Хайд Парк - приказки и простотии

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. LogiBG

LogiBG Редовен Потребител

Публикации:
    118
    от:
    Sofia
  2. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    3,027
    Един текст изпреварил времето си

batnan, Gadnqra and xpresident like this.
  3. luft9waffe

luft9waffe Редовен Потребител

Публикации:
    1,848
    от:
    русе
    Ако на някой му се рАботи в Кралето, търсят персонал. Screenshot_20211110_150643_com.facebook.katana.jpg

4. Dominus

Публикации:
    3,027
    Последна промяна: 10 Ноември 2021
    m.eit and doctora like this.
  5. m.eit

m.eit Редовен Потребител

Публикации:
    219
    от:
    София
    Абе вие си знаете! Ама дали се наблюдавате добре! Сега по леко ли дишате като сте си взели ваксата, или по малко се уморявате? При положение че е обратното, следва да приемете съвета ми и да се очистите от фъшкията която сте си набили! Иначе един от първите ваксинирани доктори, маратонец на 50 години от Бургас нямаше неколко месеца странични ефекти, ама на маратона във Варна тази пролет, падна пред общината и там си отиде от този свят! Па и най лесно и евтино е да си направите пълна кръвна картина и да я постнете тук, та да ни опровергаете нас, не желаещите да бъдем оптни мишки на бигфарма! Тамън ще видим хемоглобина, червените кръвни телца, тромбоцитите че всичко е във
    норма! Иначе така бля, бля правим се на умни и на смели! https://www.google.com/url?sa=t&sou...EQFnoECAMQAQ&usg=AOvVaw36J3m_Z9zsR-N5OVJTVdrk

Последна промяна: 11 Ноември 2021
  6. scandalo

scandalo Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Чак ми стана интересно. Ето ти моите резултати моля анализирай ги.
    Всички, които смятат, че ще живеят с орлите ще ви разочаровам ..... няма :D.
    192 починали днес 11.11.2021 92% НЕ ВАКСИНИРАНИ.

Прикачени Файлове:

Gadnqra харесва това.
  7. batnan

batnan Редовен Потребител

Публикации:
    417
    от:
    Бургас
    И 8% ВАКСИНИРАНИ което е към 15 души. За тях какво да кажем?

lubo and Gadnqra like this.
  8. emci74

emci74 Редовен Потребител

Публикации:
    266
    от:
    Бургас
    Че ползите са по-големи от вредите :rolleyes:

Gadnqra, batnan and scandalo like this.
  9. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Че да си ваксиниран е по-добре от това да не си :). И че да не си психар е по-добре от това да си :D.
    НО това е личен избор, просто недейте да сте като веганите и да налагате мнението си :D

barbaron and Hidden like this.
  10. kaloyan_takev

kaloyan_takev Редовен Потребител

Публикации:
    388
    от:
    Монтана
    Това трябва да важи и за двете страни!?
    Щото в началото на "темата" (за ваксините), когато се пишеше, че са смотани (и к'во ли още не) тези не ваксинираните, никой не каза, че ваксинираните си налагат мнението като вегани, нали?

lubo, 7842, Dominus and 1 other person like this.
  11. batnan

Публикации:
    417
    от:
    Бургас
    Мнение никой не налага. Простата сметка е че ако 25% от населението в БГ е убодено и има 15 починали, при 100% убодени щеше да има 60 жертви на ден. И това няма да е от вируса а че здравната ни система е тотално объркана, в момента търговците на живот трупат пари. :cheers:

12. scandalo

Публикации:
    1,740
    от:
    София
    Тя здравната ни система, че не става 2 мнения няма. Но колегата m.eif ни изкарва опитни мишки, че сме се ваксинирали. Това е моя избор и съм ок с него. Сега чакам анализа на кръвните ми резултати и как да се спася, че да живея като него 3000г. Факт е че държави със 70% ваксини забравят, че е имало пандемия, а ние професорите ще си търкаляме тоя вирус години.

13. Бочко

Бочко Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    3,835
    Ти си родственик на Питагор със сигурност...

scandalo харесва това.
  14. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    2,218
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Румба,да си жив и здрав като си се имунизирал,само да ти кажа ,че тези данни които се изнасят според мен са силно манипулирани .
    Давам пример.Тези дни на мой приятел майка му получи инсулт в къщи.Взеха я с бърза помощ,но жената си почина.Като я вземаше от болницата диагнозата станала ковид.На въпроса защо така са написали,му отговорили,ми сега така се пише!Какво да си говорим,на кого да вярваме?

undertaker, lubo, shstanchev and 5 others like this.
  15. bgbul

bgbul Редовен Потребител

Публикации:
    363
    от:
    Пловдив
    Охххй...вярвайте на теьи, дето са минали през интензивното и НЕ СА УМРЕЛИ. Питайте тях дали ще се ваксинират. Няма НИТО ЕДИН дето да иска това да се повтори.
    Всеки има избор. Всеки е свободен да избира. Просто като не искаш да живееш в общество ще се тестваш (за доброто на околните) или няма да посещаваш публични мероприятия. Пак в името на обществото. В ограничен кръг никой няма да те избягва. Аз съм ваксан и общувам с всички без маска, но на публични места я слагам заради останалите. Не ми тежи, не ми пречи и се чувствам свободен и отговорен. Чувствам се добре. Па като се сбъднат пророческите думи на антивакс. ...и без мен ще изгрее слънцето.
    Защо се дракате толкова не разбирам. Какво се е променило?
    Раждане-живот-смърт. Това е.
    Бъдете живи и здрави, ...и по-добри!

scandalo and andi like this.
  16. Dominus

Публикации:
    3,027
  17. batnan

Публикации:
    417
    от:
    Бургас
    Не знам на кой съм родственик, обаче ти със сигурност си родственик на тия дето са измислили лафа ,,Преклонена глава сабя не я сече,,

Dominus харесва това.
  18. Бочко

Публикации:
    3,835

Ооооо, много си далеч от истината или малко си чел писанията ми по Форума!

xpresident харесва това.
  19. batnan

Публикации:
    417
    от:
    Бургас
    Те много хора писаха против Бочко , ама сега в партията му.

П.п. По делата ще ги познаете .:cheers:

20. Бочко

Публикации:
    3,835
    Дай да пишем за математика, че политиката не ме интересува отдавна, пък и не е прието да се пише за нея тук.

batnan харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена