ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

lynx

Редовен Потребител
Олово изкупуват навсякъде където изкупуват акумулатори и цветни метали.
Преди година разкарах 2 стари акумулатора, че ми заемаха място, даваха около лев/кг.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Олово изкупуват навсякъде където изкупуват акумулатори и цветни метали.
Преди година разкарах 2 стари акумулатора, че ми заемаха място, даваха около лев/кг.
Акумулатори да , питам за насипно, защото съм бил на такъв пункт и едва ли някой ще си играе да го мете . Реално ако някой който е предавал ми обясни от първо лице ако обича? Не става дума за пари а за реално решение.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Има къде да се предадат,само ,че трябва да си го стопи те!Поне в Бургас го изкупуват,Само че като го стопя не ми се дава вече!Даже изкупуват гилзи от малокалибрено (22кал.)Като ми се съберат 15-20 килограма ги предавам! :):cheers:
П.П До колкото знам някои колеги от форума също изкупуват!
 

glavanov55

Редовен Потребител
Има къде да се предадат,само ,че трябва да си го стопи те!Поне в Бургас го изкупуват,Само че като го стопя не ми се дава вече!Даже изкупуват гилзи от малокалибрено (22кал.)Като ми се съберат 15-20 килограма ги предавам! :):cheers:
П.П До колкото знам някои колеги от форума също изкупуват!
Гилзи ли бе наборе че аз за 30 гдини ловджилък половината не съм гръмнал:winner:
 

nikolai89

Редовен Потребител
Днес тествах студено пресован проектил в калибър 5.5 и тегло 1,644 грама, проектила е като хибридните на FX с пола, останах приятно изненадан , в пъти по - добре се представи от нокаут на jsb. Интересното е , че нокаута лети с 20 м/с по - висока скорост, понеже пресованият проектил е по- дълъг и има повече контактуваща площ с цевта. Групата е при скорост 238 м/с , ако се вдигне скоростта ще е по -добре според мен, но дори при тази скорост носи страшна енергия и пробивна сила.
155264967_1546465338878320_4991843338049987470_n.jpg
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Днес тествах студено пресован проектил в калибър 5.5 и тегло 1,644 грама, проектила е като хибридните на FX с пола, останах приятно изненадан , в пъти по - добре се представи от нокаут на jsb. Интересното е , че нокаута лети с 20 м/с по - висока скорост, понеже пресованият проектил е по- дълъг и има повече контактуваща площ с цевта. Групата е при скорост 238 м/с , ако се вдигне скоростта ще е по -добре според мен, но дори при тази скорост носи страшна енергия и пробивна сила.
View attachment 89612

Ники, дай малко повече инфо за въпросния проектил.
 

AresP

Потребител
Здравейте! Някой може ли да ми помогне в намирането на JSB 1.175 в подкалибър 5.53? Успях да открия само леките.
 

AresP

Потребител
Александър Александров
0885607877
Монтана, Офис на Еконт в Младост 2 на бул. Монтана.

Пусни с наложен ако имаш 2-3 кутии. Че имам нова пушка и ще пада плякане. Снощи намерих и къде да си пълня бутилката и съм повече от ентусиазиран да гърмя! :rambo::cheers:
 

AresP

Потребител
Момчета, някой друг да се включи? Няма ли дългосрочен доставчик на тежкото jsb в подкалибър 5.53? Намерих само няколко H&N - field target trophy и baracuda, ама нещо не ме кефят колкото jsb.
 

Sen

Редовен Потребител
Момчета, някой друг да се включи? Няма ли дългосрочен доставчик на тежкото jsb в подкалибър 5.53? Намерих само няколко H&N - field target trophy и baracuda, ама нещо не ме кефят колкото jsb.
Друже, постреляй малко с последните партиди JSB и H&N може изведнъж да започнат да те кефят ;)
Успех.
 

astra

Редовен Потребител
Друже, постреляй малко с последните партиди JSB и H&N може изведнъж да започнат да те кефят ;)
Успех.
Зависи от дистанцията. До 35м. H&N наистина кефят. Но, от 40 до 50м.по-скоро разплакват :(
Колкото до последните партиди JSB и те като всички предишни - искат си подбиране на подходящата серия.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Вчера прослушах всички магазини (които открих) за кнок аут на ЖСБ. Отговора на всички беше, че Чехите много пъти са ги затваряли, а и имат огромна поръчка за Щатите. Та внос... маааалко след кукуво лято се очаква. Някои бяха по-смели, с половин уста да споменат Май месец.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
че Чехите много пъти са ги затваряли, а и имат огромна поръчка за Щатите. Та внос... маааалко след кукуво лято се очаква.
Е нали точно това обясни Петко още преди време а Иво(astra) "благославяше" новите комисари(евро) до десето коляно дето съсипват целенасочено всичко...наред са кухненските ножове,крийте си ги!
 
Нагоре