Хасковска група.

methaa

Редовен Потребител
Здравейте колеги, ако има някой от Хасково да се обажда, че няма с кой да обикалям в калта с пушката.
 

vladislav9106

Новодошъл
То стрелянето е лесна работа ама трябва да се видя с теб защото гледам че имаш hatsan at44 и аз мисля да си купя такава но искам да я видя и наи вече да чуя мнение от собственника кажи ти кога си свободен
 

methaa

Редовен Потребител
Още един и белота не ни мърда ;)
Да се възползваме от хубавото време. Къде ходиш да стреляш колега?
Аз се казвам Кирило, другия колега се казва Владо. Добре дошъл в нашите редици :cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
:)
Ходя от време на време да стрелям около гората до стария ТЕЦ, там ми е близо, а и има една хубава беседка ... можем да се биросаме след като се настреляме. Абсолютен лаик съм в стрелбата, но пък си е голям кеф.
Поздрави Шефкет. :cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
Около обяд .... 13:00, 13:30.... съм навит, а за мястото ти предлагам да идем към стария тец. Ако си сългасен да минем на ЛС да не спамим на празно :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Айде да се съберем в неделя да не става зян хубавото време!
Пишете кога ще ви е удобно :)
 

methaa

Редовен Потребител
Днес, макар ималко късно...

Ще се проведе пълната сбирка на Хасковската група.
Сборната точка ще е в т.А в 13:00, чийто адрес е ул "Бачо Киро" 20.
В 13:10 сме на огнева позиция в т.Б с координати 41.91993,25.568972
На мястото има беседка, маса както и огнище. Дистанциите на които ще се стреля са до 35 метра.

Всички колеги са добре дошли!
 

Attachments

  • 22.2.2014.png
    22.2.2014.png
    960.8 KB · Прегледи: 82

Without_a_trace

Потребител
;) Важно в случая е поне в началото да е цяла ;) , пък после...... дано да успеем ( успееш ;) ) да я сглобиш. :lol:
 

methaa

Редовен Потребител
Че това е доста лесно. Вадиш всичките шифтове в задната тапа и гледаш от къде идва термина "взрив схема". После наобратно. През това време зайците са вече изпили бирата и са си купили свои пушки.
Ако не пишем в темата до утре, дружинката ни знае координатите ;)
 

Without_a_trace

Потребител
Днес се проведе ежеседмична сБирка на хасковската група, на която присъстваха всички (2ма) членове. :cheers: ;)
Единия забрави да се снима, др. забрави да донесе скарата ;).
Малко снимки :







След като изпихме по едно кенче бира ни хрумна, че можем да ги ползваме за скара :crazy: ;)









 

dinkata

Редовен Потребител
Това да не е язовирчето, което се пада от дясно на пътя който е от цариградското в посока "кенана" ? :cheers:
 
Нагоре