ХФТ-РУСЕ,29-30 април 2012г.

luft9waffe

Редовен Потребител
Организатори: Русенската група и БАФТ
Мястото: Добре познатата Моргуля,палатков лагер и хфт-трасе в непосредствена близост
График:
29 април
12 00-13 00 записване и кратък брифинг
13 00-14 00 прострелка
14 00-18 00 първи кръг Х30 мишени

30 април
09 00-13 00 втори кръг Х30 мишени
13 00-14 00 награждаване и отпътуване

Регламенти: тези на БАФТ за ХФТ + !един състезател в ДО два класа!
Такси:2лв. за членове и 8лв. за останалите

За контакти-ЛС или 0885 449 218,Стефан
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Пропаре, стягай се :cheers: ;)
П.П. Стефко, сигурен ли си за датите? 30 април е понеделник!?!
 
A

Anonymous

Гост
А също и вторник. Кой от вас смята да си удължи срещата?
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За някой може да е неработен, ма за мене е. Жалко че сигурно няма да мога да се освободя. Пък и само 2 седмици преди купа Балкантрейд. Трябва да си пазя козовете пред фирмата за тогава. Имам 4 мишени на БАФТ на съхранение в мен. Ако ви трябват мога да ги пратя по някого. Успех желая !!!
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ако събота има някой да спи на поляната и аз ще съм там. В неделя стрелям иииии.......... gooоо home. В понеделник ще опъвам каиша :pardon:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Аз ще съм от 28-ми по обяд на мястото да намислям трасе и да го почвам.
Вероятно по това време ще дойдат и колеги от Варна.
Официалните почивни дни са 4-28,29,30 и 1май и отдавна са фиксирани
като дати за пролетна среща.
Оги, мишените,които са в теб засега няма да ни трябват.
 
A

Anonymous

Гост
И аз също смятам да се заселя на мястото от 28-ми .
 
A

Anonymous

Гост
Аз също. Както винаги, за първата вечер се очертава добра компания. :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Последно, това ще се явява Пролетната Национална среща, нали така?! Ако е така темата за Узана 2012 да я преместя ли, за да не се създава объркване?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Тя за Узана да си стои. Може пък да стане за есенна, ако има кой да се заеме да организира.


Dejmos написа:
Аз също. Както винаги, за първата вечер се очертава добра компания. :cheers:
Иво, първата вечер винаги ми е била най-хубава.
На нея идват сериозните и пофтаджиите, хората са по-малко и са в тесен кръг, масите не са мръсни и отрупани с остатъчна престояла храна, питиетата са студени, мръвките и хляба пресни и терена чист. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Явно при такъв график на мероприятия ще има три състезания в рамките на горе долу един месец с по 10/15 състезатели вместо една среща със 50/60 участници.
28/29-Русе
12.05-Троян
02/03.06-Ботево

Какво попречи да се направи срещата в Троян като национална и да е на 28/29.04?

Вече рядко влизам,но форума не е това което бе.Едни и същи писатели-които не идват по срещи.но пишат наред.
Явно много чукча писатели и малко читатели.

Нека това не се приема като заяждане,а като въпрос на желаещ/не само от мое име/ да се видим повече хора -не толкова за състезание,колкото споделящи едно общо хоби.Състезанието да бъде бонуса,не водещото.Жалко е разцеплението и на без това малкото хора, които се събирахме да се видим.Бъдете здрави.
 

bor1968

Потребител
mmst написа:
Какво попречи да се направи срещата в Троян като национална и да е на 28/29.04?

Предложението е резонно, но на мен лично ми пречи, това че опциите за Троян са за еднодневна среща без кой знае какви варианти за преспиване.
Аз по принцип не съм фен на еднодневните срещи/състезания. Освен това въпроса с преспиването на Русе е отигран и има няколко и то все приемливи варианти.
Друг ще е вече въпроса, ако се реши да се направи двудневна среща в Троян и да се организира преспиване. Там май проблема е че няма евтини варианти за спане.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
mmst написа:
Явно при такъв график на мероприятия ще има три състезания в рамките на горе долу един месец с по 10/15 състезатели вместо една среща със 50/60 участници.
28/29-Русе
12.05-Троян
02/03.06-Ботево

Какво попречи да се направи срещата в Троян като национална и да е на 28/29.04?

Вече рядко влизам,но форума не е това което бе.Едни и същи писатели-които не идват по срещи.но пишат наред.
Явно много чукча писатели и малко читатели.

Нека това не се приема като заяждане,а като въпрос на желаещ/не само от мое име/ да се видим повече хора -не толкова за състезание,колкото споделящи едно общо хоби.Състезанието да бъде бонуса,не водещото.Жалко е разцеплението и на без това малкото хора, които се събирахме да се видим.Бъдете здрави.
Тишо,на единствения въпрос от цитата ще ти отговоря:Не знам?
Мога само да предполагам,че идеята на организатора е ежегоден ,традиционен фт-турнир.
Колокото до ХФТ-Русе края на тази седмица,ще ти кажа аз какво ще правя за 55-те часа, през които
ще съм на Моргуля:2,5часа ще редя мишени+6часа ще се състезавам и то ако реша да стрелям в 2класа+2,5 за събиране на партакешите и още час други организационни работи.
Т.е. аз,като организатор ще имам минимум 40 часа за сладки приказки,напиване,ветряне.свободно стреляне и така няколко пъти...
 
A

Anonymous

Гост
Приятели,точно в това е проблема-разстоянието.Ако бе в централна българия посещаемоста щеше да е по друга.Лично ние със Сиси ни се иска да се видим ,но това касае 10 часа само пътуването/при нормално каране /.Коментари имаше и с колеги от Пловдив.Пазарджик и Асеновград.Второто е,че се събират три, през две седмици.Колкото до спането -в Троян се намират много места за спане по 20лв.Осемте лева разлика са за сметка на гориво за около 4оокм.в повече.
Само можем да пожелаем приятно искарване и хубаво време.
Пък кой знае-дай му на човека, път и му гледай сейра. ;)/ако цъфнем-не се изненадвайте/
 

shooter

Потребител
Аз тъкмо си купих пружинка с която мислех
да се пробвам на състезанието
и сега - ядец :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ние с Петко утре пристигаме. :) Смятаме да се настаним в "Дунавско село" (че там даже и в двора има условия за ХФТ"live") ако е отворен. ;) Ако има други колеги, които искат да отседнат там да пишат, че като отидем да ги предупредим за бройката стаи. ;) А, и исках да питам организаторите проблем ли ще е ако нося много пушки, въздух, чашки, ядене и пиене?! :D
 
Нагоре