ХАТСАН Torpedo 155 Quatro SAS кал 5.5 мнения ако може

Дискусия в 'Начинаещи, избор на въздушна пушка или пистолет' започната от Венцислав Великов, 30 Декември 2018.

1. Венцислав Великов

Венцислав Великов Новодошъл

Публикации:
    5
    Здравейте бих се радвал ако някой има мнение за тази пушка или някакви наблюдения .
    Благодаря ви предварително и весели празници.

2. Hidden

Hidden Редовен Потребител

Публикации:
    356
    от:
    Перник-София
    Не си го купувай. Едва ли някой ще каже нещо хубаво за този модел.

lynx and Gadnqra like this.
  3. Венцислав Великов

Публикации:
    5
    Благодаря за отговора ще го взема предвид

4. Sen

Sen Редовен Потребител

Публикации:
    503
    от:
    Варна
    Венци, недей по-добре... Не се подлъгвай по величавите съкращения на комшиите, които са препратки към други известни акроними и брандове... Като SAS и Quattro. Нито е audi-то на спусъците и пушките, нито е нещо "невероятно" като нечии специални служби, пък били те Special Air Services на бритовете или някои други. Hatsan = нужда от доста доработки, помисли добре имаш ли желание и възможност за такива, съответно дали искаш да загубиш пари и време за стреляне впускайки се в тях.

Kifa and SvilenP like this.
  5. Венцислав Великов

Публикации:
    5
    Благодаря за отговора много е важно за мен мнението ви . Весели празници

препоръчайте ми нещо .

Последна промяна от модератор: 30 Декември 2018
  6. xpresident

xpresident Редовен Потребител

Публикации:
    854
    от:
    Варна
    Какви доработки се правят за да се реши проблема с меките и неподходящи за оръжие стомани?
    Сега няколко човека ще ти препоръчат Комета. Иначе Вайраух или 2-ра употреба Хайнел, Славия, ИЖ

Kifa, gary m, bleu81 and 5 others like this.
  7. Hidden

Hidden Редовен Потребител

Публикации:
    356
    от:
    Перник-София
    Бих ти предложил и два бюджени модела - Meteor AR1000 и БАМ 19. И двата в калибър 4.5 мм.

redsox, Gadnqra and xpresident like this.
  8. SvilenP

SvilenP Потребител

Публикации:
    320
    от:
    Габрово
    Те и чашките на Гамо са с Еки имена, но....

Sen and Gadnqra like this.
  9. t.marev

t.marev Потребител

Публикации:
    134
    от:
    Пловдив
    Ми то, да ти препоръчат колегите, ама ти много такова време си избрал....На първо четене, ти препоръчвам марка Свински врат, модел Тракия в калибър "колкото повече-толкова повече", в допълнение със стъклария Мерло 3Х500...това като за начало. В хилядолетната си история, човечеството не е успяло да измисли по-добра комбинация, гарантирано!

А за железарията....щом си се насочил към определен модел, значи имаш нЕкви съображения, предпочитания, изисквания, симпатии, рамки ако щеш....вероятно си наясно какво искаш да правиш с нея.....та ако споделиш част от тях, ще улесниш значително експертния отбор и всеки с радост ще ти даде основни насоки за размисъл.

SvilenP and danim1972 like this.
  10. Kifa

Kifa Редовен Потребител

Публикации:
    573
    от:
    София
    Вземи си нещо направено в Европа(без Гамо и малките модели на Комета и Норика)!Всичко останало е шменти капели,тоя Хасан у нас си е 500лв.+.Ако ти е за мощност се насочи към моделите 125-135 пак на Хасан, ако ти е за виксирана цев Гамо ЦФХ ,ако ти е за оптимално качество и цена Комета 400,ако ти е за нещо истинско Вайх ,Валтер ЛГУ/ЛГВ и на горе,успех !
    П.С
    Хасан имат неуспорими качества,като добри дървени приклади и натрупване на шлосерски опит !

Gadnqra, SvilenP, anibis and 5 others like this.
  11. Венцислав Великов

Публикации:
    5
    Благодаря за мненията много са ми полезни но мисля че вече на 100% избрах и това ще е Вайраух Hw 77 k 5.5 може да дам някой лев повече но поне да си струва .

pellet, Gadnqra, SvilenP and 7 others like this.
  12. peko

peko Редовен Потребител

Ако смениш калибъра на .177 ще е изключително добър избор.
    Пружинки, които не са магнум, с мощности до 22-3 Дж, носят повече радост на механични, в малкия калибър.

13. bleu81

bleu81 Редовен Потребител

Публикации:
    258
    от:
    София
    Във форума се продава една такава. Доколкото знам е почти нова с две пружини, 16джаула и 23 джаула.

14. Венцислав Великов

Публикации:
    5
    Къде мога да намеря публикацията

15. bleu81

bleu81 Редовен Потребител

Публикации:
    258
    от:
    София

Сподели Тази Страница