Хайд Парк - приказки и простотии

Дискусия в 'Дъра-Бъра' започната от s73r01d, 6 Октомври 2008.

1. vanko

vanko Редовен Потребител

Публикации:
    1,729
    от:
    Попово
    На теб специално и да се опитвам, няма да мога да докажа! Глупостите, фейк новинитв и дезинформацията ги пишеш ти!

rivan and LogiBG like this.
  2. LogiBG

LogiBG Редовен Потребител

Публикации:
    118
    от:
    Sofia
    :)

Прикачени Файлове:

Gadnqra, sess84 and andro ruskov like this.
  3. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    3,027
    :lol:
    Опитай. Има и други освен мен.

П. П. Де остана Ангел Кунчев? Затъжих се за хороскопите му.

Последна промяна: 2 Ноември 2021
    doctora харесва това.
  4. bgbul

bgbul Редовен Потребител

Публикации:
    363
    от:
    Пловдив
    Пореднста греда. Аз преживях смъртта. Два пъти. Бях подготвен за нея заради фамилна обремененост - баща ми почина на 55г., браъ ми на 54г.....аз също около 55г....
    Но благодарение на медицината, на хирурзи и другите доктори сега пиша. Жив съм ЗАРАДИ тях. Вярвам им. Ако искаха да съм умрял...е, аз си бях умрял.
    По-добре да умреш веднъж, отколкото да живееш в страх и да умираш всеки ден. Така отидох и се боцнах два пъти. Това е.
    А дали съм страхливец....че кой не е?

gary m, Sen, LogiBG and 2 others like this.
  5. Kifa

Kifa Редовен Потребител ФТКС

Публикации:
    1,284
    от:
    София
    "...Най-ужасното в Двеминутката на омразата бе не това, че си задължен да играеш роля, а напротив, че е невъзможно да й се съпротивляваш. След първите трийсет секунди не бяха необходими никакви преструвки. Като електрически ток през цялата група преминаваше отвратителен екстаз на страх и мъст, желание да убиваш, измъчваш, да разбиваш лица с ковашки чук, което пряко волята му превръщаше всекиго в гримасничещ, крещящ безумец. Но обхваналата ги омраза беше абстрактно, неконкретно чувство, което можеше да бъде прехвърлено от един обект на друг като пламъка на горелка..."
    Невероятна е омразата ,която имаме един към друг,но само по хоризонтала...мразим(показваме го) само към тези които са до нас или под нас,но нагоре не поглеждаме...bgbul тези мрази и съди https://www.marica.bg/biznes-zona/g...j-se-podigra-na-vsichki-i-nadu-cenata-na-toka това е първата ми попаднала статия с безобразията от последната седмица само...тия са разсипали повече хора и от Менгеле и то за поколения.И силни думи за смъртта ...голям залък хапни голяма дума не казвай...прочети за Йов ,някому се дават големи изпитания пред които смърта е сладка почивка!
    "...Основната цел на войната е унищожаването не непременно на човешкия живот, а на продуктите на човешкия труд. Войната е начин да се разрушават или да се изпращат в стратосферата, или да се потапят в дълбините на океана материални средства, които иначе биха били използвани за прекалено повишаване на благосъстоянието на масите и оттук в последна сметка — за прекаленото им образование..."
    Оруел ,разбира се!

-другари, във война сме,всички го казват;)

Vanko разкажи за джентър конспирацията....какво е джендър

7842, Gadnqra, pakfa and 5 others like this.
  6. big_dragon

big_dragon Редовен Потребител

Публикации:
    1,504
    от:
    Варна
    Здравни власти и експерти с призив: Ситуацията е критична. Ваксинирайте се!
    Съсловните организации в здравеопазването призоваха за нетърпимост срещу конспиративните теории за ваксините

https://www.investor.bg/ikonomika-i-pol ... se-338825/

Сетила се Мара да се побара.

Всичко се развива по план, както не само аз, предвиждахме лятото. [​IMG]
    Тъп план, но го следваме.

Dominus, бележки водиш ли?

hahahahaah.jpg

LogiBG харесва това.
  7. Dominus

Публикации:
    3,027
    Водя разбира се. Счупи ми устройството за измерване накрая.
    Я разкажи, медиците що не искат да се боцкат бе умньо?

8. big_dragon

Публикации:
    1,504
    от:
    Варна
    Много бързаш.
    В община Ню Йорк, където нямат проблем с персонала,
    днес си решиха проблема с такива като тебе.
    9 000 в неплатена отпуска...
    При нас ги търпят, защото без тях ще лежите
    по стълбите и в коридорите на болниците.
    Гърците си подгониха медиците още лятото.

9. Dominus

Публикации:
    3,027
    Кои сме тези дето ще лежим?
    Какви са тези като мен?
    Какво не ти е наред на теб?
    Къде събираш тази злоба към тези дето не са като теб?

Преди минути получих известие, че QR кода, който качих бил изтрит поради причина, че не било добра идея.
    IMG_20211102_203657.jpg
    Не знае за нова правило. Не съм чел скоро правила.
    Предполагам това беше последствие от реването на един биг Д, че бил опасен за телефона му.
    Не мен, опасен е само за съдържанието на главата ти.
    Впрочем това беше една шега относно тези зелени сертификати. Текст генериран на онлайн генератор гласящ
    IMG_20211102_203858.jpg
    Ако някой има нужда от превод за свирка.

Мъка, мъка....
    Абе, къде ви правят всичките?

Последна промяна от модератор: 3 Ноември 2021
  10. doctora

doctora Редовен Потребител

Публикации:
    352
    от:
    СИЛИСТРА
    Въпроса е не дали а кога ще гръмне първата пушка....мисля че ще е скоро,че ще има съпротива е повече от ясно,но обърне ли се в партизанщина-става страшно.
    Дано не посегнат на метода за насилствено ваксиниране че ще е мазало и за едните и за другите

дудин, 7842, undertaker and 3 others like this.
  11. bgbul

bgbul Редовен Потребител

Публикации:
    363
    от:
    Пловдив
    Е, защо трябва да мразите когото и да било или да гърмите пушки.
    21 век, пандемия...който иска се спасява, който иска се надява. Свободен избор.
    Направо се чудя, не виждате ли, не вярвате ли?
    Преди години едно дете с маска на чудовище изплаши моя син. И той започна да заеква. По-малкото братче започна да подражава и да заеква и той. Живеехме седма година в София, но решихме и отидохме на село. Прекрасни години на село. Детето се възстанови и ...в Пловдив. До сега. Та...какво ви пречи да промените своя начин на живот? Села колкото искате, евтини къщи, свободни земи и..т.н. Имате и интернет на село. Чист въздух, екология, истинско месо и домати. Няма ваксини, няма сертификати. А бе идилия...мечта. А вместо това...мразите, стачки, протести, превземане на МОЛове.. само да е на вашето - анти. Ама анти какво и вие не знаете...
    Животът момчета е прекрасен, дори със скъп ток и гориво. Дори със или без ваксина е прекрссен. Живейте го и се радвайте на всеки един ден. Стига омраза. Може утре да няма....

rivan харесва това.
  12. Djack

Djack Редовен Потребител

Публикации:
    214
    от:
    Бургас
    Е, уж свободен избор, уж не на омразата, а още във второто изречение, спасението е пак само за едните, а за другите само надежда! ;)

kaloyan_takev, 7842, doctora and 3 others like this.
  13. Dominus

Публикации:
    3,027
    Като развален грамофон е. :D

haifisch харесва това.
  14. emci74

emci74 Редовен Потребител

Публикации:
    266
    от:
    Бургас
    Тъкмо избягах от село и смених цървулите с Армани, а каруцата с Ягуар, и ти пак на село ме връщаш...:wall:

15. bgbul

bgbul Редовен Потребител

Публикации:
    363
    от:
    Пловдив
    Разввлен телефон...вие негодувате срещу правилата. Мен ми е през цървула...
    Вие се оплаквате, че ви отнемат свободата. Моята си е тук.
    Вие сте "анти" . Аз съм с вас, но не съм АНТИ. Все ми е едно дали ще се ваксинирате, дали ще сте тук или на село. За мен животът е хубав.
    И сега честно да призная: Гледам си сеир с всичката тая дандания. Като в индииски сериал. Не, че гледам сериали, ама в новините само това има. Животът е радост и тъга...

16. Евгений Б.

Евгений Б. Редовен Потребител

Публикации:
    144
    от:
    Пловдив
    Не съм нито за ваксините .. нито съм против тях. Но като цяло ми обягва една статистика откакто има ковид, колко от починалите са реагирали на време с медикаменти ? Колко от починалите и усложнените случаи са отказвали да приемат антибиотици, докато не са постъпили в болница ? Защото както има "антиваксари", много по-голям процент е "анти-антибиотици и хапчета". "Настинал съм, с малко чай ще ми мине" и след 5 дена в болницата с пневмония.
    Майка ми, баща ми (60+г.) и жена ми се ваксинираха. В дена Х, майка ми се разболява и след 2 дена с леки медикаменти е кукуряк (с 3 стенда и астма, пушачка), 5 дена по-късно аз съм с 40градуса и Ковид положителен. Жена ми и детето 2 дена по-късно с темптература и гадене. И двете се оправиха за 1 ден с леки медикаменти, а мен ме държа повече от 10дена. Като човек преминал през двустранна пневмония преди 2 години, пушач, с високо кръвно и тн, се взеха мерки от момента, в който се почуствах зле, за да не се стигне до нова пнемония. С хиляди хапчета, 2 антибиотика, сумати витамини и упсарини ме държа 10 дена, какво правим с хората, които чакат да им мине от само себе си ?
    Колежка- 1 месец болна, от немай на къде на 2рата седмица почна с антибиотици.
    Колега - спортист, по 10км на ден бягане, небрежно отнасяне към болестта и той, 1 месец по-късно сърдечен удар.
    Познати на колега - в периода, в който аз боледувах, боледували и те и с усложнения - 4 болници нямали места да ги приемат.

Лекувайте се на време.

Д-р Най, nelsky, vanko and 2 others like this.
  17. bgbul

bgbul Редовен Потребител

Публикации:
    363
    от:
    Пловдив
    Последно в подкрепа на Евгений. Има една родопска поговорка:
    "Акъл дохода, ама кого находа."
    А на здраве! Това беше последно...

18. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    1,362
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Интересно,че от преди една година каквото е казал е станало.И каква стана тя?Забрани,зелени сертификати,а по телевизиите реват че се увеличава бройката на заразените.
    Като гледам,че един автомобил е бял,колко телевизии и натрапници да се изреждат да ми обясняват че той е червен.Да ми обясняват че аз съм тъп,аз съм далтонист,аз съм безотговорен да твърдя че автомобила е бял.

Dominus, Hidden and haifisch like this.
  19. big_dragon

Публикации:
    1,504
    от:
    Варна
    Добро утро!

20. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    1,362
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Клиниките в Германия се пълнят с деца с респираторни вируси.
    И какво правим сега?Ще кастрираме немците ли?

doctora харесва това.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена