ФТ 40-те извора - Асеновград (част 2)

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колега ще се радвам да се запознаем на живо. Но съм длъжен да те предупредя, това което се пише в темата не е пълна истина. На срещите не се пие, пази се спортен режим, в девет часа след сериала " Стъпка по стъпка" всички са по леглата. Много е скучно, защото всички са сериозни и говорят само за високи спортни постижения. :lol::cheers::cheers::);)
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Хахаа. Всички мераклий желаещи да се запознаят със спорта или просто им се пие по бира с приятели, са винаги добре дошли. Ще се радваме да идват повече хора на мероприятията. Винаги сме готови да предоставим пушките да постреляте. Таканпе не се стеснявайте. Заповядайте да се запознаем, да постреляме заедно и да пийнем. Ще има любителска стрелба с пистолети, къдетонсъщо миже да се включите. Който е дошъл винаги е посрещан сърдечно.

Заповядайте.:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Няма да е съвсем любителска пистолетната стрелба.
Пламен обеща да намери време и той да дойде, така че който желае ще може да постреля и със спортно ПЦП пищофче Фани, както и да почерпи знания и съвети от един шампион......
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Последните коментари в темата са радост за окото.
Към колеги на които им се участва,но все нещо ги спира:вземете пример от @Dessita .
На мероприятието ще има свободна оборудвана пушка,ако някой изяви желание да стреля с нея да пише в темата.
.................
.................
Hammerli
MTC 8-32x60
Jsb 0.547
16j
 

hawks

Редовен Потребител
ФТКС
Hawks
Хайри Хутев
Hammerli
MTC 8-32x60
Jsb 0.547
16j

Тъй като това е свободната пушка обявена от Ludjev77 (Любо) ,след разговор с него той се съгласи да поканим колегата NIkolela ,също да участва. По правилата на това състезание може двама да участват с една пушка ,така че колега (Nikolela) официално си поканен да участваш. За твой стимул ще споделя ,че съм на две състезания опит ,старта ще бъде равен :cheers:.
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Jethro
Денислав Паташев
FWB D60 :)
NSD-MK3 или KonusPro M30 ?!?!?
JSB 0.547
16J

Versenjetorix
Велимир Паташев
Steyr Challenge HFT
BSA (NSD-MK1)
JSB 0.547
16J

Имам свободна и 100% оборудвана за ФТ пушка HW77 в 4.5, 16J. Ако някой има желание за участие, а пък временно няма пушкало - нека ми се обади на лични (Jethro) - да знам дали да товаря и вайрауха в колата за Асеновград !
 

pellet

Редовен Потребител
Ох, нещо ми тежеше досега..... вече всичко е наред! Паташеви са записани! :bravo::cheers::rambo:
Специални поздрави!
 

nikolela

Потребител
Hawks

Тъй като това е свободната пушка обявена от Ludjev77 (Любо) ,след разговор с него той се съгласи да поканим колегата NIkolela ,също да участва. По правилата на това състезание може двама да участват с една пушка ,така че колега (Nikolela) официално си поканен да участваш. За твой стимул ще споделя ,че съм на две състезания опит ,старта ще бъде равен :cheers:.
Много благодаря за поканата! :cheers:
Ще я обмисля 2 - 3 дни, че в едната посока ми е 210км. По план мислех да посетя състезанието в Троян.
 
Последна промяна от модератор:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Асеновград е на 3 4км. Там хотели има няколко ама не ги знам. виж в боокинга. принципно базата е доста прилична
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Записани до сега 21 човека:
Деян Марков
Станислав Калоянов
Христо Петров
Любомир Здравчев
Огнян Иванов
Павлин Павлов
Владислав Върбанов
Любо Николов
Калоян Пасков
Иван Янков
Румен Гергушки
Калоян Дулев
Радослав Кюрчев
Alucard
Петър Илиев
Пламен Георгиев
Десислава Калоянова
Хайри Хутев
Денислав Паташев
Велимир Паташев
Милен Миладинов

Липсват ми една половинка и един троянец:D
 
Нагоре