ФТ Световен шампионат - Норвегия 2012

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
pavloff написа:

Това много ми хареса. Дали ако тук беше така щеше да има толкова "тарикати":

Important information

Note 1. There is a zero tolerance blood/alcohol limit for driving vehicles in Norway. Penalties are severe. You have been warned !

Note 2. Remember, when driving on minor roads and in towns you must give way to traffic from the right unless signs dictate otherwise.

Note 3. Obey the speed limit - speeding fines range from approx. Euro 75 for 1 km/h (yes ! one km/h) to Euro 1000 for 35 km/h over the the limit, followed by a prison term !
 

lynx

Редовен Потребител
Тарикати със сигурност пак ще има, само дето катаджиите ще станат милионери и ще ги направят на едногодишен мандат ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колегите които са по-запознати да посочат 5-6 имена коита са фаворите на това световно първенство.
Смятам, че ще представлява интерес за доста хора.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз мисля, че е крайно време Анди Калпин да е отново шампион. :winner:

Вероятно единствения състезател по ФТ с постоянни постижения на всяко състезание от какъвто и да е мащаб.


Иначе бих дал прогноза за състезателите, които ще влезнат в десетката.
 

DANNY

Редовен Потребител
Аз залагам на Португалските и Испанските стрелци.
Те определено са коляма заплаха за Англичаните. :yes:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За да е по-интересно аз ще заложа на ирландеца...оня рижия с Щаера :sniper2: Или младия МакДоналд - все добри резултати има...
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
В сравнение с миналото световно в Италия от първите пет тогава, тази година двамата англичани класирали се втори и трети май пропускат тази година
Simon Ayers England
James Osborne England

Поне аз не ги виждам в списъка. Останалите трима от първата петица в Италия ще участват.
Прави впечатление, че няма руснаци, но пък за сметка на това има двама македонци.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Така е, но ще запишат участие ;)
На фона на 210 участинка в Италия тези 116 в Норвегия са си направо за регионална среща.
Явно, че Норвегия не е удачна дестинация за доста състезатели или пък кризата се отразява на всички.
По-малкото състезатели незнам дали е плюс или минус за едно световно първенство.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
pavloff написа:
Така е, но ще запишат участие ;)
На фона на 210 участинка в Италия тези 116 в Норвегия са си направо за регионална среща.
Явно, че Норвегия не е удачна дестинация за доста състезатели или пък кризата се отразява на всички.
По-малкото състезатели незнам дали е плюс или минус за едно световно първенство.


Те пак са много тези 116 човека :yes: при положение, че най-близкото летище (основните) е на повече от 500км от мястото на провеждане.
Искахме да отидем, но само наема на автомобил за 5-6 дни беше над 500$ :crazy: :crazy: :crazy:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Направо си беше лукс да вземе човек участие в това световно първенство, на фона на нашият стандарт.
Представям си обаче наплива за участие в Германия през 2013 от доста държави в Европа.
Незнам дали е още рано, но няма публикувани марките пушки и оптики на състезателите.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
pavloff написа:
Направо си беше лукс да вземе човек участие в това световно първенство, на фона на нашият стандарт.
Представям си обаче наплива за участие в Германия през 2013 от доста държави в Европа.
Незнам дали е още рано, но няма публикувани марките пушки и оптики на състезателите.


Мисля, че квотите ще се изпълнят от повечето страни. Почти сигурен съм, че няма да има празни места за Световното в Германия. Все пак летищата в Германия (Франкфурт и Мюнхен) са своего рода "гара разпределителна" в Европа. Има директни полети от много места и следователно по-ниски цени за билетите. От друга страна (касаеща ни и нас), мероприятието ще е в югоизточната част на Германия, което си е почти центъра на Европа и много хора ще отидат с автомобил до там.
Силно се надявам да направим пълноценен отбор за Германия и да се класираме на по-предните места, отколкото на предишните форуми.
А що се отнася до подробната информация за участниците, то липсата на информация се дължи изцяло на организаторите. Вярвам, че на по-късен етап или след края на Световното ще има подробна информация за всичко.
Да се надяваме на много снимков и видео материал, че поне това ни остана на нас.
 
A

Anonymous

Гост
Като гледам резултатите от 1-ия ден, силите са силно изравнени, а конкуренцията - ожесточена. Може би се дължи на по-лекото трасе, или пък защото, поради ограничения брой участници, там са "the best of the best".
Сякаш няма руснаци, но затова пък има македонци.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
20-я е на 3 точки от първия... Леле-леле.. :bravo: Ще е интересно да се гледа. Защо по дяволите не ги дават по ТВ-то....
 

lynx

Редовен Потребител
Нека да публикуват видео от първия ден, предполагам че трасето е много лесно.
От там най-вероятно идва безумната успеваемост на повечето участници.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Гледам единия македонец се е представил добре първия ден. Другия е последен. Да вземем да ги поканим някой път тия макета да постреляме заедно...
 
Нагоре