ФТ тренировка Нови Искър 18.05.19

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
На 18.05 (събота) ще се проведе практическа тренировка по Фийлд Таргет, във формат 2х30,организирана разбира се от Ники Коновски:). Всеки изявил желание да опита дисциплината е добре дошъл.Ще има достатъчно пушки на разположение .
Специален гост на събитието ще бъде доц.Румен Гергушки, който се ангажира, да ни преподаде лекция на тема "що е то ФТ" :).
Такса няма.Начало 11:00 часа.По-късно ще кача точна локация.

За всякакви въпроси тел. 0895551782 Любо
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Специален гост на събитието ще бъде г-н Румен Гергушки, който се ангажира, да ни преподаде лекция на тема "ще е то ФТ" :).
Специален гост за обяснение на надстрелката Г-н Симеон Георгиев:-[
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Доц.Румен Гергушки ще е на линия.
Носете тетрадка голям формат и 2 химикалки да запишете тайните.
Любооооо мн си луд.
 

DarknessNox

Новодошъл
Здравейте на всички!
Крис ви пише. За събота искам да дойда да пострелям и да доведа приятели ентусиасти, очертава се да имаме транспорт.
Аз си имам пушка, но с мен ще идват общо още 4 човека, дали за тях ще се намери с какво да пострелят? И ще ми трябва точна локация :)
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте на всички!
Крис ви пише. За събота искам да дойда да пострелям и да доведа приятели ентусиасти, очертава се да имаме транспорт.
Аз си имам пушка, но с мен ще идват общо още 4 човека, дали за тях ще се намери с какво да пострелят? И ще ми трябва точна локация :)
Привет Криси.Радвам се ,че си намерила транспорт.Не се притеснявай ще има с какво да стрелят.

Относно разпределение на времето.
-11:00 прострелка(ако някой дойде по-рано няма да го връщам;))
-12:20-брифинг,мерки за безопастност
-12:30 начало на първи кръг
-14:30 край на първи кръг /почивка
-15:00 начало на втори кръг
-18:00 сядаме на маса:cheers:
 

cc23

Редовен Потребител
+1. Ако Део е уредил да не вали.
Какво да нося? Ако мога ще дойда по-рано. Оставете половината трасе да го наредя. Реденето си е половината кеф.
Някой да ми прати една локация, като стигне на място.
 

cc23

Редовен Потребител
Както винаги, аз си изкарах най-добре! Не ми завиждайте. Благодаря на всички! Най-много на Любо за цялата организация и на Хайри за търпението. Благодаря на всички, които ме посвещават във FT.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Прибрахме се , всичко беше на ниво малко взе да ми липсва системата за редене на трасе Румен- Део 48-50 , ама не се оплаквам . Благодаря за гостоприемството на заслужения шампион :rambo::rambo::rambo::cheers:
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Това дето го правят Део и Любо е всичко друго но не и тренировка...организация,посрещане изпращане...страхотни сте и Организатора де:)!
 
Нагоре