ФТ тренировка "Бръмбар Скок" - Троян 08.10.2011 год.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Обявявам и тук заплануваната мускетарска тренировка по ФТ.
Ще се проведе в Троян на мястото, обозначено ТУК

Координатите са: 42.883999,24.721663

Тренировката ще започне в 11.00 часа, като записването ще започне в 10.00 ч. след което ще има прострелка.

Правилата са стандартните, като изключение ще бъде времето за стрелба, което ще е 3 минути за коридор от 2 мишени от момента на заемане на позиция, което определям като момента на сядане на мястото за стрелба. За коридор от 3 мишени стрелецът ще разполага с 4 минути. Задължителните позиции са без допълнителна минута.
Класовете ще са ПЦП международен, ПЦП до 45 джаула и пружинен, с уговорка че ако има по-малко от 3-ма представители на даден клас, ще се състезават наравно с другите.

Трасето ще е 2х25 мишени с готовност за още 5 места, и при налични мишени навреме може да се удължи на 2х30.
10.50 часа - катък брифинг
Първия кръг е със начало 11.00 часа
Втори кръг ако всичко е нормално е с начало 14.00
След състезанието, около 16.30 часа - обявяване на резултатите и кратко награждаване със снимки.

Дано братушките и този път познаят с прогнозата, защото нашата в Синоптик не е много хубава.

Ако съм пропуснал нещо - питайте. Телефона ми е 0894008009 /Мтел/, 0878863424 /Виваком/. За сефте ми е и се чудя за какво по-напред да мисля ;)
 

Attachments

  • lovech.jpg
    lovech.jpg
    38.5 KB · Прегледи: 22

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Искам да помоля само ако някой със сигурност ще идва, да пише или тук или на Л.С. за да ми е по-лесно със организацията. Благодаря предварително ! :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ми то няма нужда да казвам че ще участвам, ама Самурая като казва да се записваме... СЛУШАМ
Пише ме Оги. :rambo:
:cheers:

п.п. Имаме две сефтета

Оги - организатор
Аз и ЕВА :yahoo:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Пиши ме и мен.
Мисля още от петък да съм там. ;) ;)
 

Attachments

  • 23477862[2].jpg
    23477862[2].jpg
    185 KB · Прегледи: 54

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Трасето е почти готово. остават 9 мишени за утре, но са трасирани и маркирани местата. Обадил съм се и на Минчо Празников и обеща в Троян да не вали поне до 17.00 часа. :cheers: Тренировката последно ще е 2 кръга х 25 мишени с оглед по-късата светла част на деня, и прогнозата за влошаване на времето по-късно следобеда. :cheers:
 

Attachments

  • Troyan.jpg
    Troyan.jpg
    42.8 KB · Прегледи: 15

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако не ви затруднявя и няма да ви натежат си вземете клипбордове и хронометри.
По-добре да са по-вече отколкото да не стигнат.
Трасето е убиец, който не дойде ще загуби.
По мое виждане вероянто е едно от последните тренировки-състезания по ФТ за 2011
А наближава 2012, всеки знане прогнозите да за 2012 година. :lol: :lol: :lol:
 

TeXHo

Потребител
Плановете са направени, ако не мине котка път - утре ще се видим. Дано времето е с нас, очертава се много добро мероприятие.
 

jost70

Потребител
ФТКС
Как да не ви уважим, положили сте Труд да наредите трасе :clap:
Не е колегиално да не поздравиш лично колегите /Приятелите/ за новите придобивки ! :cheers: :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Браво Оги, браво Павка. :bravo:
Трасето бе за мен изключително трудно. Не е виновна само пушката за лошият ми резултат.
Браво на Божо :exclaim: :bravo: Нямам думи. :bravo:
:cheers: :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Специални благодарности на всички които ни уважиха !!! Минчо Празников удържа на думата си и времето беше с нас ! Тренировката мина успешно и видяхме че денивелацията не пречи на тези, които са подготвени. Още веднъж благодаря на всички !!!

Резултатите:

1-во място Божидар Чудомиров /fatalen/ - 49 т.
2-ро място Явор Велков /bateiav4o/ - 38 т.
3-то място Панайот Наков /TeXHo/ - 36 т.

Подробности във файла долу.
 

Attachments

  • Klasirane 08-10-2011.xls
    31.5 KB · Прегледи: 62

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Радвам се, че сте си изкара ли добре. Не мога да видя класирането!

Грешка!
Нямате права да виждате тази част на форума.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Има нещо с форума. Светльо да каже. Мен пък ми дава само с Интернет Експлорър да сваля файла. С Мозила не ще.
 
A

Anonymous

Гост
Божидар Чудомиров fatalen
Явор Велков bateiav4o
Панайот Наков TeXHo
Милен Миладинов milen.m
Павлин Павлов pavloff
Стилян Пасков stelibg
Павел Витков Hyperion
Диян Панайотов dp1962
Михаил Абрамов братушка
Станислав Станчев shstanchev
Веселин Ангелов Jost70
Огнян Иванов CaMyPau
 
Нагоре