ФТ надстрелване - София 28.11.2009г.

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Нищо не трябва да се маха!
Мисля, че намеренията и на двамата са ясни.
Последните постове просто още веднъж доказват, че готини хора които за съжаление не се познават лично, могат да не се разберат пишейки.Това му е лошото, че в написаното една запетая да сбъркаш и отиде та се не видя!
Извод- повече срещи и контакти. Това е доказано лекарство :cheers:
А иначе Пламен е прав. Най добрия калкулатор както казваше един готин бригадир е МЕРКА ОТ МЕСТО. На място прострелваш и ти е точно. Няма калкулатор който да ти закове поправките.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
simogg написа:
Извод- повече срещи и контакти. Това е доказано лекарство :cheers:
Точно така е. Преди време не ми достигаха точно 230км в дължината на горните крайници, за да хвана Акрабата за гушата ;). Наскоро минах тези километри и ... си постреляхме с него с кеф :rambo:!
 

lynx

Редовен Потребител
Не! Никакви побоища!
Има си описана процедура за дуелите между съфорумците:
Двамата застават на 200 метра един от друг и се обстрелват със 16 джаулови пушки :p
 

petkof

Редовен Потребител
lynx написа:
Не! Никакви побоища!
Има си описана процедура за дуелите между съфорумците:
Двамата застават на 200 метра един от друг и се обстрелват със 16 джаулови пушки :p
Според мен ще бъде по-жестоко да се плюят от 5 метра.Поне ще има преки попадения, видяни от близо. :lol:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
lynx написа:
Не! Никакви побоища!
Има си описана процедура за дуелите между съфорумците:
Двамата застават на 200 метра един от друг и се обстрелват със 16 джаулови пушки :p
Колега не така! Вече и гаргите знаят, че на 200м за 16J не се застава :exclaim:
 

tzocho

Потребител
simogg, Като автор на темата добре е вече да я затвориш и още по-добре с отварянето на нова! Това последното в духа на по-честите срещи! :cheers:
 
Нагоре