Хайд Парк - приказки и простотии

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,284
    от:
    София
    Да,да не става въпрос за търсене на под вола теле и дразги,мнозина са влизали в болница по болест и са виждали трагедията в първо лице,човек е смъртен...но е унизително,когато си отива като куче, занемарен,унизен...бройка в нечий джоб! Лаик...:),идва точно от лаос,изначално посочих какво значи,после е противопоставена на клирик,а сега е просто аматьор,то така става и с думи ,като демагог,популизъм,демокрация,република(рес
    публика) и т.н.

rivan,нормално е в тежки моменти на изпитания човек да се обърне към Изначалното,още по- важно е когато трудните моменти минат,човек да остане верен на обетите и да упорства в "набожността си";)!Трагедията,драмата е когато в моменти на изпитания човек губи вярата си...това е смърт за,която няма ваксина,ни в такива моменти повтаряме думите на Апостола:"вярвам Господи,помогни на неверието"

Иво няма по голяма драма от тази на днешния вярващ,жалоните са далечни,почти миражи,пътя неясен,няма старци, просветени,боговдъхновени пратя с безспорен авторитет ,които да ни помагат тук,а в същото време са призвани да свидетелстват,за истината...Но Бог не иска от нас да бъдем като Морозов или Гюро Михайлов,живота ни да отиде заудо,за чужди войни.Остави мъртвите да богребват своите мъртъвци...а и войната не е наша,тя е Негова!

2. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    3,027
    Между другото циганетата имат деца на 16год. така, че не се хвали много.
    Че кой може да си позволи такава волност. Имаш и други зад гърба.

И имам два бана до сега. Не един. Вторият беше задето писах в темата на жена ти. Не знаех че имало такова правило, но научих.

3. scandalo

scandalo Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    A провалилите се никога!

Последна промяна: 24 Ноември 2021
  4. Dominus

Публикации:
    3,027
    Ей... Голям столичанин, просперирал. Хвала.
    Без малко да ти завидя.

5. m.eit

m.eit Редовен Потребител

Публикации:
    219
    от:
    София
    То и за политиците важи същото, както и за полицаите! И понеже си софиянец що не идеш в Пирогов дето най - много 10 %от докторите са набоден, или викаш 90% нищо не разбират от политическа,, ваксинация!
    Да не би да взе да ти просвета, как си се нахендрил с ваксата, та се напрегаш толкова!?

Dominus, haifisch and doctora like this.
  6. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    1,362
    от:
    Русе-0876302261-Георги
  7. doctora

doctora Редовен Потребител

Публикации:
    352
    от:
    СИЛИСТРА
    Луда работа-довчерашни приятели се карат и обиждат,причината-химическо вещество,с неустановен(-достоверно-не медийно)състав и ползи,което едните са решили(под въздействието на медии,правителство или очеваден натиск-няма да могат да работят,няма да могат да пътуват или да ходят по кръчми без да са си го инжектирали)да се "ваксинират" ,другите(като мен включително)невярващи на "пандемия",правителства и медии,решили да не се подлагат на високо рискови политико-химически експерименти
    Само ще кажа-не допускайте да инжектират децата!!!-За вас облъчените ме сърби цървула,ама само децата не вкарвайте в играта!

Последна промяна: 24 Ноември 2021
    lubo and Dominus like this.
  8. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Не, просто предложих да си направите тема, в която да членуватеантиваксери + вегани. На теб нали ти дадох кръвни тестове, нали си беше завъртял в болната глава вече какви ще са ми резултатите? Живейте си живота, но не пречете на другите да го правят същото. Сигурно и децата си не ваксинираш и ги пращаш на градина с фалшиви документи? Няма да се изненадам последното да е истина де :D

rivan and barbaron like this.
  9. Dominus

Публикации:
    3,027
    Очевидно много се вълнуваш от личния ми живот, което е разбираемо само за теб и още няколко елемента.
    Да ти е минавало през ума, че живея живота си, както го разбирам и както искам? Едва ли.
    Да ти е минавало през ума, че личният ми живот не касае теб и елементите около теб? Едва ли.

Ти ли си модел за подражание? Теб ли трябва да гледам?
    Ти, дето до миналата година живя при тъща си?
    Всички ли трябва да вървим по твоя път?
    И ти е грешна информацията. Живея на село в момента и то защото така съм избрал.
    Не знаех, че си на 33. Мислех, че си на 23.

m.eit харесва това.
  10. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    :banana::biberon::banana::biberon::banana::biberon:

Djubey харесва това.
  11. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Айде и от мен нещо:
    260019331_5333343203349294_7094772522151299719_n.jpg

venciru and rivan like this.
  12. rivan

rivan Редовен Потребител

Публикации:
    994
    от:
    София
    Без коментар! Трябва да си сляп, за да не видиш фактите!

venciru харесва това.
  13. Djubey

Djubey Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    733
    Да не забравите с чиповете да се приберете в мазата днес в 15.00 че ще пръскат с кемтрейлс...

soundmax, scandalo and oblaka like this.
  14. Dominus

Публикации:
    3,027
    batnan, emci74 and m.eit like this.
  15. m.eit

m.eit Редовен Потребител

Публикации:
    219
    от:
    София
    Моите деца са моя грижа, и отдавна не ходят на детска градина! И документите са изрядни, както и зеле сертификатите за 250 лева. Ти сам каза че имаш 1 дете и явно не планирате други щом си се фашкинирал, пък може и да планирате ако булката е чиста, не фашкинирана! С малце помощ от приятел! Щото лесно е да идеш в една клиника инвитро и да се консултираш е ли възможно да имаш деца след фашкията! Не бият барабана, пазят си работата хората, но няма да те заблудят и ще ти кажат истината! И при положение че 85%от хората преминават леко заразата, не виждам причина да се плаша, и да се подлагам на генна терапия, и химическо скопяване, лансирана от психопати! А не знам що веганите все са ти в устата, да не би некоя веганка да те уморила от глад в близкото минало? Пък ти си поел тези рискове явно след дълбок размисъл в тоалетната, или яко треперене в заешката дупка!

Прикачени Файлове:

batnan, Niki, doctora and 1 other person like this.
  16. venciru

venciru Редовен Потребител

Публикации:
    547
    от:
    Варна
    И последно на кого от вас, групата на най- просветените, най- умните, най - мислещите, най - осведомените, най компетентните (особено в медицинска, фармакологична и химична насока) и във всичко по, по най да вярваме?? Ааааааа- забравих- и на най големите мъже и смелчаци!!
    В случая, за мое съжаление, трябва да се съглася с втория цитат. Въпреки, че като чета другите му постове (пък и този като цяло де) не мога да си обясня цялата тази агресивност и стремеж да обидиш инакомислещите. Но това не се отнася само за него, но и за част от съмишлениците му. Част, не всички!
    И това, че някой от нас (аз включително) не знае химическият състав на нещо, не значи че то е вредно. И мисля, че в случаят е по важен биологическият такъв, но не съм достатъчно компетентен за да се произнеса. За разлика от някои от пишещите тук, които рязко станаха изключително разбиращи от медицина (с всичките и специалности накуп!) , фармакология, химия, биология и още, и още. Да не говорим за билколечение, хомеопатия и разнищиха всички световни и вселенски конспирации.
    И - да. Ваксиниран съм (не фашкиниран, облъчен и ....). Всички около мен и не чак толкова близо до мен също. Включително и децата ми, жена ми и бившата също и да не изброявам още. Щях да забравя- и противо грипна ваксина си сложих и то лично за трета поредна година (демек - от преди ковида). За съжаление не уточних и нейния "химичен състав". Не че щеше да ми говори нещо де. А може би трябва да искам химически анализ на всичко, което ям и пия ежедневно. По добре да питам вас дали вие знаете химическите и други съставки на ВСИЧКО, което консумирате доброволно и без "облъчване" от медии. С изключение на един от цитираните по горе. Той не само знае, а но и сам забърква "лекарства". Всеки да си преценява сам за себе си на кой фармаколог може да се довери.
    И за това колко съм "умен", "смел", "способен" и т.н аз не мога да определя, а какво остава за вас. Само за едно мое качество има неоспорими доказателства. Пък и доста свидетелки ще има - анонимни разбира се, но под клетва. А ако продължавам да чета някои "автори" в темата, ще взема да се прежаля и да опитам да докажа колко съм мъж. Не гарантирам за резултата - все пак нямам никакъв опит в еднополовото общуване в този аспект.
    Никого не убеждавам, карам още по-малко да прави каквото и да е. Да се ваксинира също. Никого не съм обидил и квалифицирал. Не че нямам основание даже и за диагностициране.
    Но не мога да приема косвено и по презумция да ме обиждат, квалифицират, оценяват и прочие хора, които нито ме познават, нито са ме виждали. Разбирам, че модераторите не искат да си развалят деня, настроението и отношенията с някой, да не говорим за загубата на време, но мое ЛИЧНО мнение е , че такъв език и отношение към другите не трябва да се толерират. Айде не толерират, а допускат. Независимо от коя страна на барикадата идват нападките.
    Пишете колкото искате против ваксините, течностите, чипиране, ръсене от въздуха, облъчване и други такива, но не против хората, които са на различно мнение. Може и да не покажете уважение спрямо тях, но нямате каквото и да е право да показвате НЕуважение към другомислещите. Все пак болшинството от цивилизования свят не е на вашето мнение.
    Лек ден.
    П.П. Откакто съм в този форум ми се иска да "открадна" подписа на Анди и да го подчертавам след някой мой пост. Не че не го ползвам в други форуми, за което му се извинявам. Но пък е много точен.

Todorov, soundmax, barbaron and 7 others like this.
  17. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    1,362
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Аз съм за истината.Защо цяла западна Европа която е пример за ваксинация,е отново в локдаун?

doctora, m.eit, batnan and 1 other person like this.
  18. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Врганите в общия случай са болни мозъци като теб, които се опитват да си наложат мисленето и разбиранията. От писанията ти разбирам, че не си много нормален. Ти за кръвните беше толкова сигурен колкото и за репродоктивните ми възможности (уверявам те нямам проблем). Тва че си си купил сертификат те прави яко тарикат. Иначе жалко за децата ти, ще живеят като Амиши заради увреденото мислене на тате.

19. shaman

shaman Редовен Потребител

Публикации:
    301
    от:
    Русе
  20. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,627
    от:
    Пловдив