ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

Svetoslav

Потребител
Вече се п....х с турска LW пълен кенеф входна фаска няма в началото нарезите са надрани , има врутален шок.
 

Svetoslav

Потребител
Само го препилих с шкурка 1000 и 2000 после паста 3 номер цялата цев входна фоска препълване на 4 см на началото на нарезите защото бяха надрани здраво ,незнам какво пъхат във тия цеви.И естествено дулна фаска и стана и наи си хареса jsb redizain 1.645 s 270 ms със куршуми не иска да групира от всички грамажи на HN
 

shaman

Редовен Потребител
Пак не е виц, ама не намерих къде другаде да го пусна:
Screenshot 2022-04-18 at 17.29.58.png
И две-трите чашки (само това събрах за снимка, имаше и още):
IMG_0236 2.JPG
 

niki 67

Потребител
Вече се п....х с турска LW пълен кенеф входна фаска няма в началото нарезите са надрани , има врутален шок.
Извинявам се за тъпия въпрос, но има ли как лаиците като мен да различат LW немска от LW турска?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
В кой калибър и с какъв туист ти е цевта на Алфа пресижън ?
Мен ме интересуват скорости около 300-310 м/с в 0.25кал. , със слъгове от 2.2 до 3 грама и търся и гледам такива ревюта. Много добри показатели като мощност и точност имат полигоналните цеви без шок и с туист 406мм. Това е което съм видял в ревюта в ютуб. Със сигурост има някакви изключения и от другите цеви с различни характеристики.
Левчо, сподели моля те къде може да се намери ако знаеш все пак цевта която визираш в 25 кал. а именно : полигоналните цеви без шок и с туист 406мм. Подготвям си едно проектче, така че ........... !!! Аз намирам за жалост само това >LW Blanks.2.pngLW Blanks.png
 

llcoolj

Редовен Потребител
Левчо, сподели моля те къде може да се намери ако знаеш все пак цевта която визираш в 25 кал. а именно : полигоналните цеви без шок и с туист 406мм. Подготвям си едно проектче, така че ........... !!! Аз намирам за жалост само това >View attachment 99064View attachment 99065
Пешо, LW нямат с тази стъпка 406 в 6.35 , полиголнална без шок. Руска алфа прецижън или американска Ти джей барелс. От рашките е невъзможно да си внесеш цев, освен ако нямаш твой приятел в Русия , който ще се прибира към България и се съгласи да ти вкара една. От САЩ не знам как стоят нещата.
 

Attachments

  • Screenshot_2022-05-01-22-17-03-790_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-01-22-17-03-790_com.android.chrome.jpg
    70.9 KB · Прегледи: 16

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Пешо, LW нямат с тази стъпка 406 в 6.35 , полиголнална без шок. Руска алфа прецижън или американска Ти джей барелс. От рашките е невъзможно да си внесеш цев, освен ако нямаш твой приятел в Русия , който ще се прибира към България и се съгласи да ти вкара една. От САЩ не знам как стоят нещата.
Помагай моля те с някой търговец за TJ !!! В нета ми излизат някакви странни неща при търсенето от мен за жалост.:( Попадам само на 2 форума в които се коментират тези цеви и някакво инфо отчасти, една изтекла обява и туй-онуй. Попадам и на някакъв кастъм сървиз за тунинг на пушки и прочие: http://tjscustomgunworks.com/TJ_LI$T.HTM . От цялото прочетено по темата тази вечер оставам с убеждението, че не се продава свободно такава цев, същата се прави по поръчка за дадена пушка, но нъде се прави точно и на каква цена ????? Туй е въпросът, който може да отговаря ;)
 
Последна промяна:

bateelmo

Потребител
Цевите са ясни марковите стрелят много по добре от турските. На последък много нашумяха лаинерите някои колеги вече ги ползват и са доволни. Ако споделят малко опит ще бъде полезно за тези които сега са решили да се пробват. То на ф екс е ясно махаш едната и слагаш другата. Които е присаждал такова нещо на друга пушка е интересно да сподели как го е направил. То ако купи човек целия комплект може да му излезе по скъпо от пушката ама то само лаинера не може да се изработи в домашна обстановка.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колегата Лидкин е присаждал лайнер на Крал Армс. Потърси в темата Крал Армс, има и подробно снимки, има и мишени.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Ние май първи я направихме тая операция точно като излезна слъг лайнер А
Навярно си прав. Сетих се за Христо (колегата ЛИДКИН) понеже имаше доста снимки в поста и това щеше да ориентира колегата. Но не това е важно сега. Кажи Саше, защо се отказваш от хобито бе човек, без теб ще е друго. Знам че няма да спреш да помагаш на колегите при нужда, но друго си е да качиш някой мишенка на 100 + метра :'(
 

du6ata

Редовен Потребител
Навярно си прав. Сетих се за Христо (колегата ЛИДКИН) понеже имаше доста снимки в поста и това щеше да ориентира колегата. Но не това е важно сега. Кажи Саше, защо се отказваш от хобито бе човек, без теб ще е друго. Знам че няма да спреш да помагаш на колегите при нужда, но друго си е да качиш някой мишенка на 100 + метра
Ние май първи я направихме тая операция точно като излезна слъг лайнер А
Даже сега тази пушка се продава във форума и е много яка
 

njatanasow

Редовен Потребител
Здравейте!
Снимах си цевта от вътре на Валтер доминатора 1250 който е над 1,5 милиона изстрели.
Не е чистена не знам от кога.Цевта е оригиналната Карл Валтер.Изглежда добре и си стреля добре!
 

Attachments

  • 0-02-05-51d319c51317b1737f48158ab0157204bb411e897aa8a14abe077dc3b54dc972_5c71666e27bb20ea.jpg
    0-02-05-51d319c51317b1737f48158ab0157204bb411e897aa8a14abe077dc3b54dc972_5c71666e27bb20ea.jpg
    111.9 KB · Прегледи: 105

Krasimir123

Новодошъл
Искам да попитам от каде мога да закупя заглушител за пиледраивър 50калибър+ накрайника за цевта
 

llcoolj

Редовен Потребител

niki 67

Потребител
Здравейте колеги, може би някои помнят, че до миналата година продавах цеви тук в този форум и смятам да отбележа, че една голяма част от цевите на Славия 630 и 631 са с балистичен тунел. В момента разполагам с няколко цеви, две от които с балистичен тунел с дължина между 60 и 80 мм и най-отговорно заявявам, че цевите стрелят перфектно. Същите съм ги пробвал на скорости до към 300 м/сек с 0,5 гр проектил. Балистичният тунел съвсем не е излишен, така че не трябва да се реже. В момента съм тунинговал Суматра с балистичен тунел с дължина 40 мм и диаметър 8 мм. Скоростта на изстрелваните проектили е 290 м8сек за баракуда и точността е перфектна. Мой познат, който ми прострелва оптиката с тази цев събра десет изстрела в 2 см кръг от 40 м, което мен разбира се ме устройва. Това на цевта на anibis не е балистичен тунел, а е част от фаската, което е направено с цел правилното зачистване на дулния срез.
Здравейте, колеги. Сложих пауър пленум след редуктора на FX Dreamline classic и сега цилиндъра стърчи над цевта и ме дразни. Купих модератор от колегата Jorom, но за да стане ще трябва да изработя на струг нова муфа за модера към цевта с дължина 35-40мм, при което ще се получи балистичен тунел за който е писал колегата Cilindura по назад в темата. Въпроса ми е, ще се отрази ли на точноста въпросния тунел?
 
Последна промяна:
Нагоре