставете на нас..

"Е тва ма съгласи" ... ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И все пак да ги има
 

Attachments

  • IMG_20160322_192058.jpg
    IMG_20160322_192058.jpg
    461.6 KB · Прегледи: 52

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Днес напълних 240 бара въздух. Така, че и вятър ще има подсигурен. Зарядната ми е с бърза връзка иначе имам накрайник само за армс
 
  • Харесвам
Reactions: kid

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Е то и аз ще нося 300 баровата. Само зарядни си носете..

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 
  • Харесвам
Reactions: kid

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към момента са се записали 11 участника - 10 човека в клас международен и 1 човек в клас до 45 джаула.
:rambo:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Извинявам се за поредният пост. Това са двойките за стрелба на записалите се предварително за участие:

№ карта Име Фамилия
1 Валентин Божанов
Роберт Николов

2 Христо Петров
Васил Василев

3 Пламен Георгиев
Огнян Иванов

4 Радослав Кюрчев
Павлин Павлов

5 Павел Великов
Калоян Дулев

6 Антон Папазов
.........................
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Да не забравите всички, да превъртите с 1 час напред часовниците и будилниците още от Събота вечерта, преди лягане!
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Събота срещу неделя сменят часа - да няма закъснели ...
sex020.gif
 
Нагоре