ФТ състезание Купа "БРИТОС" - Велико Търново 04.08.2013.

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Уважаеми колеги ФТ стрелци,
Досега неведнъж съм ви посрещал на търновски терен през зимните месеци, та реших този път да проявя малко милост и да ви поканя при по-нормални температури - т.е. ... посред лято :sunny: :p :D ! Зад тези екстремни условия, обаче се крие една прохладна изненада. Какво се пие лятото - бира, разбира се :cheers:! След това състезание също ще се пие бира и то не коя да е, а ... Новата бира на България, произведена от спонсора на състезанието - Пивоварна "БРИТОС" - Велико Търново :cheers: :cheers: :cheers: :bravo: !




ФТ състезание Купа "БРИТОС" :
Състезанието ще се проведе на 4-ти август - неделя на стадиона Леденик:

Записване и прострелка: 10.00-11.00. Откриване: 11.15. Старт: 11.30. Сборен час за мускетарите: 10.00.
Трасе: 30 мишени в два кръга. Поради непроходимата растителност около стадиона мишените ще бъдат изцяло върху игрището.
Състезателен клас: Международен
Отличия: Купа "БРИТОС" и грамота за победителя :winner:, гравирани медали и грамоти за второ и трето място.
Входна такса: 10лв. Сумата включва такса участие и "куверт" за трапезата след състезанието - по 3бр. специалитети от леденишката скара, хляб и десерти. Бирата - осигурена от спонсора, разбира се :cheers:.

Заявки за участие - с пост тук в темата. Краен срок - следващата сряда 31-ви юли, 20.00ч.
Заявили участие до момента: всички мускетари :pirate:.

 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Еййй време беше жената от кога ме крънка за Велико Търново, аз ще оставам с нощувка във В.Т. (ако съм със жената де) и ако иска някой може и да заформим една кръчма вечер :cheers: До края на деня ще гледам да потвърдя участието си, че все пак трябва да го обсъдя и с жената ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
С Благодарност за подкрепата :rose: кратко представяне на пивоварна "БРИТОС":



„Бритос“ е думата, с която още траките са наричали бирата. Името на марката не е избрано случайно, то кореспондира с духа и философията на новата пивоварна – да създава качествен продукт с естествени съставки и най-модерни технологии.
Пивоварна „Бритос“ се простира на площ от 13 декара и е с капацитет 20 млн. литра годишно. В изграждането й са вложени над 20 млн. лева, като е оборудвана с най-новите и модерни пивоварни машини, каквито няма в нито едно предприятие на Балканите.
Производството е напълно автоматизирано, а процесите се следят и управляват от един пулт.
Контролът на рецептата на пивото е толкова прецизен, че дори и минимално отклонение от точните пропорции, стопира цялата инсталация. Модерното оборудване е доставено от световния концерн „GEA – Хупман“. Успокоителните съдове за пивото са белгийски, а филтриращата система е швейцарска.

 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
Пиши ме и мен, макар да не съм съвсем на 100% сигурен.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
valens1968 написа:
soundmax написа:
ако иска някой може и да заформим една кръчма вечер :cheers:

Кога да е кръчма вечерта събота или неделя, че някой иска ;)
Вальо ти като чуеш за кръчма реагираш като кучето на Павлов (със слюнкоотделяне). Това се казва инстинкт. Браво . Аз съм за. Първо :rambo: :rambo: :rambo: и после :cheers: :cheers: :cheers:.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
dp1962bg написа:
valens1968 написа:
soundmax написа:
ако иска някой може и да заформим една кръчма вечер :cheers:

Кога да е кръчма вечерта събота или неделя, че някой иска ;)
Вальо ти като чуеш за кръчма реагираш като кучето на Павлов (със слюнкоотделяне). Това се казва инстинкт. Браво . Аз съм за. Първо :rambo: :rambo: :rambo: и после :cheers: :cheers: :cheers:.
Ами аз си го знам Вальо хич и не се съмнявах, че ще прояви като добър състезател (по чашка ;) :cheers: ) инак ще го уточним тия дни ама най вероятно ще е събота срещу неделя тъкмо няма да ни треперят ръцете на следващия ден :crazy:
 

jost70

Потребител
ФТКС
Не мога да пропусна мероприятие на "Мускитарите", бройте още една цев от София! :)
Пламен е пословичен с организацията на на мероприятия ,явно това ще е още едно доказателство за това .
Подкрепям го , и всички Приятели " Мускетари ". :bravo: :bravo: :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
petkof написа:
И мен в списъка! ;)
Нали за бирата записвате? ;) ;) ;) :cheers: :cheers: :cheers:
Пропуснах да обявя, че състезанието ще има и рейтингова част: който го налегне умора, жега, или мързел след първи кръг може да заседне под шатрата и да се включи в рейтингов мини бир-фест :cheers:. Енергиен клас: 400 J /пардон - 400 ml :D/. Условие за участие: да докажете, че има кой да ви прибере с кола след срещата. Получавате поименно надписана с маркер чаша с Новата бира на България и "стреляте" на сянка до края на състезанието. После броим чашите и излъчваме победител. При равенство: "тай-брек" - изпиване на последна чаша за време по хронометър :dazzed:.
Можете да се включите и само в "рейтинговата" част /т.е. без изобщо да стреляте/.
Форма за записване/тук в темата/: име/ник, лично тегло, обиколка талия, шофьор за обратния път :D.
 
Нагоре