ХФТ - ,,The river of DEATH" - Монтана 13-15 август

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
http://picasaweb.google.bg/101499151923673727101/15082010TheRiverOfDeath#

Ето снимки от третия финален кръг "The Drinking то Death" ;) ;)
Победителите са на снимките :cheers: :cheers:

Ако оставим майтапа на страна, мога да кажа само: БЕШЕ НЕРЕАЛНО... Особенно нощната стрелба... Всичко беше на ниво, и тези които не дойдоха просто не знаят колко много са изпуснали...
Благодарско на организаторите и всички които бяха там за хубавото изживяване...
 

shooter

Потребител
Много приятно състезание !
Мястото уникално с възможността да се разхладиш в реката и да поплуваш след напрегната стрелба
Монтаняри положиха доста усилия и направиха едно добро трасе
още имам мускулна треска от разнообразните пози :)
С нетърпение вече чакам следващата среща
 

s73r01d

Потребител
Браво! Изумително трасе, на снимките. На живо сигурно е било още по-изумително :cheers:

Направо ще си изям вратовръзката от яд, че не можах да дойда :wall:
 

bor1968

Потребител
При обявяването на класирането съм забравил да вметна една подробност
При ХФТ се стреляше по 30 бр. мишени, а при НХФТ по 20 бр.. Затова и точките при НХФТ са значително по-малко.
 
A

Anonymous

Гост
По молба на някой от участниците много от фрапиращите пози не са побликувани. ;) ;) ;) Все пак трябва и да имаме и милост към колегите .Снимките определено си струваха ,но ще си ги гледат само на лични. :D :D :D
 

bor1968

Потребител
mmst написа:
По молба на някой от участниците много от фрапиращите пози не са побликувани. ;) ;) ;) Все пак трябва и да имаме и милост към колегите .Снимките определено си струваха ,но ще си ги гледат само на лични. :D :D :D

Няма такива работи :no:
Това бе обществено мероприятие и снимките също. Това, че някой е намокрил Д-то, не значи, че другите не могат да се порадват на позата /снимката/ ;).
Ама пък щом ви е такава уговорката :pardon:.
:cheers:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
mmst написа:
По молба на някой от участниците много от фрапиращите пози не са побликувани. ;) ;) ;) Все пак трябва и да имаме и милост към колегите .Снимките определено си струваха ,но ще си ги гледат само на лични. :D :D :D
ето как,човек,като не си върже гащите(в буквалния смисъл),може да стане обект на долно изнудване :D. :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Искате да кажете, че на снимката е по макари ;) То ако е Д-то може да се брои за бял какмък в реката.

П.П. аз щях да избера позиция легнал на тази мишена. Щяхте да ме подигравате ама на мен щеше да ми е гот (хладно)
 

братушка

Редовен Потребител
Трябваше да си носиш и въженце да се вържеш за колчето :pardon:
Аз за малко да отплувам по течение :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
luft9waffe написа:
mmst написа:
По молба на някой от участниците много от фрапиращите пози не са побликувани. ;) ;) ;) Все пак трябва и да имаме и милост към колегите .Снимките определено си струваха ,но ще си ги гледат само на лични. :D :D :D
ето как,човек,като не си върже гащите(в буквалния смисъл),може да стане обект на долно изнудване :D. :cheers:

Eeee за една студена кола как ме оплю,че съм изнудвал.Не ти я искам бе човеко-аз ще почерпя.Ама си се изкефих на гледката когато стреляха ""РУСЕНСКИТЕ КАУБОЙ" :D
 

luft9waffe

Редовен Потребител
ок,от теб кока-колата,а от мен скочовица за разредител.
ама една от снимките ти беше направо брутална и ако я сложа във фейсбука,много нежни приятели ще се отзоват.
важното е ,че накрая на тежкото трасе разхладихме бойните клапани и ги проверихме за течове.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ако до довечера не пуснете въпросните снимки ще ви заключа темичката! :D ;) :no:
 

Sisi

Потребител
MAD MAX написа:
Ако до довечера не пуснете въпросните снимки ще ви заключа темичката! :D ;) :no:
Така със заплахи не бива :stop:
Операторът може би ще приеме подкуп, така че пробвайте с наддаване :lol:

Каса "Кола"? :-[
 

poacher

Потребител
Страхотно трасе и местност. Много ме е яд, че не можах да присъствам :wall:
 
Нагоре