ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

немезис

Редовен Потребител
Имате ли впечатления от H&N Baracuda 18? Конкуренция ли са реално на JSB Heavy в 5,5 или им отстъпват по качества? Видях ги в магазинната мрежа и се чудя дали да ги пробвам, че вече JSB-то е скъпо удоволствие..
Пробвай с една кутия. Всяка пушка различно харесва, или не харесва, даден проектил. От моите нито една не хареса H&N както харесва JSB
 

niki 67

Потребител
Мнение за тези проектили. Пише че са нов продукт и ако са читави са по изгодни от H&N.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Диана не правят проектили,поръчват ги от JSB или H&N,тези ми приличат на H&N,очаквайте същите или по-лоши резултати!
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Диана не правят проектили,поръчват ги от JSB или H&N,тези ми приличат на H&N,очаквайте същите или по-лоши резултати!
Пишат в страницата им в фейса,че не са на H&N,а JSB нямат такива грамажи в производство,те продават само такива каквито имат в тяхното производство,но блиндирани под марка която си е платила за това.
Друго производство са...
 

De_Marco

Редовен Потребител
Тествах ги тия леки Баракуди, определено ми допаднаха и вече са ми фаворит като цена-качество! Това е на 25 метра с 294м/с и със средно силен страничен вятър: IMG_20230131_173538.jpg
 

DeadShot

Редовен Потребител
Чашките на диана не са нито от jsb нито от h&n. Нямат общо и с двата модела. Пише,че са правени в Аржентина .Предстоят тестове.
 

Attachments

  • 57D10BEA-269B-4AD6-AB24-317B24E04305.jpeg
    57D10BEA-269B-4AD6-AB24-317B24E04305.jpeg
    282.3 KB · Прегледи: 59
  • B82DA483-0A33-45E0-A0EF-23179FC1D04C.jpeg
    B82DA483-0A33-45E0-A0EF-23179FC1D04C.jpeg
    126.8 KB · Прегледи: 59

DeadShot

Редовен Потребител
Едва ли е случайна цената.Но,като знам как стреля бигмакса,дори с турски слъгове… струва си да пробвам.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Колеги , някой да е срещал Баракуда мач в 4.5 по магазините? Че в нета нищо не ми дава за БГ . Ще съм благодарен ако се появи някоя забравена кутия за проба ...
 
Нагоре