Чашки - откъде и колко струват

cdman

Администратор
Отдавна мечтая да я пусна тая тема и ето че най накравя го правя :)

София: Мазагин StarForce -
FTT 5.5mm за 500броя - 14.50лв
FTT 4.5mm за 500броя - 12.50лв
Baracuda 5.5mm 200 броя - 7.50
Baracuda 4.5mm за 500 броя 12.50лв
Благодарности на МиленМ за цената на баракудите

Карта на мазагина - намира се Между централни хали и джамията. на ул. Екзарх Йосиф N:29
тел. 02/9872310 и 9872342

starforce.jpg





София: Магазин Дайкан
- там цените са малко по скъпи но ако няма алтернатив все е нещо. - не мога да се сетя точно
 

cdman

Администратор
Iv , дай адрес / телефон нещо на магазинчето - хубаво е хората като влазат да видят.

Освен това добавих и точен адрес и телефон на старфорс за софия
 

luft9waffe

Редовен Потребител
star force изпращат ли извън столицата?някой, ако скоро е пазарувал от тях,сеща ли се фтт точно кой калибър е(5,50 ,,,5,53,,,5,54)?
 

cdman

Администратор
Ами звънкай да ги питаш - предполагам че ще пращат - последно купих оня ден FTT 5.55
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
cdman написа:
Iv , дай адрес / телефон нещо на магазинчето - хубаво е хората като влазат да видят.
Може би ще е добре Ив сам да каже , но нека кажа аз каквото знам.
Чашките ги купува Ив и вероятно това е цена за него и за количества.
Понеже той снабдява мнозина от нас.
Но като прочете , той ще си каже най-добре.
 

Iv

Потребител
Работата е на договорка, отидох при продавача и се разбрахме за тези цени, и аз съответно цялата група купува от него.
 
A

Anonymous

Гост
Понеже днес ходих до магазин StarForce, купих си достатъчно баракудки ;) 5,5 мм, но в 6,35 мм са се свършили.... По думите на продавачката "...тея големите 6,35 се разграбват веднага щом ги получим..." :eek: Търсих и в другите магазини в центъра, но баракуди .25 нямат. Получават и ги разграбват.... :'( Ако някой колега знае къде ги има в момента /в София или някъде в Югозападна България, нека да каже, явно са дефицитни ::)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
ubp написа:
Понеже днес ходих до магазин StarForce, купих си достатъчно баракудки ;) 5,5 мм, но в 6,35 мм са се свършили.... По думите на продавачката "...тея големите 6,35 се разграбват веднага щом ги получим..." :eek: Търсих и в другите магазини в центъра, но баракуди .25 нямат. Получават и ги разграбват.... :'( Ако някой колега знае къде ги има в момента /в София или някъде в Югозападна България, нека да каже, явно са дефицитни ::)
Явно доста хора са се усетили , че са идеалния вариант за .25 кал.
Дори имам подозрения кой ги изкупува.
 
A

Anonymous

Гост
ubp написа:
Понеже днес ходих до магазин StarForce, купих си достатъчно баракудки ;) 5,5 мм, но в 6,35 мм са се свършили.... По думите на продавачката "...тея големите 6,35 се разграбват веднага щом ги получим..." :eek: Търсих и в другите магазини в центъра, но баракуди .25 нямат. Получават и ги разграбват.... :'( Ако някой колега знае къде ги има в момента /в София или някъде в Югозападна България, нека да каже, явно са дефицитни ::)
Днес ходих до Дайкан по друга работа и видях въпросните чашки в 6,35, струват 13лв. продавача каза, че принципно има в момента.
 
A

Anonymous

Гост
Колеги, някой знае ли Диабло Баракуда .25 /6,35 мм/ къде в София ги има в момента, аз пак ги свърших моите
Последния път имаше в Дайкан но бяха последните и не можах да се запася както трябва...
 

ininia

Потребител
ФТКС
Колеги,днес ходих до Ботевград и открих оръжеен магазин за който бях чувал отдавна.Магазина работи само с пневматика.В момента имаше над 10 вида чашки за калибър 5,5 и 6,36 и то от най качествените.Магазина се намира на улицата между автогарата и пазара - тя е дълга не повече от 300 м.Името на магазина е Survivor",а името на собственика е Васко.Телефон 0889-087-130.
Има и много други интересни неща. :) :goodbye:

Съжалявам,че нямах никакво време за да запиша всички типове,но имаше H+N,Диана,Чешки,словенски - поне по десетина вида от всеки калибър.Имаши една пълна витрина с кутийки.Това което запомних е баракуда,ФТТ,кроу магнум,Холоупоинт,силвър поит,Силует.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги някой поръчвал ли си е FTT от сотис?Аз си поръчах и и написах че ако не ми поемат транспортните такси ще си и върна поръчката 3-ти ден ми закъснява поръчката а уж направих потвърждение.Кажете от къде мога да си взема от магазин в софия.Тея он лайн нещо.....
 

cdman

Администратор
В старфорс до Халите няма ли ? винаги там е имало най много и на най-тънки цени
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
На екзарх Йосиф има само че те там са 2 магазина аз ходих първия път в магазина по надолу където нямаше.FTT-14.50лв Magnum Crown-7.5лв много хубави ценички.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
02/987 23 10 и 02/987 23 42 Това е телефона на магазина където ФТТ преди бяха по 14,50 лв за 500 бр.
Намира се в улицата срещу чешмите за минерална вода.
Star Force
 

Kefal

Новодошъл
Добър вечер колеги,някой може ли да ми каже от къде в София мога да си купя изгодно чашки Гамо мач и Про хънтър.
В Оръжие има ли ги?
Благодаря :rambo:
 

cdman

Администратор
Здравей , мястото в София за гамо е ВИП комплекса в дървеница - там обикновенно имат доста и то на добра цена. - доколкото знам те са и вносителите на гамо.
 

DANNY

Редовен Потребител
Потвърждавам :), че ВИПа са официални вносители на GAMO ;)
Но GAMO MACH в 5,5 последният път като търсих НЯМАШЕ!
Жените които работят там, а те не са най-информираните служители, ми казаха, че "мач" и "про мач" е спряно от производство ??? ...Което малко е съмнително /това бяха май единствените хубави чашки на Гамо/
Ако ти е по-близи магазина на Красно село там има Гамо. Разликата в цената не е съществена! Но пак само в 4,5 а 5,5 ги няма.
...ще трябва да търсиш. Аз бях намерил в едно квартално магазинче и изкупих всичките, цели 2 кутийки ;)
...Мачови /евтини/ има едни Словенски/които не са идиално лоши/ или търси на "Кросман"
 
Нагоре