Фейсбук група "ВЪЗДУШНИ ПУШКИ"

Lidkin

Редовен Потребител
Такааа, искам да се допитам или по скоро да попитам, дали аз сгреших или някой "свише модератор" е решил, че съм сгрешил?
Предистория:
Във въпросната група съм писъл малко коментари, но всичките с цел помощ на някой, до колкото мога, и никога не съм си позволявал обидни коментари в публично пространство и не само там, за това си има ЛС.
Такааа, преди време беше пуснат един пост от близък на въпросния "модератор" в който беше писано, няма да цитирам дусловно, но беше писано "да се внимава със смазването на ПЦП и по скоро да не попадне смазка в трансферпорта за да няма дезилиране и взрив" и беше прикачена снимка на взривен резервоар на ПЦП (от нета на резервоар пълен с кислород, виждали сте я предполагам). Та, аз и още няколко души писахме, че това не може да се случи от смазка, а от пълнене с неправилен газ и бях блокиран!
Днес въпросния "модератор" пусна следния пост:
Screenshot_20210223_220233.jpg

Последва коментар от моя страна:

Screenshot_20210223_220322.jpg
И бях изтрит от въпросната групаааа!
Такова ли трябва да бъде отношението на администраторски екип на дадена група или форум?
Не знам дали темата и питането ми въобще са за тук, но искам да си изясня за мен, дали аз сгреших?

Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
То там модератора е един дето си е повярвал много,малко комплексар си пада и ако не е на неговото не може да опонира с думи и факти и трие хората.
Защо му криеш името,знаем го.
Въпросния пост за смазването и гръмването беше писан от неговата възлюбена и беше пълна простотия и измишльотина и там имаше триене и покриване да я оправдае.
Така че не си крив,просто има един лаф...дай на глупака власт и му гледай сеира.
Иначе и тук има регистрация смешкото...@Ivanov81

Последна промяна:

Lidkin

Редовен Потребител
Защо му криеш името,знаем го.
Не исках да обвинявам никого, може пък аз да не съм добре нещо, знам ли, за това попитах? o_O
А на теб за какво ти е притрябвала подобна група?
Влезнах там от любопитство. Човек цял живот се учи, без значение от къде и как, мисля, че форумите и подобен тип групи са за взаимопомощ, а то.....(за групата, не за форума)
Хобито ни е прекрасно и вместо да му се радваме, то....
Вече няма да влизам :lol:

Последна промяна:

Gadnqra

Редовен Потребител
Преди 2 месеца, за съжаление и аз се бях излъгал да вляза там, в тази, така наречена "група" от чисто любопитство. Тъй като, в една тема имаше отправени чисто технически въпроси им отговорих, с няколко думи, след което пуснах линк, към нашия форум, с обяснението, че всеки, който търси информация, свързана с ВО, може да я намери тук. След няколко дена, разбрах, че са ме блокирали. Отначало се зачудих, защо - с никого не се бях карал, не бях обидил никой и не съм имал с никой, никакви пререкания. После си казах, че са ми направили услуга и повече реших да не влизам. Преди 3 - 4 дена, един мой приятел - Георги, прочел във въпросната група, как хвалят непипан от кутията Piledriver и им отговорил, че е по-добре пушката да се направи, че е по-добре да има плато и т.н. Даже е споменал и моето име и е предложил да им обясним някои неща за ВО, след което и него са го блокирали. Данчо Главанов, от нашия форум е свидетел на разговора и това, че коректно и изчерпателно им се дава информация на готово, без заяждане или обиден тон. Без никакви обяснения го блокираха Георги и това преля чашата за мен. Преди това момчето беше снимало отговорите си на скрийншотове и ги видях и аз. Обадих се на Иво, въпросният модератор, на когото съм правил едната пушка и го попитах, какъв е проблемът. Отговорът му беше, че няма нищо общо с това, а създателят на страницата, преди време имал проблеми, с някой от нашия форум и сега блокирвал всеки от тук без обяснения, вероятно ако усети знания или види хора, различни от пишещите идиотските постове, които са запазена марка за групата му.

Така, че колега, не си само ти, с лоши впечатления от въпросната "страница". Светът ще свърши, но идиотите не. Нали знаете, идиотите са най-мощната организация в света - имат хора навсякъде.

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
В тая група се тачи като върхова пушка Хасаня. Може да се посмеете там... пишат такива фантазии..Един пише че на 50 метра уцелва левче желязно всеки път а на 70 м 2 левчета желязно с Хасан 125 но само защото имал мощтна оптика 6 х24 , друг пък стреля на 400 метра като му писах да погледне кривата на траекторията и че с дадените от него джаула пропадането му е повече от 8 етажен блок писа че бил прострелял на 238 метра нулата...фантасти от всякъде

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Преди и мен да ме изгонят :'(:'(:lol::lol::lol::lol: хубаво се посмях. То бяха такива групи на 40м с CO2 че и Атанасов би завидял , а въпросният модератор обясняваше как си оставя .50 с проектил в цевта когато няма по какво да гръмне и си лепял лепенки по цевта да знае...:wall:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тъкмо бях позабравил за тая група :D
Четах я около месец и се махнах с кеф от нея, без някой да ме гони, но беше въпрос на време, поради отношението на модераторите и админа на групата, както се спомена горе, към хората от форума.
Мен и друго ме напуши на смях- значи тези хора реват от форума, поради отношение, а те самите не показват с нищо, че са с нещо по-добри, напротив по-зле са, защото директно банваха или блокираха хора, защото не знаят как да се аргументират......и те тръгнали да дават оценки :lol:
Лично аз групата я четях след първата седмица ката страница за вицове обаче тъпотията и самочувствието на определени индивиди ми дойде в повече :wall:

Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Преди и мен да ме изгонят :'(:'(:lol::lol::lol::lol: хубаво се посмях. То бяха такива групи на 40м с CO2 че и Атанасов би завидял , а въпросният модератор обясняваше как си оставя .50 с проектил в цевта когато няма по какво да гръмне и си лепял лепенки по цевта да знае...:wall:
Еталон за бъзикане ли станах? :no:

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Но влезеш ли в тази група от всезнаещи наистина ще станеш за бъзик, там с хасан 125 на механични на 50м групата им е монета от 1лв, там се толерира стрелба за група над 200/300/400/ а някой стрелят и на 500м. Със мощна оптика разбира се над 12 увеличение е мощна. Как се стреля за група там: една кутия чашки се изтрелват и се ограждат 4/5 изтрела един до друг и това е групата, стреля 3 пъти другите изтрели са за настройка пак на оптиката и така докато стане групата :rambo:

Последна промяна:

undertaker

Редовен Потребител
Друго е че никой не чете.Всяка седмица се появява въпрос:хатсан 125 мнение,струва ли си.За мен това е все едно да вляза в автомобилен форум и да питам за мнение за голф 4.Ами то и за двете има писано,писано...
И отговорите в коментарите:страхотна пушка,много силна,пробива еди си кво,чупи еди си що.Това е най-важното.
Другото някой беше снимал пушка за ФТ и коментарите:тя била грозна,пък била скъпа пък слаба 16джаула.Малко на принципа не кърти ли мивки не ми я хвали.
А според модератора заводски хатсан пиледрайвър бил по-добре от тунингован,защото така стрелял по-яко.
Друг пък задва култовия въпрос:
Мога ли с обикновен компресор да си напомпя цилиндъра на пушката.
Мислех да му кажа да не се набутва за компресор,ами направо да го надуе с уста.
Просто нямам думи.Има и други изцепки,но за тези се сещам на първо време.

Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Какви хатсани, матсани бре. Там явно има прераждане. Снимката на заглавната страница е на импакт с найтфорс. :eek: То това е 100% смяна на курса.
Другият вариант е да не съм намерил правилната група.

Lidkin

Редовен Потребител
Друго е че никой не чете.Всяка седмица се появява въпрос:хатсан 125 мнение,струва ли си.За мен това е все едно да вляза в автомобилен форум и да питам за мнение за голф 4.Ами то и за двете има писано,писано...
И отговорите в коментарите:страхотна пушка,много силна,пробива еди си кво,чупи еди си що.Това е най-важното.
Другото някой беше снимал пушка за ФТ и коментарите:тя била грозна,пък била скъпа пък слаба 16джаула.Малко на принципа не кърти ли мивки не ми я хвали.
А според модератора заводски хатсан пиледрайвър бил по-добре от тунингован,защото така стрелял по-яко.
Друг пък задва култовия въпрос:
Мога ли с обикновен компресор да си напомпя цилиндъра на пушката.
Мислех да му кажа да не се набутва за компресор,ами направо да го надуе с уста.
Просто нямам думи.Има и други изцепки,но за тези се сещам на първо време.

Става ли Hatsan 125:
Отговори:

Screenshot_20210224_124912.jpg

nelsky

Редовен Потребител
Става ли Hatsan 125:
Отговори:

View attachment 89538
Леле, като видиш само, за какъв изказ и правопис става въпрос...
Аз съм член на няколко автомобилни групи от няколко дена и вече мисля да си пускам молбата за напускане по тези причини. То правопис ли не щеш, подреждане на мисълта, латиница, хейт....Всичко какво ти душа сака.

Нагоре