ФТ състезание "Огнен ноември-ІІ" 24.11 - В.Търново

Termina4

Потребител
Мили организатори, дайте ми един телефонен номер (ей така за всеки случай)
Румен (scandalo) ще идва ли
 

lynx

Редовен Потребител
И аз изгорях за това състезание, а ми се идваше много. :'(
Усещам, че Архитекта ще е организирал чудно трасе с изненади :wall:
Здраве да е, следващия път ще се видим :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Малко "навигация" за гостите на състезанието: като свиете в последната отсечка към стадиона гледайте плътно само напред :no:! Ако все пак не удържите на изкушението и свърнете поглед встрани - не се плашете от гледката :eek:. В тази зона концентрацията на боклуци е по 10бр. на квадратен метър :wall: :'(. Но влезете ли на пистата - ще ви очаква истински излъскан ФТ-парк :yes: !
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Ще доида макар и без пушка,съжалявам за което,по важно е да се запознаем и да се видим. :yahoo:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
sevdaka80 написа:
Ще доида макар и без пушка
Е как без пушка - нали написах: ще стреляш ФТ с моята пушка :rambo: ! Ще си я разделите с още един нов гост, че и дама е даже :cheers: !

P.S: Температурата в Търново отсега е цели 6 градуса :bravo: !
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Успешно и безаварийно приключи второто издание на ФТ състезанието "Огнен Ноември" - Велико Търново 2012.
Отправям специални поздравления към всички приятели-мускетари: бяхте безупречни :cheers: ! 30 мишенно трасе в абсолютно непозната обстановка и без нито една преварително позиционирана мишена беше реализирано до 10.30ч :yahoo: ! Благодаря ви, че отново бяхте "Всички за един!" и ми помогнахте да реализирам това мероприятие :cheers: !
Благодаря на всички гости за участието и за проявената рутина и състезателна дисциплина :cheers:! Мерориятието мина буквално "на самообслужване" и ангажиментът ми като Главен съдия беше на практика в поръчката и доставката на празничния обяд :D. Дори и съдбата беше благосклонна да не ни отклонява от вкусната трапеза и нямаше надстрелване. Благодаря и на майката Природа, която за пореден път уважи ентусиазма ни и ни дари с тих и топъл за сезона прекрасен ноемврийски ден :rose: !

Класиране:
1. Божо: 27+28 = 55т.
2. Милен: 28+25 = 53т.
3. Паната: 25+25 = 50т.
4. Вальо: 25+24 = 49т.
5. Стенли: 23+25 = 48т.
6. Слави: 22+18 = 40т.
7. Алекс: 16+19 = 35т.
Весо: 19+16 = 35т.
9. Павката: 15+14 = 29т.
10. Оги: 15+13 = 28т.

Подробна таблица с дистанциите, убойните зони и попаденията очакваме от Божо, за което предварително му благодаря :yes: !
Благодаря ви, приятели за чудесното преживяване и до нови срещи :cheers: !
 

dinkata

Редовен Потребител
Братчедеееееееееееееееее :'( :'(
Честито на победителите ! Очакваме снимковия материал... понеже не успяхме да дойдем а имахме огромно желание.... та поне да разгледаме как е протекло мероприятието :mad: :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
dinkata написа:
Очакваме снимковия материал...
Обещавам ти, Динка :). За да спазим графика в краткия ноемврийски ден аз балансирах бройката състезатили до четно число и пропуснах стрелбите. Но "пострелях" с огромно удоволствие с фотоапарата и ще подготвя фотосесия от мероприятието :yes: .
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Благодаря на Архитекта за поясненията които ми даде,и на всички колеги. :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Динкааааа, много изпусна - получи се супер "аристократично" мероприятие: поради недостиг на хляб участниците ядоха ... пасти :yahoo: ! Ако не вярваш - питай гостите :p ;) !
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Браво Пламка :bravo:
Най сетне и Търновската банда се "сдоби" с разчупен ФТ терен.
Изключително приятно трасе.
Още веднъж БРАВО за положения труд :bravo:
И НАЗДРАВЕ! :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Архитекта написа:
Динкааааа, много изпусна - получи се супер "аристократично" мероприятие: поради недостиг на хляб участниците ядоха ... пасти :yahoo: ! Ако не вярваш - питай гостите :p ;) !
Ако беше в НЕДЕЛЯ, щеше да е по - добре (от към посещаемост) ! Голяма част от българите работят/им и в Събота... иначе на драго сърце ! :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
dinkata написа:
Ако беше в НЕДЕЛЯ, щеше да е по - добре (от към посещаемост) ! Голяма част от българите работят в Събота
Динка, предходните две мероприеятия на ФТ Движение "Мускетари" - Купа "Балкантрейд" и "Ловешки Поляни-ІІ" също се проведоха в СЪБОТА и имаха много добра посещаемост. Не виждам с какво се е променило работното време на българите от лятото до късната есен на 2012 г ??? ?!
За мен лично днешното мероприятие имаше много добра посещаемост, за което още веднъж Благодаря на всички гости :cheers: !

P.S: Моля за извинение лауреатите в днешното състезание: предвкусвайки трепета от активирането на фойерверките пропуснах да подпиша грамотите ви в графата "Главен съдия" :rose: .
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Обявено на 18-ти, а събитието на 24-ти....
Аз заради това не успях да дайда. Вече бях поел ангажимент :pardon:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Само едно ще кажа - който не дойде - изпусна много. Пламен както винаги беше на ниво и трасето беше супер. Беше един много приятен ден сред приятели. Малко снимки от телефона. Извинявам се за качеството.

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1

24.11.12+-+1


Към кебапа - ходом марш :)
ЗАКРИВАНЕ - Видео
Зарята
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Самурай, видео клипът не се отваря. Излиза съобщение, че е частен.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
За организацията по шестобалната: Перфектен - 7

Както винаги....перфектно! :bravo: :bravo: :bravo:

Благодаря ви за страхотно прекарания ден на всички ентусиасти.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления към Пламен за организираното мероприятия.
С малко помощ и ентусиазъм нещата се получават.
Трасето и мястото са отлични.
С пожелание да стане традиционно ФТ-мероприятие.
:cheers: :bravo:
 
Нагоре