ФТ тренировка "Бръмбар Скок" - Троян 08.10.2011 год.

A

Anonymous

Гост
Много са си добри наградите. Ама трябва да вървят с условието да бъдат употребени непосредствено преди следващото състезание. Че и други да имат шанс ;)
 
A

Anonymous

Гост
Отлично, момчета! Браво! :bravo: Чудесно представяне. Първите 4-и места са за представители на ФТКС. Явно показвате, че се развивате във вярната посока.
Жалко, че не можах да присъствам на това състезание. Както чета, било е организирано и е преминало чудесно. А и хората са симпатични.
Павка, новата оптика добре ти се е отразила. Поздравления! :cheers:

П.П. Божидар, като гледам броя на мишените (2х25) и броя на твоите попадения (24+25), ти имаш САМО ЕДИН ПРОПУСК. :eek: Свалям ти шапка за успеваемостта.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Dejmos написа:
Много са си добри наградите. Ама трябва да вървят с условието да бъдат употребени непосредствено преди следващото състезание. Че и други да имат шанс ;)

Аааааа, не! Против съвестта и правилата е това ;)


bernhard написа:
П.П. Божидар, като гледам броя на мишените (2х25) и броя на твоите попадения (24+25), ти имаш САМО ЕДИН ПРОПУСК. :eek: Свалям ти шапка за успеваемостта.

Вероятно и него нямаше да го има, ако се виждаше добре от свободна позиция мишената. Но както по-горе писах, за всички беше еднакво.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
fatalen написа:
bernhard написа:
П.П. Божидар, като гледам броя на мишените (2х25) и броя на твоите попадения (24+25), ти имаш САМО ЕДИН ПРОПУСК. :eek: Свалям ти шапка за успеваемостта.

Вероятно и него нямаше да го има, ако се виждаше добре от свободна позиция мишената. Но както по-горе писах, за всички беше еднакво.

Баце не съм знаел, че такъв награден фонд така те мотивира ;) :cheers:


cdman написа:
В новия правилник на ФТКС сме записали точно вариант 2 като по добър и като тенденция при международните състезания.

Този нов правилник готов ли е вече и ако да къде може да се прочете?
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Не е лошо когато са готови да ги поставите и тук.http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewforum.php?f=8.0 Най отгоре в заключена тема. Когато са готови тези на БАФТ и те да са там и нашите Мускетарските ще ги сложим там. По-удобно ще е за организаторите и състезателите :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Днес пресметнах, че средната убойнна зона е била 31.2 мм и средното разстояние до мишените е била 28.5 метра.
Идеята беше да затрудним състезателите със наклоните, но явно не стана.
Следващия път ще се постараме да има наклони, средната убойна зона да е около 26-28 мм и средното радстояние да е поне 35-38 метра.
Забележете разликата между Божо и Явчо, колко точки е.
Аз стрелях в група с Явчо и смело мога да кажа, че втория кръг той не беше в кондиция, явно приятно изкарана предишна вечер и малкото време за сън си каза думата.
Или Божо е имал страхотен ден, а че стрелец никой не го отрича или трасето не е беше трудо, такава успеваемост е меко каза убийственна.
Вальо да знаеш, че в Троян раздавем само такива награди.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
pavloff написа:
Днес пресметнах, че средната убойнна зона е била 31.2 мм и средното разстояние до мишените е била 28.5 метра.
Идеята беше да затрудним състезателите със наклоните, но явно не стана.
Следващия път ще се постараме да има наклони, средната убойна зона да е около 26-28 мм и средното радстояние да е поне 35-38 метра.

Ами ако ни затрудните още малко... гаранция ще си загубите аудиторията. И без това псувах на позиция по няколко пъти :wall:... при вторият вариант ще псувам най-много до втората позиция. След това с Вальо си прибираме пушките и вадим бирата и пИшките.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ето жокер за бъдещите аранжори на трасета срещу Божидар.
fatalen написа:
Пристъпвайки към позицията ме обзе съмнение, което в крайна сметка се оказа и по-лошо от това, което си представях, фобията ми от високи и незащитени места се отключи.“Терасата” се извисяваше на височина от около 3-4 етажа и наклон към мишените от порядъка на 45 градуса та дори и повече. Мина ми мигновено идеята да помоля да ми запишат директно два пропуска, което твърде вероятно щеше да повлияе положително на последващите позиции. Престраших се и седнах на ръба. Сърцето ми заби, като на тийнейджър, на който му предстоеше да стане мъж.
Два пропуска. Последваха още 8 такива.......

Дойде някаква полска телевизия, почна да снима, бърбореха нещо отзад. До този момент не се бях замислил, че ако запазя този темп ще имам страхотен сбор точки. Последва леко разколебаване и сякаш някакво недоверие към самия себе си се прокрадна изотвътре ми в следващите коридори.

Божо без лоши чувства е, но ти с тези резултати ще откажеш и състезатели и органозатори :eek:

Не изпивай наградата сам, че не е на хубаво. Сподели с приятел :cheers:

pavloff написа:
Аз стрелях в група с Явчо и смело мога да кажа, че втория кръг той не беше в кондиция, явно приятно изкарана предишна вечер и малкото време за сън си каза думата.

При Явор не е от това. Нямаше ме да му сритам оптиката като в Русе. Кадем не е взел бе братко.
 

bateiav4o

Потребител
Сори за късното включване но е по независещи от мен причини.Саморайчето и Павката ме изненадаха отново приятно със находчивоста и желанието си да развиват Фийлд Таргета.Много приятно трасе което ме върна в спомените ми по световното в Италия,приятни хора приятели и състезателно настроение.С две думи готин завършек на лятото.
Благодаря на всички участвали в реденето на трасето за положеното старание и страхотните изживявания както и за наградите,нали се вижда блясъка в очите ми. ;) :cheers: :cheers: :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:
Божо без лоши чувства е, но ти с тези резултати ще откажеш и състезатели и органозатори :eek:

Аз се надявах това да е посланието "вижте, че е възможно". :wall:


valens1968 написа:
Не изпивай наградата сам, че не е на хубаво. Сподели с приятел :cheers:

Толко съблазнително изглежда, че май ще постъпя егоистично ;) ;) ;)
 

братушка

Редовен Потребител
Дай-добри думи и от мен най-вече за Оги и Павката за положения труд и това, че ни събраха отново заедно и ни предоставиха възможност хем да се видим и да си изкараме приятно в компания на добри приятели, хем да натрупаме още полезен опит.
Аз въпреки традиционно лошото си напоследък класиране с всяко подобно участие отнасям после полезни изводи за себе си. Освен приятни емоции и хубави спомени де.

Аз лично най-много се впечатлих от "талибанина" :) Май ще си направя няколко такива. Имам няколко дебели големи шайби та главата му да кръгла.

И не на последно място поздрави за "пиячи на Троянската" (призьорите, де) :) Който го може - го може.
Ще наблягам повече на тунинговане на задприкладното за да ги гоня.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Поздравления към Оги и Павката за поредното успешно домакинство на троянска територия :cheers: !
Видно от резултатите - имало е състезател с крайно нехуманно отношение към фауната в троянския балкан. Дори и достойните му подгласници са оставили поне дузина животинки да мърдат и да се множат на воля в ловното стопанство на Огито. Но ... не и участникът, в чийто ник е закодирана безпощадно фатална страст - 49 повалени, никому нищо не сторили железни същества, от 50 възможни :eek: ! Е няма как при така проявената агресия да кажа обичайното: "Честито на победителите!":-\.
Мога да кажа само ... Браво :bravo: ;) !
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
ПЪРВА награда е .... мммммммммммм :cheers:
Сега я тествам. Проста да падлъдейшшш :D :D :D
Те и другите са хубави сигурно, ама са с по-кратко действие ;) ;) ;)

@Архитекта - повярвай, че ако не беше толкова умело скрита мишена 23, можеше и да е друг резултата. Но просто при първото минаване не я виждах изобщо. Само края на вирнатата й опашчица :D
 

FreeMan

Редовен Потребител
Я кажи Божо, ти с нивелири и транспортири ли мери ъглите или от житейски опит.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Точния усет идва от опита.
Не че са грешни нивелите, но практиката, опита и мисленето дават това което никой нивелир или друг хардуер не може да компенсира.
Браво за резултата!
 

rashko

Редовен Потребител
Съжалявам че не присъствах,позрави на всички и си надявам да се видим на следващата среща ;) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре