ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

Sa8o

наказан
- Ще отговори на мн от въпросите ти. Голямата разлика е че имат в задния край нещо като пола, която ще играе ролята на споилер и най вероятно стабилизатор. Докато не ги тествам на моите цеви няма как да знам, но бих се радвал ако си поръчал и дойдат, да се разберем за една кутия :)
 

emci74

Редовен Потребител
В Балистас доставката е със Спиди и е 10 евро, ако поръчваш под 30 кутии
 

emci74

Редовен Потребител
Явно само 6.37 са им останали към момента. Гледам, цената е вече с 2 евро на горе дъеа!
Съсипаха я тази държава....
 

Sa8o

наказан
https://jsb-diabolos.de/?slugs,79 Аз пазаря оттука - доставката за германия беше 8 евро и ми ги донесоха безплатно прияели. Обаче като поръчвах имаше само от първите, затова сега искам да си взема една кутия задължително от БГ и ако ми харесат да си поръчам доста кутии
 

emci74

Редовен Потребител
Вчера сложих в кошницата на въпросния сайт 10 кутии и ми даде 25 евро доставка до бг с Dhl , и... се отказах
 

Martyn

Потребител
Пичове ,търся тая матрица , ако някой ми се разделя с нея да пише директно 0878704762.Поздрави !
 

Attachments

  • 98B05F42-0528-470A-8F55-4A5E9CB42667.png
    98B05F42-0528-470A-8F55-4A5E9CB42667.png
    537.6 KB · Прегледи: 84

toni_tv

Потребител
Колеги някой с Kral Arms Bigmax X 6,35 да сподели със кой чашки се справя най-добре ? Утре ще го получа но се чудя кой да поръчам за него. Мисля като за начало да го пробвам с Spoton Hercules 2.85 гр. и JSB KnockOut Slug 2.17 гр.
 

hunter_78

Редовен Потребител
Моята корейка....(Суматра 5.5) засилва 30 грейновите с 316м/с. и мисля даже да я намаля но засега нямам много време за работа с нея.Иначе 2.2 грамовите на jsb ги мята с 300 което пак е доста за тях но...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Никъде не ги откривам налични тия новите тежки слъгове на H&N. Някой да знае къде ги има?
 
Нагоре