ХS-BAM 40 както и AA TX200 и AA Pro Sport

bor1968

Потребител
Мисля, че Сотис са им вносители. Ако не откриеш нова по-магазините, се свържи с тях да ги питаш дали очакват да внасят пушката и кога. И те като кажат нещо не трябва на съвсем да им се вярва, но поне могат да ти дадат някаква ориентация.
Другия вариант е поръчка от вън. Все някъде ще я има. Въпроса е и на каква цена ще е.
 

lynx

Редовен Потребител
Преди време с колега от форума търсихме и никъде няма, даже и по чуждите сайтове са я махнали.
 

lynx

Редовен Потребител
leopardars написа:
А това тук или просто не са я свалили от сайта?
http://shop.oragie.com/index.php?cPath=236_69
Няма да се учудя и подводница за продажба да има в сайта на МСА ;)
Рекламират в сайта че продават няколко хиляди пушки, а в магазина като отидеш има 3-4 вида от по-евтините и това е :yes:

П.П. Сега видях че предлагат Бам-40 дори и в 4,5 .... такава доколкото знам никой български търговец не е внасял, всичките бройки са внасяни от вън от частни лица.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Преди половин година и аз търсих под дърво и камък Б-40.... (НОВА) няма никъде в Бг. Купих си Б-30, но тя е на светлинни години назад.
Продадох я... Сега Лейди-то ме топли :rambo:
Та за Б-40-ката тогава ми казаха че около Септември ще внесат ... за Сотис става въпрос. Сега Самурая са го излъгали до края на годината... Иначе производство има. Само че се води Б-41. Но ако са направили конструктивни изменения... както БАМ-30 е с два вида цилиндри 26 и 28мм. :-\
http://www.china-bam.com/beining/html/prs1/t171-265/c410.html
 

andro

Потребител
На мен ми направи впечатления че Бам 50 го дават 24 j.Което познайте какво означава? :)Иоще че има фабричен силенсър .
 

bor1968

Потребител
Като ся я кръстили Б-41, дано да не са направили и някакви конструктивни промени по пушката. Иначе на външен вид изглежда същата.

andro написа:
На мен ми направи впечатления че Бам 50 го дават 24 j.Което познайте какво означава? :)
Означава, че Китайците са хитри. Добре, че не са писали 7дж. :crazy:. Иначе са дали, че пушката е в границите от 15 до 24 дж., което ще рече, че по новия закон който има такава пушка не трябва да я регистрира.
Дали да не продам Асаня и да си взема една Б51/50? ???
 

andro

Потребител
И според показаното Бам 41 е с около 200 м.сек,поне толкова ги изкарвам тези 20 j дето ги дават .Бързо са разбрали за закона тия жълтурковци .Да живее Китай! ;)А една 41 - в 4.5 ще гушна веднага щом ги докарат по Коледа... :lol:Китайската ...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
bor1968 написа:
Като ся я кръстили Б-41, дано да не са направили и някакви конструктивни промени по пушката. Иначе на външен вид изглежда същата.

andro написа:
На мен ми направи впечатления че Бам 50 го дават 24 j.Което познайте какво означава? :)
Означава, че Китайците са хитри. Добре, че не са писали 7дж. :crazy:. Иначе са дали, че пушката е в границите от 15 до 24 дж., което ще рече, че по новия закон който има такава пушка не трябва да я регистрира.
Дали да не продам Асаня и да си взема една Б51/50? ???

Аз ще ти обадя - продай ми единя БАМ а не Асаня и си готов ;) ;) :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
http://talks.guns.ru/forummessage/25/698474.html Ако можеше да се прати до България щеше да е чудесно някой не може ли да пита има ли възможност, още повече че пък е и кал. 4.5 мм доста хора търсят БАМ 40 те ви ;) но ако успеете да си го внесете ;) И аз съм му навит че и цената е повече от добра който разбере нещо първо на мен да пише ;) ;) ;)
 

DoDo

Потребител
Случайно прихванах тези съобщения от дргуг форум, които гласят :
"October 16, 2010
Hello,
Recently, many rumors regarding Bam, the production of B26, B30, B40, B50 and B51 are completely stopped and only produced for OEMs such as Crosman, Stoeger, and so, or only the output of the rifles stopped.
So u sent a mail to jane.wang@china-bam.com, and ask a few questions.
This is the answer,
Dear Sir,

Sorry for not reply, but maybe there is some problem with the mail system, because I do not have your following mail.

But I don’t know where you get the following information that we have stopped the production for B26,B30,B40,B50 and B51. Till now, we still do them only if there is some ordering except B40. Because for B40, there is some problem with the original design, we are still doing the improvement on that model.


If any other query, pls kindly tell.

Best regards,Jane
"

На български с две думи: Моделите на BAM B26,B30,B50 и B51 се произвеждат, ако има поръчки за тях. А B40 сега не се предлага, защото има проблем с "оригиналният дизайн" и се правят подобрения по този модел.

"October 07, 2010
Dear Luc,
Sorry to tell that B41 is only one of our new project, and it is still not produced. Then for current time, you can not buy that in any place.

Thanks and best regards

Jane"


На български с две думи: Съжелявам да го кажа, но B41 е наш нов проект и все още не е започнало производството му. Второти изречение нещо не го схванах но е нещо от сорта, че след това (след започване на производството) няма да може да се купува за определено време ???
 

angelmr

Редовен Потребител
Последното изречение гласи:
"В момента не може да бъде купена на никъква цена."
 

Grimit

Потребител
Изглежда ми невероятно ! :eek:
Бих повярвал само , ако експримента го провеждам лично !
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
ilian написа:
http://www.youtube.com/watch?v=XTPzpMVcKZE
Интересното започва по средата на клипа :eek:
На мен ми изглежда,че самата конструкция е направена подвижна в приклада==> като се изтреля се движи цялата стоманена конструкция,но дали това не се отразява на точността?Трябва да е направена супер прецизно конструкцията,че да не се влиае на вертикалата и хоризонталата на изтрела!

П.С-Точно така е забележете,че при изтрела и самият спусък се мести.Изместил е конструкцията една идея напред на водещи шини доподби като на струговете предполагам,но как е направил след всеки изтрел да се връща обратно?Или с възвратна пружина,което ме съмнява или при зареждането е направил механизъм,който да връща пушката една идея напред,но според мен за да работи тази система перфектно трябват многооооо точни части!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Явно е че май не сте стреляли с пушки с противооткатни системи така се движат както Feinwerkbau 300 s (su) мисля че и при Diana има подобна противооткатна система а резултатите ги показваме постоянно дори с бабички като Feinwerkbau 300 s на по 30 и повече години и работят безотказно, най-вероятно и АА са направили сходна схема и няма абсолютно нищо учудващо в това което се вижда на клипа. Откат няма и затова всеки собственик на подобна пушка може да потвърди думите ми ;) а относно тоността :sniper2: :crazy: ;)

http://www.youtube.com/watch?v=8_6pprNxzo0
http://www.youtube.com/watch?v=OaLu1fWpbcM
 
Нагоре