ФТ състезание "Огнен ноември-ІІ" 24.11 - В.Търново

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Колеги-почитатели на дисциплината "Фийлд Таргет",
Имам удоволствието да ви поканя на третото и заключително за тази година мероприятие на ФТ Движение "Мускетари":
ФТ състезание "Огнен ноември - ІІ".

Мероприятието ще се проведе на 24-ти ноември-събота на обичайното място - стадиона в с.Леденик:


Състезателен клас: "Международен" /до 16J/
Ще стреляме по напълно ново трасе от 30 мишени с разнообразен ландшафт, ситуирано изцяло извън футболното игрище.

Програма на срещата:
Сборен час за мускетарите - 9.30.
Препоръчителен сборен час за гостите - 10.30. Навлизате с автомобилите си на мотопистата и паркирате на уширение преди дигата на 30-тина метра вляво от входа. Непосредствено пред колите ви ще бъде зона прострелка. Взимате от багажа си само тесла/чук и ме намирате. Получавате задача по довършването на трасето. След като трасето е готово - събираме се при съдийската маса. Записване по жребий, разтоварване на оборудването и прострелка.
Старт: 11.30 - 11.45. С оглед икономия на време при откриването моля всички гостуващи колеги да се запознаят с правилата за провеждане на състезанието http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=5 - раздел "Б".
Два кръга по 30 мишени в 15 коридора, с кратка пауза от 10мин. , считани от последната приключила двойка. За експедитивност ще стреляме само по двойки - аз ще балансирам бройката с личното си участие, или неучастие в стрелбата.
След приключване на стрелбите: обяд-почерпка и обработка на резултатите.
Прибиране на трасето - до 16.45
17.00 - тържествено закриване на срещата.

Входна такса: 10лв. , от които 6лв. такса участие и 4лв. "куверт" за празничния обяд. Менюто включва: 3бр. леденишки кебапчета/кюфтета, бира и хляб. /мускетарите по възможност да си приготвят точно по 4лв./

Отличия: Грамоти за спомен на победителите в І-во, ІІ-ро и ІІІ-то място. И ... Голямата награда за всички участници:

16 празнични илюминации ще озарят вечерното небе над стадиона при закриване на срещата :yahoo:!
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Пламка голям си агитатор ;)
Кажи на Леденишката скара да се подготви за ударна доза кебапи :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Темата нещо замря, а времето си тече.
По колко мишени да носим, какви убойни зони да бъдат.
Ако имаш Пламка вече план, пиши за да знаем какво да подготвим и да носим.
Във форума няма все още изявени желания за участие на други колеги, това значи ли, че ще бъдем само ние. ;) ;)
Това последното не го вярвам.
:cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
pavloff написа:
Във форума няма все още изявени желания за участие на други колеги, това значи ли, че ще бъдем само ние. ;) ;)

Хм!
Зажаднели сме са ФТ мероприятие. Събитието ще "счупи" ВеликоТърнов-ските рекорди.
:cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Кмета е уведомен официално.

В ресторанта са предупредени :cheers: да няма после "нямаме толкова кебапчета"
 

didarai

Редовен Потребител
И аз ще съм на скара,но за съжаление не на стадиона. :wall:
По принцип съм "разоръжен" и мислех само да дойда да помогна и погледам,но датата съвпада с голямо семейно събиране и .........този път пропускам :'(
Жалко,защото като гледам как се е подготвил Пламен не се съмнявам,че ще е уникално и забавно.Освен да ви пожелая приятно прекарване и хубаво време,нищо друго не ми остава.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
pavloff написа:
Темата нещо замря
Ами то за една тема относно насрочване на мероприятие - какво по-хубаво от това ;). Щом мълчат колегите - значи всичко им е ясно :yes: .

P.S: След продължителни "спорове", които внимателно следя, българските и руските синоптици най-после се помириха с единна прогноза за предимно слънчево време в събота :sunny:. Слънчицето е много важен "спонсор" на моите късно-есенни инициативи. Дано да познаят :cheers: !
Напомням на колегите-гости на мероприятието: носете си химикалки и хронометри :).
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Архитекта написа:
Напомням на колегите-гости на мероприятието: носете си химикалки и хронометри :).


Можем да донесем направо клипбордове, химикалки и хронометри.
Ориентирай ме само за бройка!
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Клипбордове имаме достатъчно, а и протоколите ни са А4 и няма да е удачно да ползваме други модели подложки. Но хронометрите ни са 5-6 и затова напомних за хронометри :yes:.

P.S: В зона прострелка ще има 3 пана с по 24 мишенки на 30, 40 и 50м. Който има възможност и желание - може да донесе и постави в зоната лична стойка с мишенки, което ще ушири фронта на зоната и ще ускори прострелката.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Хайде желанията за участие заваляха.
Архитекта да се стаяга се сериозна организация.
:cheers: :bravo: :cheers: :bravo:
 

TeXHo

Потребител
Въпреки, че сте решили да ме освободите от удоволствието да разпъна "куфара на Панчо", смятам, че това мероприятие не е за изпускане.

Бройте и мен :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз щях да идвам, ама ми изкочи работа за събота май няма да идвам :'( Пък и май ми се прецака маркуча на зарядната станция и сега ме е шубе да си напълня пушката, май нов трябва да си купя да не стане беля ???
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
pavloff написа:
Архитекта да се стаяга се сериозна организация.
Ами тя организацията винаги си е била сериозна, независимо от предполагаемия брой участници :yes: :D.
За момента очакваме: петима мускетари, петима гости от ФТКС /Алексис, Божо, Веско, Милен и Паната/, Стенли както и двама нови за нас гости, които не са стреляли ФТ досега. Те ще се пуснат в двойка с моята пушка /колегата от Елена sevdaka80 да се запознае с правилата на състезанието в линка от пилотния пост на темата :yes:/.
Да не забравя и един много важен участник: Природата, която ни обещава тихо и слънчево време - нещо много важно за невисоките температури на ноемврийския ден.
Ако някой още не е споделил намерение за участие - да пише. Ако някой се чуди - да не се колебае и да идва. От 2010г. насам ви предлагам на търновски терен все голи и равни поляни. Дойде времето да ви посрещна и на истинско ФТ трасе: 15 коридора с 30 мишени - 10 от тях по дървета и в долчинки, 50% умалени УЗ, 3 коридора задължителни позиции и ... останалото ще го видите и преживеете само ако дойдете :p :D !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
А утрешния рожденика няма ли да се появи по Търновските терени?
Ако идва да се подготвим с подарък
:cheers: ;) ;) ;)
 
Нагоре