ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

rivan

Редовен Потребител
ЧРД и на двама ви!Да сте живи и здрави!И да поразявате всички цели, които си набележите!
Пък ако организирате някоя разходка със железа в ръце - свиркайте - може и аз да се присъединя.
 

Niki

Редовен Потребител
Стрелци,много е приятно някой който познаваш пряко или такъв който не да ти отправи блага дума,Благодаря ви!
Хиден,имаш хубаво чуство,преди час 23бр. от тоя артикул и 2бр. от чисто черният заминаха ,,на пазар,,Абе,какъв по добър празник да имам?
 

Васил 83

Редовен Потребител
Здравейте да се похваля и аз с една малка залъгалка. Надявам се Киро да влезне в употреба, е покрай тая псевдо зима нещо не ми се получава.

Здравейте и аз да се похваля с малката си придобивка. Надявам се скоро да влезне в употреба!IMG_20200211_183636.jpg
 
Последна промяна от модератор:

Ivanov81

Потребител
Пушката е hatsan hercules bully 45 калибър,намесата и благодарностите са на " Gadnqra" до неговата намеса,аз дори и не съм си мечтал че това пушкало крие такъв потенциал,ако не беше той най-вероятно нямаше и да разбера,уважавам хора които са наясно какво правят,а той определено е от тези хора!!Големи и безкрайни благодарности!!!
 

Attachments

  • 20200301_002430.jpg
    20200301_002430.jpg
    399.1 KB · Прегледи: 55
Нагоре