ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
1.jpg
"И Словото стана плът, и живя между нас, пълно с благодат и истина; и ние видяхме славата Му, слава като на Единороден от Отца."
Честито Рождество колеги, радост,щастие и успех във всяко добро начинание!Весело посрещане на Нова година!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Приятели, в навечерието на Новата година искам да Ви кажа живи и здрави да сте, много десетки и много сбъднати мечти/демек нови пушки/ и дано и занапред си помагаме по начина по който сме си помагали и досега - с мнения, със съвети със взаимопомощ и нека да си останем приятели!!!
По този повод ще си позволя да Ви разкажа една притча....
По дълъг и уморителен път вървял човек с куче. Двамата били напълно изтощени. Изведнъж видели пред себе си оазис: прекрасни порти, зад оградата - музика, цветя, ромолене на ручеи.
- Какво е това? – попитал пътешественикът пазача на портата.
- Това е раят. Ти вече си мъртъв, можеш да влезеш и да си починеш истински.
- Има ли вода?
- Колкото искаш – чисти фонтани, прохладни басейни.
- А ще ми дадат ли храна?
- Колкото поискаш.
- А кучето?
-Съжалявам, с кучета не може! То трябва да остане тук.
Пътешественикът продължил нататък. Скоро стигнал до една ферма. На портала и също имало пазач.
- Може ли да пием вода тук? – попитал човекът с кучето пазача.
- Да, на двора има кладенец.
- А кучето ми?
- До кладенеца има поилка.
- А дали ще ви се намери малко храна?
- Да, ще те нахраним.
- А за кучето?
- Ще се намери кокалче.
- Какво е това място?
- Това е раят.
- Но пазачът на оазиса, покрай който минах преди да стигна тук, ми каза, че раят е там.
- Лъже! Там е адът.
- Но как търпите това?
- Те са ни много полезни, защото до рая достигат само тези, които не изоставят приятелите си.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Весело посрещане на новата година колеги!!! Бих искал да благодаря на всички колеги ( знайни и незнайни) , че допринесоха за една интересна година пълна с емоции . Да спомена колегите Ангел Караджинов ( Skorpion 54) , че сме на един акъл :lol:, на Митко Беров че никога не ме върнал когато се е наложило, на Ники Гадняра за съветите , на Жоро Дилома- БЛАГОДАРЯ ( той знае защо! ) , на Niki от София и ти знаеш защо, на Rivan , на Гого Тинков, на Сашо Душата и на всички колеги които са ми помогнали през времето и за всички други за които не се сещам БЛАГОДАРЯ!!! :cheers:Пожелавам ви много здраве и само десетки!!! Весела Нова година!!!
 
Нагоре