Хайде да се събудим момчета. Чакам ви на трасето на 26 и 27 септември. FT 2x40

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Момчета предлагам да възобновим активността и да започнем да се виждаме по-често.
Мисля, че за напред ще мога да организирам по-често състезания, така че стягайте гащите.
Още не сме уточнили датата, но мисля или на 26 или на 27 да направим едно състезание, че защо не и двудневно, но това ще го уточним. Пускам темата от рано за да ни имате в предвид. За сега мисля 2х30 в гората или поляната, но ще отида тази седмица да пострелям и да видя как е поляната и дали позволява да се проведе там състезание. Ако се съберем достатъчно мераклии може и 2х40 да направим едно двудневно 26 и 27 септември с палатчици, скаричка и всичко както си му е реда. Ще обсъдя идеята с колегите от ФТКС и ще дам в най - скоро време яснота кога ще бъде и какъв ще е формата на състезанието. Но състезание ще има 100%.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Супер.Браво,аз вече бях изгубил малко надежда че ще има състезание до края на годината.Дано да е хубаво времето и да стане добро състезание.:cheers:
Ако трябва да се записваме само кажете.:cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ами добре ще бъде просто да драснете тук в темата желание и съответно възможност да присъствате.
Без някакви форми, до сега не се е получавало с предварително записване после все късам и хвърлям протоколи, така че ще оформяме двойките на място.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами на 99 процента ще дойда.Нямам ангажименти тези дати така че ако не се случи нещо непредвидено съм там.:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Ако е двудневно можеш да ме броиш. Обикновено правя всичко за да присъствам. Дори смятам че е добре да е 2 Х 50.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ами ще го обсъдим, но нищо чудно да извъртим едно двудневно състезание. Ще се радвам да се съберем и да постреляме. Еле пък със момчета от световна класа може да прихванем нещо :).
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз същи мисля да присъствам да е живо ти здраве само.
Само да кажа, ако избирате други дати да знаете, че 12.09.15 събота е официален работен дена, отработва се 21.09.2015.
А ще се почива от 19.09.15 до 22.09.2015 включително. Тоест 4 дни почивка.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Гледаме времето и го правим двудневно ако позволява.
Предварително записване тук в темата. Все пак ако се запишат само 5-6 човека не си заслужава блъскането.
Ще се реди двудневно при минимум 10 записали се и добра прогноза.
Аз се записвам.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ау... дошло е време да си монтирам оптиката значи... :)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И аз се записвам :) ...за участие и за помощ по организирането
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Направо си се очертава двудневно състезаниице :).
Гответе пушките, оптики, чудеса и да си прекараме чудесно както винаги.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз да питам само - не е ли по-добре да е на 19-20-ти с оглед на това че после има още 2 дни за почивка.. Не че ми пречи. Аз така или иначе ще зная със сигурност другата седмица като си видя месечния график за септември.. Но на 90 процента съм там.. Ако трябва ще си пусна 1 ден.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Оги тогава аз няма да мога да помагам с организацията нито с участие за това предложих тези дати. Иначе въпроса ти е напълно уместен.
 
Нагоре