Хубави стрелкови якета + техника на спускане

astra

Редовен Потребител
Приятели, моля за съвет и насока какво яке и от къде. След Оупъна 2020, направо ме е срам, че стрелям задължителните пози с фанелката, с която карам колело :(
Е няма как да стане да прогресирам в любимия спорт без правилната екипировка...
Моля, дайте акъл :)
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС

astra

Редовен Потребител
Добре де, а какви бяха вашите якета? Гледах, че бяха един бичим, но не запомних какво пише на тях...
 

Detelin

Редовен Потребител
Аз лично съм се насочил към втория модел. Първия вариант е по-твърд и по-дълъг, втория е по-мек и малко по-късичък. Зависи кое ще ти е удобно. По добре пробвай следващия път някое преди да се хвърляш директно в покупка.
 

astra

Редовен Потребител
1ви- яке за 10м в зала
Део, не виждам линк към това яке или е еднакво с 2-рия вариант?

Това яке се закопчава отпред с копчета. Всички якета които съм виждал по трасетата се пристягат отпред с каишки. Или аз нещо не довиждам...
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Да каишите ги слагаме отделно на единия вариант, а предложенията от Део са си с каиши.
 

t.marev

Редовен Потребител
А някой ще обясни ли, каква е идеята за използване на специални якета?! Питам за такива като мен, дето нищо не разбират....
 

Detelin

Редовен Потребител
Имам чувството, че се пише във всевъзможни теми и се задават въпроси само и само да се трупат постове. Да се занимаваш със стрелба и да раздаваш съвети за всичко и накрая да зададеш въпрос на който сам можеш да си отговиш.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Браво, много "шампионски" отговор!:(
Уви, както расото не прави монаха, така и якето не прави шампиона....:bravo:
Както и поставете не правят "професора" колкото и да ти се иска....:'(
 

astra

Редовен Потребител
По добре пробвай следващия път някое преди да се хвърляш директно в покупка.
Абсолютно! Кройки и размери на дрехи трябва да се пробват, преди да се купят.
Благодаря за съветите.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
А някой ще обясни ли, каква е идеята за използване на специални якета?! Питам за такива като мен, дето нищо не разбират....
Гледал ли си някога спортна стрелба в зала. Регистрирай се в техния форум и ги питай защо.. И ние също не разбираме нищо а само копираме от тях...
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Гледал ли си някога спортна стрелба в зала. Регистрирай се в техния форум и ги питай защо.. И ние също не разбираме нищо а само копираме от тях...
Оги какво са ти направили хората които стрелят 10м ????
 

astra

Редовен Потребител
От последните 4-5 поста нищо не схванах. Имам чувството, че "слушам" развален телефон... :(
 
Нагоре