ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Скъпи са така е,но надали излиза много ефтино да си ги направим.Чертане ходене по мъките познато ми е предпочитам да дам 300лв за направена кутия!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
По-рано се записваха. Ако няма нова партида може и да не се навие да направи единична.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Гледам няма записвания от 2г!Сигурно вече не е актуално.Най проблемно според мен е барабана да се изработи и самия механизъм за превъртането му,който на мен не ми е понятен изобщо!
 

andro

Потребител
Имаше клип точно за този механизъм ,ставаше въпрос за фирма в Англия ,там демонстрираха как точно работи ,но не помня точно коя беше.Има го някъде във форума.
 
A

Anonymous

Гост
Интересно. Само дето тия с "фунийки" ако стреляш по хора, може да влезеш в криминалната хроника.
И предполагам, че се иска голям майсторлък, опит, око и не на последно място - силни дробове. Тази тръба - 12,7 мм калибър с дължина 180 см ще й трябва бая въздух само да се напълни и да изкара стреличката навън, а за скорост 200 фпс с 1,1 грама ще трябва и налягане...

При първия опит да прочета думата blowgun ми се получи нещо маааалко по-различно :-[
 

hunter57

Потребител
Dejmos написа:
Интересно. Само дето тия с "фунийки" ако стреляш по хора, може да влезеш в криминалната хроника.
И предполагам, че се иска голям майсторлък, опит, око и не на последно място - силни дробове. Тази тръба - 12,7 мм калибър с дължина 180 см ще й трябва бая въздух само да се напълни и да изкара стреличката навън, а за скорост 200 фпс с 1,1 грама ще трябва и налягане...

При първия опит да прочета думата blowgun ми се получи нещо маааалко по-различно :-[
Като ученик в техникума си бях пригодил една тръба от подочистачка /половин цол РVС/ и фунийки с върхове от кука за плетене наточена на шмиргел и залепена с хелметекс и канап и да ви кажа от 5 метра гълъб кацнал на стреха отиваше направо към тенджерата ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Аз си правех моите от целофан, залепен с някакво лепило. Забиваха се в черчеветата на прозорците... Не съм ги ползвал в игра.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Dejmos написа:
Интересно. Само дето тия с "фунийки" ако стреляш по хора, може да влезеш в криминалната хроника.
И предполагам, че се иска голям майсторлък, опит, око и не на последно място - силни дробове. Тази тръба - 12,7 мм калибър с дължина 180 см ще й трябва бая въздух само да се напълни и да изкара стреличката навън, а за скорост 200 фпс с 1,1 грама ще трябва и налягане...

При първия опит да прочета думата blowgun ми се получи нещо маааалко по-различно :-[
Кой за какво си мисли ;) ;).Но се успокоявам,че не само на мен ми е заприличало на нещо друго.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
С оризова хартия фунийките ставаха невероятни с остър връх и бая се забиваха и спряхме да ги използваме игра лепях ги и с тиксо, най гадната фунийкакоято съм правел беше с тел и двата края на на телта стърчаха напред и бяха заострени, кофти изпълнение е да целнеш някой с такава хубаво че не разбрахме , но май с гланцираната хартия ставаха най далекобойни до 8-я етаж ги мяташе без проблем (по мрежите на прозорците) ;) ;)
 

andro

Потребител
Като сме го ударили на спомени ,само добрия късмет ми помогна да не остана едноок ,след попадение в главата по време на битка с фунийки.Индианците мажат стреличките с отрова ,абе гадно оръжие - точно оръжие.
 

barbaron

Редовен Потребител
тркстолитовите тръби от ЗЕИМ-Русе бяха най точни и голям дефицит!
 
Нагоре