Хайд Парк - приказки и простотии

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. doctora

doctora Редовен Потребител

Публикации:
    352
    от:
    СИЛИСТРА
  2. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,284
    от:
    София
    pavloff харесва това.
  3. m.eit

m.eit Редовен Потребител

Публикации:
    219
    от:
    София
    https://www.facebook.com/775779272/posts/10159975094549273/ това по телевизоро <span class="corrected">няма</span> да го покажат! Скоро и тук, при положение че политическите дебили не спрат безумните мерки на световната финансова олигархия! п. п. Некой беше писал че голям борец за свобода ще се изкарам! Няма голям или малък борец за свобода! Има свободни хора и роби, продали свободата си за някаква мнима сигурност!

Отдавна още в началото на пландемията писах, не тук, че избиват хората по протокол в болниците и им плащат на убит човек! Явно намирам истината бързо! Сега вече няма мърдане, слепите да си отворят очите.! https://www.facebook.com/groups/299779398358838/permalink/319456293057815/ и цялата пресконференция! http://www.bta.bg/bg/live/show/id/0...la437rcbpXdcS1pt8_Ltb-cgKYAxzOGueOjklbMomSi-Y

Последна промяна от модератор: 24 Ноември 2021
    Niki, Dominus and doctora like this.
  4. barbaron

barbaron Редовен Потребител

Публикации:
    889
    от:
    Русе
    Павка, за да запазим добрия тон, ще ти отговоря за последно(тук, защото виждам, че си блокирал всяка друга комуникация с мен, поради неясни за мен причини и не се натискам за твоето или нечие друго приятелство)!!!
    В този профил от който пиша не съм забелязал друг да го е правил вместо мен така, че всичко изказано си е изцяло от мен(макар и в повечето случаи на прима виста - без да влагам дълбок замисъл в думите си).

Пред анестезиологът няма мъжкари!!! Там всички сме смирени... дори и да сме били най-големите МЪЖКАРИ до преди 15 минути!!!

Чета и гледам с интерес всичките ти натъртвания и налагания на твоята правота, желанието да докажеш колко много си открил (за което имаш моите адмирации), правя своите заключения и изводи... за себе си. Каквото имам съм го казал и си седя на мястото... Уважавам те и ще продължа да ценя мнението ти, ама искам да знаеш, че съм ваксиниран!!! Три пъти вече!!! И ако е необходимо и успея да доживея - ще продължавам да се ваксинирам, да слагам фашкий, фашкини и вакси и ще продължавам да го правя заради упорството ви - ВИЕ ДА НЕ ГО ПРАВИТЕ!!!

НЕ МИ ХАРЕСВА ВАКСИНИРАНЕТО!!!

,но живеем в общество в което това е необходимото зло!!!

Когато пагона ми наложи (никой не ме пита) преди 25 години да ми поставят по 3 ваксини във всяка ръка преди всяко заминаване през граница (два пъти на турбо - агресивни места) - бях точно толкова нервен и ядосан, колкото теб и останалите от "твоя отбор". Добре, че нямаше къде и какво да четем, освен в."Българска армия", а в него се пишеше под диктовка...

Опитай се да приемеш и ти и бригадата покрай теб, че има и другояче мислещи хора. Не си мислете, че ние не искаме да живеем! И ако сме роби, то робството ни е равно на вашето, само дето вие си мислите, че можете да се противопоставите... щото ние сме реалисти, а вие.... просто сте МЪЖКАРИ!!!

Живи и здрави!

п.п. Павка, може да не ми отговаряш, да не ми вдигаш телефон, да не ми пишеш във вайбър - губим взаимно, ама това е положението. Уважавам те и ако някъде съм те засегнал с нещо - да ме прощаваш!

andi, joro_ihr, sess84 and 2 others like this.
  5. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,627
    от:
    Пловдив
    Няма нищо за чудене. Всички са от едно котило, от един баща (Йоан 8:44). Просто тези си отслужиха службата и отстъпиха място на телевизионните пророци на "княза на тоя свят".

batnan and Kifa like this.
  6. scandalo

scandalo Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Аз не разбирам какво анти-ваксерите се опитват да внушат?
    Има няколко "капацитети" , които спамят със статии всеки ден.
    Мен лично това ме напряга и дразни.
    Направете си тема "Обществото на анти-ваксърите" и си пълнете темата със тъпотии.
    Много е опасно когато полицаите станат вирусолози и химици.

venciru, rivan and gary m like this.
  7. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    3,027
    Вместо да се напрягаш ходи си сложи един бустер и разпусни.
    За останалото се обърни към модератор.

Когато форума стане твой личен, ще те питаме и какво лично те напряга и дразни.
    За последното си има хапчета по рецепта.

Последна промяна: 23 Ноември 2021
    m.eit, doctora and Niki like this.
  8. Бочко

Бочко Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,835
    Когато лежах в болница преди почти година, заради "Кромида", чух нещо от един от докторите, което ще се опитам да цитирам възможно най-точно:
    "В интензивното влезнаха много атеисти, но всичките, които излезнаха вече бяха набожни..." край на цитата.
    А към колегата m.eit
    Когато преди година постъпих в болница за много мои познати това беше просто учудващо. Голямата ми дъщеря навърши 18 години наскоро. И тук е мястото да цитирам моята лична лекарка, при която отидох на контролен преглед средата на януари месец тази година:
    "Теб не съм те виждал като пациент никога!". Дъщеря ми е неин пациент от бебе, а аз някога от преди това. Не помня и колко години преди това не съм се нуждаел от лекарска помощ свързана със здравето ми с изключение на едно сецване в гърба преди няколко години.
    Та в този ред на мисли и аз бях "недосегаем" откакто се помня...

andi, venciru and rivan like this.
  9. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Ей ергенче :)

Дали ще си сложа бустерна доза си е мое решение, което аз ще взема.
    Ако форума беше мой щеше да имаш перма бан (както си имаше).
    Да не забравяме как влезе като инкогнито юзър ( малко мишкарската ) след като беше баннат.
    Иначе няма как да занимавам модераторите със твоите тъпотии.

10. Dominus

Публикации:
    3,027
    Акотата си ги дръж за себе си и не се напрягай, да не се изпуснеш. Намерил кого да плаши с "бан". Както съм бил, така мога да бъда пак, но не и по твои напъни. Мъжленце.

m.eit and doctora like this.
  11. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,284
    от:
    София
    Извън полемиката за Ковид....
    Божо има няколко думи,които будят недоумение в мен в съвременният български,две от тях са "набожен" и "черква"...никаква информация не носят!
    Набожен,кво значи това,може би вярващ или въцърковен...?Черква...това постройката за събранията на верните ли е,но тогава думата е храм или църква-събранието на верните...Божият народ,лаоса???Вяра...най- точното и кратко определение ни е дадено от ап.Павел:"А вяра е жива представа на онова, за което се надяваме, и разкриване на онова, що се не вижда."В какво вярва християнина, ми в символа(среща)Символа на вярата:1. Вярвам в един Бог Отец, Вседържител, Творец на небето и на земята, на всичко видимо и невидимо.

2. И в един Господ Иисус Христос, Сина Божи, Единородния, Който е роден от Отца преди всички векове: Светлина от Светлина, Бог истинен от Бог истинен, роден, несътворен, единосъщен с Отца, и чрез Когото всичко е станало;

3. Който заради нас човеците, и заради нашето спасение слезе от небесата и се въплъти от Дух Светий и Дева Мария, и стана човек;

4. и бе разпнат за нас при Понтия Пилата, и страда, и бе погребан;

5. и възкръсна в третия ден, според Писанията;

6. и се възнесе на небесата, и седи отдясно на Отца;

7. и пак ще дойде със слава да съди живи и мъртви и царството Му не ще има край.

8. И в Светия Дух, Господа, Животворящия, Който от Отца изхожда, Комуто се покланяме и Го славим наравно с Отца и Сина, и Който е говорил чрез пророците.

9. В една, света, съборна и апостолска Църква.

10. Изповядвам едно кръщение за опрощаване на греховете.

11. Чакам възкресение на мъртвите

12. и живот в бъдещия век! Амин.
    ... мога да продължа,но да не отекпавам колегите,това е форум за въздушно оръжие:)!

astra харесва това.
  12. Бочко

Бочко Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,835
    Петьо, аз съм лаик и в двете области и поради тази причина съм дал два цитата, които съм чул лично и не преразказвам нещо, което някой ми е казал или разказал.

andi and rivan like this.
  13. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,627
    от:
    Пловдив
    :)

Последна промяна: 24 Ноември 2021
    m.eit харесва това.
  14. rivan

rivan Редовен Потребител

Публикации:
    994
    от:
    София
    Преди година нямаше ваксина, за вируса се знаеше малко и докторите лекуваха както могат, та не е трудно да се разбере, защо атеисти са станали вярващи.

15. astra

astra Редовен Потребител

Публикации:
    1,627
    от:
    Пловдив
    :)

Последна промяна: 24 Ноември 2021
    m.eit харесва това.
  16. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    А къде видя да те плаша със Бан? Или понеже правиш пушките на модератора си недосегаем ?
    Много повече мъж от теб гаранция. Не рева във ФБ като вдовица за .... след като не беше взет за Англия :D. Каква Англия бе .... ти си си за село, седи си там. Но там идеята е друга, ти нали все да си срещу системата и после пак мишкарската да се наместиш и да минеш между капките lol, да ама не. И после като ощипана девойка във ФБ пред чужденците, барем те ти повярват на селските номера.
    Да беше застанал като мъж ( но ти не си ) и да си кажеш: аз така си реших няма за какво да плача :D.
    Да се върна на мъжката тема:аз съм на 33г, имам жена и дете и гледам семейство а ти ????
    Че ти живееше при родителите ти до скоро бе :D, абсурдно е да пишеш изобщо.

Милко харесва това.
  17. Dominus

Публикации:
    3,027
    Оплачи се на жената. Тя е модератор. Ще ти свърши работата.

18. Djack

Djack Редовен Потребител

Публикации:
    214
    от:
    Бургас
    Момчета, не обръщайте темата и разговора в лични нападки! Това гаранция няма да доведе до нищо хубаво!

venciru, gary m, rivan and 2 others like this.
  19. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    То тая тема стана всякаква така, че все тая.

20. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Не мога ти си недосегаем, ще я баннат нея и ще ми изтрият акаунта на мен :D
    Но истината е че не ми дреме за теб :D

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена