ФТ състезание "Леденишка пролет" - В.Търново, 15.03.2014г.

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Kолеги понеже нямам седалка, ако някой има две седалки ...търся си седалка за състезанието (под наем срещу бира:) ). А също така търся и да си купя (ако имате за продаване). Спомням си че четох тема някъде за седалките, пълнежи и т.н.т , но сега като търся не я намирам. ???


П.П. Имам предвид FT седалка :)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Предполагам , че този с който се паднеш да стреляш няма да има нищо на против да му ползваш седалката. ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
След едномесечно очакване днес успешно проведохме състезанието "Леденишка пролет", с което открихме националния рейтингов ФТ шампионат-2014 :bravo: !
Природата ни дари с истински пролетен ден :sunny: :cheers: ! Е, имаше и изненада - сериозен вятър, който не беше предвиден в синоптичните прогнози. Но ... това си беше просто още едно предизвикателство към стрелковите ни умения :pardon: .
Като инициатор на мероприятието Благодаря на всички мускетари за оказаната подкрепа и на всички състезатели и гости за участието :cheers: ! До нови срещи на търновски терен, приятели :rambo: !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления за инициатора на това отлично мероприятие, както за идеално аранжираното трасе.
:cheers: :bravo:
 

didarai

Редовен Потребител
Поредният чудесно прекаран ден в на леденишкия стадион , за което благодаря на Пламен и цялата мускетарската банда.Очаквам с нетърпение следващото им мероприятие както и срещите с нови и стари познати .Нека всички сме живи и здрави и дълго време да се събираме на подобни изяви :cheers:
Надявам се и че спечелихме нови фенове на дисциплината ;)
 

Termina4

Потребител
Благодаря на Мускетарите за добре организираното мероприятие :bravo:
Атмосферата беше много приятна, което се дължи на всички вас приятели :yahoo:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Прекрасен ден, изкаран с прекрасни хора и много стрелба. :yahoo:
Колко му трябва на човек да е щастлив....
До нови срещи :cheers: :cheers: :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Re: ФТ състезание "Леденишка пролет" - В.Търново, 15.03

Браво Пламка!
Отлично трасе, отличен твой личен резултат.
Ще ти го върна тъпкано :)
 

TeXHo

Потребител
Re: ФТ състезание "Леденишка пролет" - В.Търново, 15.03

Отново благодаря на организаторите от ФТДМ за отлично подготвеното състезание. Трасето беше интересно, дистанциите - големи, убойните зони - умалени. И всички мишени отговаряха на правилника. Основната трудност беше вятъра, който беше силен, непостоянен и като цяло трудно предвидим.

Пожелавам на всички ни, още много такива паметни мероприятия.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Изкарах си прекрасно.
Хубаво трасе,хубаво време и хубави хора какво повече да искаме.
Благодаря на организаторите.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
pavloff написа:
Поздравления за инициатора на това отлично мероприятие, както за идеално аранжираното трасе.
:cheers: :bravo:
sir John написа:
Прекрасен ден, изкаран с прекрасни хора и много стрелба. :yahoo:
Колко му трябва на човек да е щастлив....
До нови срещи :cheers: :cheers: :cheers:
Termina4 написа:
Благодаря на Мускетарите за добре организираното мероприятие :bravo:
Атмосферата беше много приятна, което се дължи на всички вас приятели :yahoo:
TeXHo написа:
Трасето беше интересно, дистанциите - големи, убойните зони - умалени. И всички мишени отговаряха на правилника. Основната трудност беше вятъра, който беше силен, непостоянен и като цяло трудно предвидим.
Пожелавам на всички ни, още много такива паметни мероприятия.
scandalo написа:
Изкарах си прекрасно.
Хубаво трасе,хубаво време и хубави хора какво повече да искаме.
Благодаря на организаторите.

+1 :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Резултати от ФТ състезанието "Леденишка пролет" - 15.03 2014 :

Дисциплина Фийлд Таргет, клас Международен - трасе от 30 мишени в два кръга:

1. Панайот Наков - 26 23 49
2. Румен Гергушки - 19 24 43
3. Милен Миладинов - 19 21 40
4. Калоян Дулев - 14 19 33
Павлин Павлов - 19 14 33
6. Пламен Иванов - 16 15 31
7. Пламен Георгиев - 15 15 30
8. Станислав Станчев - 14 15 29
9. Огнян Иванов - 15 13 28
Симеон Георгиев - 12 16 28
11. Иван Карачомаков - 9 14 23
12. Божидар Чудомиров - 22 - 22
13. Христо Станчев - 13 7 20
14. Веселин Ангелов - 7 12 19
15. Евгени Райков - 3 8 11
16. Стилян Пасков - 2 6 8
17. Васко /vas2308/ - 2 5 7

Още веднъж: Честито на победителите :cheers: !




Трасето беше настроено с висока степен на трудност, адекватна на категоричните синоптични прогнози за тихо време в състезателния ден. В момента на старта обаче духна сериозен вятър, усукан от 8 посоки, който спря точно ... след последния състезателен изстрел :wall: ;) . Но дори и това екстремно обстоятелство не попречи на състезателя с кодово име TeXHo да направи нагъл опит за пробив в трасето ми :mad:. Не му достигнаха само ...4 мачбола :eek:. Тоз път природата ме отърва от резила, ама направо не знам вече какви трасета да му редя на този стрелец ??? ?! Почнах да се примирявам с мисълта, че рано или късно той ще ме пробие с 30 точки от кръг :'( :D .
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Отново прекрасно организирано и проведено състезание. Удоволствие бе след зимната пауза да се участва в това предизвикателство. Честито на призьорите. Наистина вятъра вдигна сложността на трасето поне с 50%, но за някой това не бе проблем. Впе4атлен съм. Дано Паната да задържи нивото и на следващото световно да стреля поне така.
Благодаря на организаторите и на всички участвали за прекрасно прекараното време.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Резултатите на състезателите от призовата тройка ясно ни показаха, че успеваемостта при съществен вятър не е въпрос на късмет, ами си е ... чисто стрелково майсторство :rambo: . Браво и от мен на Паната, Румбата и Милен :bravo: !
 

ilko_dim

Потребител
Браво на участниците и честито на победителите :cheers:
Само малка забележка:
В класирането има грешка в резултата на Милен . 29+21=50 :) Не , че е толкова важно , но ако в първия кръг има 29 - :bravo:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз мислех да не се обаждам, ама все едно ме е нямало... :-[ Изкарах страхотно с приятели, и имах възможността да стрелям с победителя ;) Браво на Паната и до нови срещи !!!
 
Нагоре