ФТ Русе

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте.
На 14 и 15 Май в Русе ще се проведе двудневно ФТ състезание във формат 2х50 мишени.
Мястото ще бъде същото където се провеждало до сега в Лесопарк „Липник“.

До участие се допускат участници с въздушно оръжие до 16 джаула!!!

Участие на двама човекa с една пушка ще се разрешава, но само единия участва в класирането.

Участници, НЕ присъствали на брифинга преди началото на всеки състезателен ден, НЯМА да бъдат допуснати до участие за съответния ден!
В зоната за прострелка се разрешава срелба само с въздушно оръжие до 16 джаула!
Зоната за прострелка се затваря по време на състезанието!
такса 15лв.

Ден първи – 14.05.2022г.

От 09:30 – 11:00 - Хроно-тест, прострелка
От 11:00 – 11:15 - Откриване и брифинг, мерките за безопасност.
От 11:15 - 14-30 - Първи кръг
Ден втори – 15.05.2022г.
От 09:00 – 10:15 - Прострелка
От 10:15 - 10:30 - Брифинг, мерките за безопасност.
От 10:30 - 13:30 - Втори кръг

Записване за състезанието е през линка

База за нощувки ще бъде Хотел Фамилия - тел: 082 844 497
в хотела сами ще си осигуряваме храна, може да ползваме ресторанта само като зала за събиране.
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
БожидарЧудомиров
МиленМиладинов
ХристоПетров
РуменГергушки
ИвоАлдимиров
ДетелинИванов
ДеянМарков
ВасилПопов
ХайриХутев
НиколайДимитров
НиколайКоновски
ГаляПавлова
КалоянПасков
НадеждаГергушка
КалоянДулев
ПетърИлиев
ВладимирНинов
МихаелаЗлатанова
 

xpresident

Редовен Потребител
Формата не позволява регистриране на два участника с една и съща фамилия.
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Формата не позволява регистриране на два участника с една и съща фамилия.
Значи аз, сина ми и внучката няма да идваме :)
Може да пратим Буба, докато още не е взела нашата фамилия ;)
 

Астрален

Редовен Потребител
Тъкмо щях да кажа, че Надето и Румен са с една фамилия и ето - записани са и двамата, но се сетих, че се различават по последната буквичка :)
 
Последна промяна:

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
Ако някой от София иска да пътуваме заедно и да си поделим разноските за пътуване и спане, да се свърже с мен на ЛС.
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички за помощта това състезание да се проведе!
Случи се нещо което не се беше случвало до сега, ТРАСЕТО БЕШЕ "ИЗЧИСТЕНО"! Браво Ванка!!! Може би аз като организатор съм толкова доволен колкото победителя и сътворил чудото от 50т. Иван Янков!
Поздравления на всички за добрите резултати , надявам се да сте си изкарали добре както аз.
Следващата година отново ще ви чакам!
Още веднъж поздравления за всички призови места в различните класове!
 

Attachments

  • IMG-63a957f6b1d26168a7a50b0532fb14cd-V.jpg
    IMG-63a957f6b1d26168a7a50b0532fb14cd-V.jpg
    271 KB · Прегледи: 67

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Супер се получи, времето и вятъра ( който липсваше) бяха с нас, честито Ванка голям си! Страхотно прекарано време с приятели, до другия месец в Троян!
И 30 човека за състезание извън Троян и Вършец си е постижение, явно вървим в правилната посока, дано ставаме все повече и повече.:rambo::rambo::rambo:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Уникалано състезание. На вид лесно, но реално не толкова. Страхотно организирано и наредено да вдъхне кураж в редиците ни. Браво на всички за добрите резултати и особено на Ванката, затова че откри клуб 50 в България.
 

ivofox

Редовен Потребител
Благодаря ви приятели.За мен си беше трудно и не вярвах ,че 50 е възможно.Късмета беше на моя страна втория ден.Трасето беше уникално.Благодаря на организаторите.50 можеха да направат още Калата,Румбата,Део...малък шанс.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Уникалано състезание. На вид лесно, но реално не толкова. Страхотно организирано и наредено да вдъхне кураж в редиците ни. Браво на всички за добрите резултати и особено на Ванката, затова че откри клуб 50 в България.
Няма лесно никога! Честито на Ванката!
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Страхотно състезание беше, добре органицирано и на прекрасно място. Радвам се, че успах и сина да доведа и на него също му хареса.
Благодарности на организаторите!
 

Астрален

Редовен Потребител
Късмета беше на моя страна втория ден.
Ааа, ние също те подкрепяхме, адаш! Без приятелите около теб, на трасето нямаше да е същото :)
Да ти е честит успеха!
Влади, толкова балансирано и приятно трасе, отдавна не бяхме стреляли. Състезанието беше истинско удоволствие от ФТ-то.
Благодаря ти, Влади!
 
Последна промяна:
Нагоре