ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ако някой има повод да почерпи.
Има рожден или имен ден, оженил се е, родило му се е дете, купил си е пушка ,
кола, нова или стара и иска да се похвали, с каквото и да е .
А ние да му честитим :).
Да го потупаме по рамото, да го похвалим и насърчим.
Тук е мястото.
Не се притеснявайте, че няма да се прочете.
Ще се прочете.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
rook , да си жив и здрав, верни приятели да имаш и много късмет ти желая.
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря за пожеланията.
Днес само РД празнувам. Много ще ми е да имам 2 именни дни. На Петровден ми е именния ден.
Искам и аз да честитя на именниците днес.
 

bor1968

Потребител
Честито и живи и здрави на всички, които имат имен ден и на Рук за рождения ден.
 

Propar

Потребител
Дасте живи и здрави всички именници / тоооо аз само от Варна ги познавам ;) /
Руки а на теб ти пожелавам едно ПЦП ,че само ти остана ;)
 
A

Anonymous

Гост
Руки, Честит Рожден Ден, приятелю, желая ти единствено сбъднати мечти и много късмет... ;)
На именниците същото ;)

НАЗДРАВЕ ! ! !

(абе защо няма емотка за наздравица :D)
 
A

Anonymous

Гост
Руки на теб и на всички именници пожелавам много здраве и късмет , а пък то другото само ще си дойде
 
A

Anonymous

Гост
Хайде и от мен честитка на именниците, от здраве да не се отървете и много успешни стрелби да проведете!
 
A

Anonymous

Гост
Хайде да се похваля- пристигна ми днес дългоочакваната оптика за 51-цата. Ето тази: http://www.leapers.com/pages/new_items/optic_scp3_p416aomdl_c.htm
Дизайна са го пипнали отвсякъде, туретите са с някакъв нов тип заключване на 0-та и се получава доста бързо, скалата е ецвана върху стъкло и изглежда убийствено добре, а E-Z системата за подсветка е просто върха на сладоледа. По принцип се бях насочил към същия модел, но без подсветка, обаче се очакваше точно на 26 декември, пък като ги знам баш тогава на братята американци как им се работи :cheers: и накрая взех тази при разлика в цената от 10$. Жалко, че сега е тъмно и освен по прозорците на съседния блок няма къде да я видя наистина как гледа, но и това ще стане тези дни. С две думи- идеална оптика за парите си!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Добре изглежда.
Със сайд паралакс.
На колко парички стъпва?
Доколкото знам оптиките на Липърс от тоя клас са около 150$.
 
A

Anonymous

Гост
Мерси колеги! Мил-дота е много интересно направен в средата е кръста с дотовете и той самия свети, когато и на се пусне подсветката, а отсрани на него са разположени малко по дебели сектори със заострени краища- абе няма как да го снимам , но е много фин и става за далечни дистанции. Образа е трепач, а паралаксната корекция работи изключително вярно. Колкото до цената- с доставката идва при сегашния курс на долара почти колкото е тук при нас, но доколкото съм чувал в момента май не се намират в наличност. Скоро ще мога да направя кратко ревю на един тактически модел оптика от известна с качеството си марка и то на много добра цена, но за това малко по-натам и в темата за оптиките.
 

Termina4

Потребител
ее човек само ни подаваш по малко и тук си чакаме с нетърпение :) неможе ли всичко наведнъж+снимки :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Може бе бате, ама денонощието се състои само от 24 часа, които не ми стигат за всичко... :sos:
 
Нагоре