ХФТ Тренировка 09.04.2011.г. гр. Велико Търново

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На Слави ще му поръчаме спиране на вятъра докато стреля.. :p
Против съм да го отлагаме. Няма свободни дати много много. Идеална тренировка за Варна ще е. Софиянци виж ги - няма студ, няма сняг - стреля се редовно. Аз не съм тръгнал за медали и грамоти, за да се притеснявам че няма да направя нищо. Не всеки път ще ми се отдаде възможност да стрелям при такъв вятър. Така че го приемете като предизвикателство. Аз съм там. :rambo:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
За вас майтап за мен истина! В момента съм в Троян в склад за бири и безалкохолни, на два пъти падаха празни каси :eek:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
CaMyPau написа:
На Слави ще му поръчаме спиране на вятъра докато стреля.. :p
Против съм да го отлагаме. Няма свободни дати много много. Идеална тренировка за Варна ще е. Софиянци виж ги - няма студ, няма сняг - стреля се редовно. Аз не съм тръгнал за медали и грамоти, за да се притеснявам че няма да направя нищо. Не всеки път ще ми се отдаде възможност да стрелям при такъв вятър. Така че го приемете като предизвикателство. Аз съм там. :rambo:

Не се притеснявам за медалите :-\
Притеснявам се като ми грабне вятъра пушката от ръцете... де ша я фейне :wall:
 
A

Anonymous

Гост
И ще се провежда ли тренировката? Че да знам дали да стягам багажа и колата за към Търново.
Поради независими от мен причини, вие ми останахте единствената възможност за стрелба с колеги до края на месеца.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
bernhard написа:
И ще се провежда ли тренировката? Че да знам дали да стягам багажа и колата за към Търново.
Поради независими от мен причини, вие ми останахте единствената възможност за стрелба с колеги до края на месеца.

НИКОЙ НЕ Е ОТЛАГАЛ МЕРОПРИЯТИЕТО:exclaim:

Да не остана неразбран! Нито съм организатор, нито мога да вземам решение.
Просто се сърдих на гадното време :pardon:
Иначе за идеята ще присъствам, пък квото ще да става :yes:
Като трябва ще си вържа пушката с каишка за вратът :D
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Не се шашкайте, забравихте май, че при ХФТ се дава точка и за "дзън" ^-^ ?! Няма да сме на нула. Т.е - поне с по две-три ... кебабчета ще се разпишем ;) !
 

djboby

Потребител
Като дойда да сте сложили масата, че иначе няма да има състезание. Не за друго ще имате да разпавате още 6 мишени, а аз трябва да похапвам през това време. :D
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Утре всички на линия, да не се наказваме после. Вальо ще пише неизвинени отсъствия, а глобите ще се измерват в пълни каси :cheers:. Слагайте по два камъка в джоба да не ви отвее вятъра (изпитано в Сливен). Който има прашка да си носи, ще променим регламента и ще може да се избира ластично оръжие.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Утре до 11.00 приемам заявки за леденишки кебапчета и кюфтета. Днес и при мен духаше, но на подобен вятър (малко по-слаб) стреляхме в Русе по-предната седмица. Дано утре да е по-тихо.

djboby написа:
Като дойда да сте сложили масата, че иначе няма да има състезание. Не за друго ще имате да разпавате още 6 мишени, а аз трябва да похапвам през това време. :D

Ти гледай да пристигнеш понавреме, че........... :rambo:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вальо, той няма да идва бе.. Доколкото разбрах от Русе май никой няма да има... Те сега - като ги биеш на тяхна територия сега трябваше да кажеш че няма да участваш, че да се навие някой да дойде... Като гледам как е тръгнало май тренировката ще си е чисто мускетарска....
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
В Казанлък падаха стълбове, не ми се мисли за ваще мишени ;) дано утихне вятъра и успеете да постреляте Успех :cheers:
 

Attachments

  • стълб.jpg
    стълб.jpg
    72.6 KB · Прегледи: 83
  • стълб2.jpg
    стълб2.jpg
    82.5 KB · Прегледи: 76

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Абе Любо, в Казналък може и павета да падат, но за Леденик Вальо се е договорил с когото трябва да ни изчака, пък стълбовете после. Пали колелото и идвай, Шипка е нормално проходим за сезона.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Утре в 11.00 ще има 24 подредени мишени в ХФТ трасе. Който иска може да дойде да ги стреля безплатно. Подчертавам го защото това ще е първото и може би последното мероприятие без такса участие организирано от "Мускетарите". :yes:
 
A

Anonymous

Гост
Значи, утре, ако успея да ви намеря, ще съм на жива далавера. Ще стрелям безплатно! ;)
Няма да сте само "Мускетари". Ще има и един заблуден ИнжИнер, който си е поставил програма - минимум - поне 10 точки. :crazy: Макар, че, в този вятър ..., може да се наложи да стрелям по мишените от 3-и м, за да я осъществя.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ще ни намериш не се притеснявай. Имаш и жокер "обади се на приятел" ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Чакам и резултати да видя победителя с 4 или 5 свалени мишени ли ще е на този вятър ;) ;) ;) тука вятъра е ужас в момента ама сутринтта нямаше много вятър дано и при вас е било така и да сте уцелили момента ;) :cheers:
dp1962bg Днеска бях на работа пък и малко почивка ми трябва и на мен ;) ама ако ще идвате във Варна ще се видим :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ето снимки:http://milohaze.snimka.bg/sports/hft-ledenik-09-04-2011.583862.22992783

Вятъра беше ужасен, виж на архитекта ветропоказателя
022992793.jpg

но резултатите........добри, бих казал отлични с оглед трасето и климатичните условия, ще ги побликувам след малко.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Съдията и най-малкия победител.
 

Attachments

  • IMG_5937.jpg
    IMG_5937.jpg
    224.4 KB · Прегледи: 64
  • IMG_5938.jpg
    IMG_5938.jpg
    248.7 KB · Прегледи: 72
Нагоре