Юли 11.07-12.07 - FT Open SF 2x50

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Обявяваме FT Open SF 2x50 - Sofia на 11-12.07.2015 г.

Остават 20-ина дни до старта на дългоочакваното и трудно състезание FT Open SF 2x50 - Sofia. Това ще е следващото рейтингово състезание за спечелване на ФТКБ, която е организирана от ФТКС в ролята му на RGB за България и с подкрепата на ФТДМ и колеги. Всеки състезателен ден ще бъде отделен кръг и ще носи точки за ФТКБ. Повече за Регламент за провеждане на състезания по ФТ на ФТКС и правилата за провеждане на ФТКБ: http://www.ft-sofia.com/?page_id=339

Състезанието ще се състои от 50 мишени и 25 коридора по 2 мишени във коридор на разстояние 8 - 50м.

Подчертавам без 2-ри 3-ти 4-ти изстрел по една мишена били те незачетни. Всеки допълнителен изстрел допълнителна нула. За това са тренировките за много изстрели, а не да се учим на състезанието :).

За момента няма да пиша място къде ще се проведе, ако може да сменим мястото тази година би било добре ще го уточня и него в следващите дни, но едно е ясно състезание ще има.

Разрешени за участие са пушки в калибри 4,5мм с мощност до 16 джаула и 5,5кал - до 35 джаула.
При записването ще има задължителен тест с хронограф.

Главен съдия на мероприятието Румен Гергушки

За всеки случай да спомена, че организаторите си запазват правото да променят мястото на мероприятието в зависимост какви са прогнозите за времето.
Прогнозно разпределение на времето:
10.07 - редене на трасе, Пристигане и настаняване.
11.07 - до 11:30 - прострелка
11:30 - 12:00 - записване и плащане на таксите
12:00 - брифинг и мерки за безопасност
12:15 - отправяне към трасето
12:30 - начало на състезанието
около 16-16:30 приключване
12.07 - 08:00 - 09:00 - прострелка
09:15 - брифинг и мерки за безопасност
09:15 - 09:25 отправяне към трасето
09:30 - начало на състезанието
около 13 - 13:30 - приключване
15:30 - закриване на състезанието и награждаване


Такса участие 10лв за двата състезателни дни.
Награди РСР:
І-во място - купа, грамота.
ІІ-ро място - купа, грамота.
ІІІ-то място - купа, грамота.
Всички останали ще получат потупване по рамото :)

Ще наредя състезателните двойки предварително и за това ще ви помоля,който е сигурен и знае,че ще присъства да ми драсне едно лс със следните данни:

Име и Фамилия - ________
Ник - _________
Клас (РСР или ППП) - _________
Пушка (марка и модел) - _________
Оптика (марка и модел) - __________
Чашки (калибър, марка и модел) - __________

Краен срок за записване 23ч. на 09.07.2015 г. на ЛС!!!
Никой няма да бъде върнат от състезанието ако пушката му отговаря на изискванията.
Състезателните двойки ще бъдат решени преди състезанието и всеки ще знае с кой ще стреля още преди самото състезание.

Въздух ще има подсигурен от ФТКС, но практиката показва, че всеки си носи.


На място ще организираме бивак и мнозина от нас ще спят на палатки.
Вземете си задължително инсектициди. Всякакви маси, столове, осветления, скари и други пособия, които ще са ни полезни през двата дни са "добре дошли". Ще бъде подсигурена и минерална вода.


За всякакви въпроси и подробности съм на разположение да оговарям на въпроси свързани с мероприятието.
 
Последна промяна:

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ще подканя всички за последни записвания. За момента сме крайно малко хора. За 10 човека няма смисъл да се прави 2-дневно състезание.
Моля и всичко от София, които ще могат да редят трасе да се оторизират, че да има малко яснота.
 

Dominus

Редовен Потребител
Два дена по 50 мишени щеше да е много добра тренировка преди световното, но явно само аз съм на това мнение.
Поне го решете овреме, че ние дето пътуваме за да има добра посещаемост се налага и да въртим смени. Не всички почиват Събота и Неделя.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
В момента имаме 8 записани от които 3 Гърци.Щом няма хора ок ще си направя нещо като следсватбено пътуване.Утре ще обявя 100% но като гледам няма да го правим това състезание.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Е хубава работа.
Дано все пак да има повече мераклии че то и без това няма много състезания и ако това пропуснем ще е жалко.:(

ПП.Иначе честито Румба пожелавам ви много радости,живи и здрави.:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Все си мисля, че беше правилно записванията да стават в самата тема, а не на лични. Така всеки се чуди и се мае, дали аджаба ще има други и т.н. и накрая няма мераклии. За жалост за този спорт не виждам бъдеще.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ако все пак решите да правите еднодневно като компромисен вариант може и аз да дойда, сезона е малко кофти всеки се гласи да ходи на почивка и къта пари за там пък и отделно аз си имам и други главоболия че не мога за два дена да дойда. Дано се съберете хора, че наистина е добре да потренират колегите, които ще ходят на Световно :cheers:
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Няма да го правим. Евентуално едно еднодневно другия месец преди световното.
Извинявам се на всички които се записаха и имаха желание да пострелят.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Жалко наистина.Надявам другия месец да има състезание все пак.:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Дано този прецедент не стане практика.. Аз не мога да си обясня какво се случи. Изведнъж Софиянци дето винаги са били мотор на този спорт, замряха.
В момента имаме 8 записани от които 3 Гърци.

От тези 5 които остават се сещам за моя милост и Павката, Слави, Павката от Русе, Милко, Калоян от Асеновград.. Станаха 6. Как само 5 човека ?!?!?!? Нито един Софиянец ли няма да стреля ??? Мисля че са пропуснати записванията на тези, които го направиха в темата, а не на Л.С. Дайте да се преброим тук. Без значение дали ще има мероприятите.

Всеки да продължи списъка:

1. Грък 1 /не знам кой е.. /
2. Грък 2 /не знам кой е.. /
3. Грък 3 /не знам кой е.. /
4. Огнян Иванов /CaMyPau/ Hammerli AR20+Falcon T50FT JSB Exact 4,53
5. Павлин Павлов /pavloff/ Air Arms EV2 + Falcon T50FT JSB 4.52
...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
1. Грък 1 /не знам кой е.. /
2. Грък 2 /не знам кой е.. /
3. Грък 3 /не знам кой е.. /
4. Огнян Иванов /CaMyPau/ Hammerli AR20+Falcon T50FT JSB Exact 4,53
5. Павлин Павлов /pavloff/ Air Arms EV2 + Falcon T50FT JSB 4.52
6. Милко Петков/Милко/ АА с400.
....

Оги както и да е.Андреев също се записа и Иво от Асеновград но така са решили така са направили.Кофти е но какво да се прави.Живи и здрави пък както обичаме да казваме тук "КОТ ТАКОВА":cheers:
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Жалко наистина за проваленото мероприятие.
Да приеме, че е лошо стечение на обстоятелствата и е прецедент.
Лично аз посещавам двудневното в София от 2010 без да съм пропуснал нито едно и имам само хубави спомени от него.
Според мен не е болка, за умиране, че едно състезание се е провалило.
По-важно е, поне за мен да не пресъхне ентусиазма за този спорт.
Времето ще покаже.
Успех на всички
 
Последна промяна:

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
В интерес на истината аз не съм се записвал за участие.
Планът ми беше да присъствам само вторият ден.
Нещо не са ми на сърце двудневните мероприятия.
Станал съм домошарче и траперските истории ме изтормозват.
 

ivofox

Редовен Потребител
И аз се бях записал.в темата, нали е за това тази тема да се записваме в нея.какви са тия лични и задколисни истории.В никой форум не се записва на лс.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
1. Грък 1 /не знам кой е.. /
2. Грък 2 /не знам кой е.. /
3. Грък 3 /не знам кой е.. /
4. Огнян Иванов /CaMyPau/ Hammerli AR20+Falcon T50FT JSB Exact 4,53
5. Павлин Павлов /pavloff/ Air Arms EV2 + Falcon T50FT JSB 4.52
6. Милко Петков/Милко/ АА с400.
....

Оги както и да е.Андреев също се записа и Иво от Асеновград но така са решили така са направили.Кофти е но какво да се прави.Живи и здрави пък както обичаме да казваме тук "КОТ ТАКОВА":cheers:

7. Васил Василев /vas2308/ FWB C62
...и като добавим Румбата ставаме 8 броя
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ти май не четеш... Павката от Русе, Андреев, Калоян и Ванката от Асеновград, ТИ и Румбата .... С нас 6-мата от горе ставаме дотук 12. От другите Софиянци не вярвам че никой друг нямаше да се появи... Наистина е глупаво да се броим. Просто реагирах емоционално... Както се казва, който има желание намиран начин. Ето пример Старозагорци... А за следващия път Ар Джиджи-Биджи-то за България да се готви двойно. Приемаме извинения само ако са добре изстудени ... :p :cheers:
 
Нагоре