ФТ състезание "Ловешки поляни 2012"

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Здравейте колеги!

Обявявам второто мероприятие на Фийлд таргет движение „Мускетари”, с наименованието „Ловешки поляни 2012”.
Дата на провеждане – 16 Юни 2012 г.
Място на провеждане – старият софийски път между село Изворче и гр. Ловеч.
GPS-координати: 43° 7'14.37"С 24°40'22.90"И

Характер на състезанието
Състезанието ще е в дисциплината фийлд таргет за пневматични пушки.
Състезанието ще е в рамките на един ден.
Брой мишени 25. Два кръга на стрелба.
До участие се допускат ППП и ПЦП в кал.4,5мм. и до 16,33 джаула.
Максимален брой състезатели 36. С предимство за участие в мероприятието ще се ползват предварително записалите се по реда на тяхното записване.
Пушки в кал.4,5 и с мощност над 16,33J и непревишаващи 24J ще бъдат допуснати до трасето без право да участват в официалното класиране при условие че има свободни места.

РЕДАКЦИЯ допълнение - появиха се желаещи в кал.5,5 които искат да спазят енергийния таван

До участие се допускат ППП и ПЦП в кал.4,5мм. и 5,5 до 16,33 джаула.
Максимален брой състезатели 36. С предимство за участие в мероприятието ще се ползват предварително записалите се по реда на тяхното записване.
Пушки в кал.4,5 и 5,5 и с мощност над 16,33J и непревишаващи 24J ще бъдат допуснати до трасето без право да участват в официалното класиране при условие че има свободни места.

С една пушка ще се състезава само един участник.
Такса за участие в състезанието - 5 лв.
Всички участващи Мускетари ще трябва да бъдат на трасето не по късно от 9,30 часа за разполагане на мишените си.
Моля всеки желаещ да участва, който има възможност да си носи хронометър,
клип-борд, прострелъчни мишени и химикалки.
График за провеждане на мероприятието:
От 10,00 - 11,15 часа прострелка, записване
От 11,15 - 11,30 – откриване и брифинги- Обявяване на правилата и мерките за безопасност при провеждане на мероприятието.
Начало на първи кръг 11,30 часа.
Начално на втори кръг около 14,30 часа.
Мероприятието ще е с награден фонд медали с грамоти.
Форма за записване:
Име и фамилия -................................
Ник -...................................................
Модел пушка -.......................................
Модел оптика -......................................
Моля попълнената форма за записване да ми я изпращате на „лични съобщения”
Аз периодично ще публикувам актуален списък на записалите се.
Записване ще има и в деня на мероприятието, при условие че има свободни места.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Доста радващо събтие, след купа "Балкантрейд" май имам вече второ традиционно мероприятие на нашето двежение.
Поздравления към Слави за това, че се реши да го направи втора поредна година.
Поддържай традицията.
Успех. :cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Много съжалявам,че няма да мога да участвам на това мероприятие понеже пътувам на 31,но като се върна ще наваксвам.Пожелавам ви да си изкарате супер(в което не се съмнявам) и да се получи едно много силно състезание. :cheers: :cheers: :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
bernhard написа:
Здравей,
"обичайните заподозрени" много бързо са се записали. Браво, спортът се развива!
Да дам и аз свой принос към тарапаната:
Ще можеш ли да дадеш малко по-вече информация къде по-точно ще се проведе състезанието?
всичко най-добро:
Любомир

Колегите пристигащи от посока София, при село Микре преди бензиностанция ШЕЛ има табела за Ловеч - наляво. Това е по-краткия път. Не е лош пътя но минава през населени места и криволичи. като подминете село Изворче има още около 2км. до мястото
027315641-big.jpg


Ако пък решите да минете по "царския път" т.е. да стигнете до разклона Ловеч-Троян (от тази посока също ще минават Колегите от посока търново-София), на влизане в Ловеч след бензиностанция Генимекс продължавате посока за Плевен и след тунела веднага слизате от моста (надясно).
Като слезете от моста, хващате пак посока надясно. Това е "старият софийски път"... около 3-4км и пак сте на поляната.
Колегите пристигащи от посока Плевен, преди тунела слизат от моста посока надясно, слизайки от моста хващат посока наляво.
027315643-big.jpg


Снимки на самото място където ще е събитието ще се опитам да направя по-късно. :cheers:
 

stelibg

Потребител
http://stelibg.snimka.bg/sports/maps.67 ... 316515.big

Някой може ли да ми каже как е пътя по дадения маршрут? Не ми се минава през участъка Кнежа-Искър, защото дупките са много. Приемам алтернативни маршрути в рамките на половин резервоар :)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Борован, Враца, Мездра, Ботевград....царския път.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Стели, след Борован има още 2 села до които криво-ляво ще минеш. След това до Червен Бряг ще си прокълнеш дните дето си го избрал този маршрут. Габаре е родното място на майка ми. Няма да ти казвам че пътя от Тлачене до Габаре е най-лошия път който някога съм виждал - кара се на 2-ра максимум. Кривил съм джанта и съм гърмял гума там... Кнежа - Искър ще ти се стори аутобан направо.. Ако искаш да заобиколиш участъка има 2 варианта. Единя е от Кнежа да тръгнеш към Плевен през Староселци. Има нов асфалт от Староселци до Горна Митрополия. Там обаче също има 1-2 места дето има дупки но са къси участъци. Другия вариант Вальо ти го каза. Но си 60-на км горница. Най добре мини през Искър. Дори да караш леко пак ще ти е по-бърз пътя отколкото другите обиколни.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Медалите пристигнаха днес.
Ще им се порадвам някой и друг ден :-[... докато не ми ги вземете :)
Благодаря на Архитекта за съдействието по дизайна на надписа :cheers:
027377303-big.jpg
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ще взема да дойда

или

ще дойда да ги взема.

;) ;) ;) :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
е... да вземе да вземе, пък колко да вземе - най много един ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Бронзовият със сигурност го няма в колекцията.
Който ще брои точките от протоколите, да се погрижи Божо да е на трето място! ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Рачо, теб не те виждам в списъка. Какво чакаш? Да се върнат евреите от жътва ли ;)
 

TeXHo

Потребител
shstanchev написа:
е... да вземе да вземе, пък колко да вземе - най много един ;)
Споко де Слави, той Божо няма сам да го пуснем :) Аз не вярвам да се доредя до медал, ама и лесно не мисля да се дам :rambo:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ейййййй, кално искате да ми направите, `начи :wall:
Панчо няма да ме качи в колата и ще сте доволни ;) ;) ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
TeXHo написа:
Аз не вярвам да се доредя до медал, ама и лесно не мисля да се дам :rambo:

Пана СПОКО! Ако Божо, Милен, Симо, бате Явчо ... и другите нахалници оберат пак наградите... догодина ще направя медали за всички, че да имаме по един ;)
 
A

Anonymous

Гост
А ако вземете и дадете един медал за последно място, например под формата на тиква, ще го отнеса като трудовак - гимназистка. ;)
Така сме ние във ФТКС - Божо, Панчо, Симо и сие вземат 1-5 място, а аз - последното. Баланс трябва да има в природата. Пък и да не ви отказваме, че ще вземете да спрете да организирате състезания. ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Ако и аз успея да дойда, ще правим надстрелване за последното място, но ти вече имаш ФТ стаж и си с предимство ;)
 

azzaro

Потребител
Както гледам борбата за последното място ще е по-интересната ;) дали да не взема и аз да се пробвам за тиквената награда ;) !
 
Нагоре