ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

poacher

Потребител
Наистина е красота. Не ме бива много с руския, така че да питам - това 5.5 ли е?
Ако има и дотиквач, а не стреля от барабана... Няма ли някой да почне да ги прави и тук за Бамовете ;)
 
A

Anonymous

Гост
Руснаците отдавна го правят.Някаде имаше списък дори със желаещите.Вариантите бяха два с барабан за 6 и барабан за 10 чашки.И тези, които бях гледал бяха с дотиквач.

Информативно цената на цялото чудо барабар с резервен барабан беше към 160 долара..намерих го :)

п.с.http://talks.guns.ru/forummessage/30/221291.html
 
A

Anonymous

Гост
Нема кой да ги прави ,а уж сме тех . нация :lol:Тия неща са си добър бизнес ,но много далеко от моята специалност, няма ли кой наистина да започне сериозно да се занимава с тия тунинги и ъпгрейди ,ей че обичам тия чуждици ,като казвам да започне значи на нормални цени :yes:
 

Termina4

Потребител
за този най отгоре на Simogg с барабана Ако го направиш ще е за хацана ми
склонен съм да дам и повече пари само да е същата изработка
 

shooter

Потребител
За барабана и сайдлевъра руснаците правят нова цевна кутия
трябва да е по висока за барабана от оргиналната

кои размери по точно - външни, вътрешни
 

karadinev

Потребител
Трябват размерите на радиуса където ляга върку тръбата. Размерите на отворите за болтовете. Размери на отвора за препуска. Размери на отвора за монтиране на цевта, а също така и начина на монтиране на цевта. Междуосово разстояние между оста на резервоара и оста на цевта. Общо взето всичко.
 
A

Anonymous

Гост
Незнам дали е за тук ли за простотийте но, все пак:-->Пищол от ПВЦ тръби-->>
http://www.boltsniper.com/BS-6/BS6body.htm
GNS&FAR.JPG
 
A

Anonymous

Гост
Слига бе?!
Тоя кажи-речи на коляно направи работеща радиолампа :eek:
 
A

Anonymous

Гост
Сетих се нещо, което ми се случи преди 2 години. Бях полирал цилиндъра на Б30 то и пръснах съвсем леко с WD40, защото тогава ми се видя че е добра идеята. След няколко дни прочетох във форума, че точно тази смазка поврежда маншета. На бързо разхвърлях пушката и видях че в цилиндъра има ръжда. Пушката беше стояла няколко дни и не съм стрелял с нея. Цилиндъра беше полиран до стомана.
Възможно ли е WD40 да е причината?
 
Нагоре