ХФТ/НХФТ - ,,The river of DEATH" - Монтана 13-14 август 2011

lordged

Потребител
Ще има ли Софийски представители на мероприятието за да се организираме за пътуване и прочие ...
 

luis vu

Потребител
каква е прогнозата за времето за петък и събота ?че днес в софия се изсипа як дъжд.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
И Руснаците казват, че ще е перфектно.http://www.gismeteo.ru/city/weekly/3411/


13.08 Tемпература воздуха, °C Атм. давл., мм рт.ст. Ветер, м/сек Влажность воздуха,% Комфорт °C
Ночь Ясно +12° 741 Ю1 88 +12°
Утро Ясно +20° 742 В1 62 +19°
День Ясно +28° 741 В2 37 +26°
Вечер Ясно +19° 741 ЮВ2 72 +19°
 

bor1968

Потребител
Времето е прекрасно. Дърва има на воля. Питиетата и мезетата вървят здраво. Наличните 20 мишени вече са наредени, очакваме с нетърпение тези, които ще донесат още. Първите гости вече пристигнаха.
:rambo:
:cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Благодаря за приятните емоции! Браво на организаторите... малко е да се каже браво! Отлично :bravo:

малко снимки от мен (костенурката не е грешка... и тя бе там, и тя бира пи и яде кебапчета)
http://shstanchev.snimka.bg/hobby/the-r ... 011.613691
 

luft9waffe

Редовен Потребител
За втора поредна година се прибирам от Монтана в отлично настроение,за което са виновни
Янко и Со.Заедно с Братушка направиха доста трудно ХФТ-трасе.Някои пози за стрелба
ще помня дълго ;).
Събрахме се доста стрелци и очевидно Смъртоносната река ще тече още дълги години.
 

bor1968

Потребител
luft9waffe написа:
За втора поредна година се прибирам от Монтана в отлично настроение,за което са виновни
Янко и Со.
Всички са ,,виновни" за това, че си изкарахме добре. Всеки един от присъстващите допринесе за доброто настроение, за което благодаря. :cheers:

luft9waffe написа:
Събрахме се доста стрелци и очевидно Смъртоносната река ще тече още дълги години.
Дано, амин :cheers:

Ето и резултатите: Дневни стрелби 30 мишени, нощтни -20мишени
ПЦП-Неограничен

Име/ник дневни нощтни общо
1. Валентин Божанов /valens1968/ 48 38 86
2. Владислав Върбанов /KILLER/ 55 29 84
3. Павел Великов /xman / 52 31 83
4. Божидар Чудомиров /fatalen/ 49 33 82
5. Огнян Иванов /CaMyPau/ 48 32 80
6. Силвия Тодорова /Sisi/ 45 31 76
6. Велина Петкова /zari_vt/ 46 30 76
6. Михаил Абрамов /братушка/ 49 27 76
9. Пламен Филев /The-Iced/ 49 24 70
10. Димитър Манолов /me4o.grizzly/ 45 24 69
11. Аленка Абрамова /Fire Horse/ 38 21 59
12. Адриан Кефиров /lordged/ 37 14 51
13. Борислав Пенев /djboby/ 40 - 40
13. Петко Василев /luis vu/ 40 - 40
15. Иван Стоев /ininia/ 39 - 39
16. Тихомир Тодоров /mmst/ 34 - 34

ПЦП-до 16 дж

1. Михаил Абрамов /братушка/ 53 32 85
2. Диян Панайотов /dp1962bg/ 49 29 78
3. Диана Георгиева /DIANA/ 43 35 78
4. Таня Михнева /vita/ 46 31 77
5. Петко Василев /luis vu/ 31 20 51

ППП

1. Стефан Романов /luft9waffe/ 52 24 76
2. Станислав Станчев /shstanchev/ 44 26 70
3. Огнян Иванов /CaMyPau/ 43 27 70
4. Михаил Абрамов /братушка/ 37 20 57
5. Момчил Борисов /WilhelmTell/ 27 23 50
6. Янко Борисов /bor1968/извън класирането 42 32 74
 

bor1968

Потребител
братушка написа:
А ето така се "печелят" награди в Монтанско :p

Кой успя да ме снима в момента когато взимам подкуп? ???
Това е положението, вече съм изобличен и за това си признавам, че класирането е според това - кой даде по-голям подкуп. Какво да се прави - Монтански правила ;).

Оги качвай снимката, която направи с телефона си. Ще е култова. :cheers:
 

Andy Iron

Потребител
Поздравления за организаторите и за всички участници, особено заелите призовите места в класирането :clap: (Вале - специално за теб :bravo:).
Виждам, че трасето е било доста интересно.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Благородно завиждам на всички ви ;) Бравос повече такива състезания да има :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
bor1968 написа:
6. Янко Борисов /bor1968/извън класирането 42 32 74

Янко тези пет лева дето ти ги дадох в началото на състезанието не бяха рушвет... объркал си се ;) :D

не разбрах защо обяви резултата си "извън класирането"... чуствам се бит и ще ти го върна :rambo:
ЖИВ И ЗДРАВ :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздрави и от мен! Няма какво да кажа. Тази среща за мен си остава фаворит /без да умаловажавам кефа от другите/. Двата дни отлетяха като 2 часа. Догодина никакво море - на Монтана с Янко от началото до края. :cheers: Благодаря за всичко !!!

П.П. Последната позиция с насрещно слънце затрудни много от състезателите, но някой заложиха на стабилноста на позицията..
 

Attachments

  • Изображение002.jpg
    Изображение002.jpg
    372.6 KB · Прегледи: 94
  • Изображение003.jpg
    Изображение003.jpg
    378.8 KB · Прегледи: 96
  • Изображение004.jpg
    Изображение004.jpg
    360 KB · Прегледи: 80
  • Изображение005.jpg
    Изображение005.jpg
    376.6 KB · Прегледи: 92

bor1968

Потребител
shstanchev написа:
Янко тези пет лева дето ти ги дадох в началото на състезанието .....................

Моля не казвайте кой какво е дал, че така ми подбивате цената ;)

shstanchev написа:
не разбрах защо обяви резултата си "извън класирането"... чуствам се бит и ще ти го върна :rambo:
ЖИВ И ЗДРАВ :cheers:

Не се чуствай бит.
1.Нали аз записвам точките и съм си писал колкото си искам ;) :D.
2.Половината мишени седят от доста време при мен и съм ги тренирал да ми падат и без да съм ги улучил.
3.Нямаше как да дам сам на себе си рушвет, а без рушвет няма никой на призово място.
Затова съм извън класирането.
До година може и да не стреляме. Ще направим търг с явно наддаване ;) :cheers: :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Andy Iron написа:
Поздравления за организаторите и за всички участници, особено заелите призовите места в класирането :clap: (Вале - специално за теб :bravo:).
Виждам, че трасето е било доста интересно.

Съжалявам, че те нямаше, но ти трябва по-вече да съжаляваш. Много осезателно усещах липсата и на Пропара.

За дневния ми "махмурлийски" резултат пряка вина имат Владо-Килъра и Диджей Боби. Не че са ми наливали насила в устата, но като пристигнаха ми стана много благо и напоително на душата :cheers:

Мероприятието беше суперско както казаха колегите. Пътят ми се овидя, но си заслужаваше всеки изминат километър. Прерасно място за палатков лагер и невероятно трасе подредено от Янко и специално разположени мишени от Миша. Братушка за малко щеше да получиш "мечка" от мен и Председателя, за което. По трасето нямаше задължителни позиции за стрелба, но Миша така беше разположил мишените, че се виждаха само от определено положение. Прав на пръсти, полуклекнал, легнал и/или извито надупен ;)

Ето снимки и от моя апарат:http://valens1968.snimka.bg/sports/river-of-death.613837.24623626
 
Нагоре