ФТ Русе

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте.
На 22 и 23 Май в Русе ще се проведе двудневно ФТ състезание във формат 2х50 мишени.
Мястото ще бъде същото където се провеждало до сега в Лесопарк „Липник“.

До участие се допускат участници с въздушно оръжие до 16 джаула!!!

Участие на двама човекa с една пушка ще се разрешава, но само единия участва в класирането.

Участници, НЕ присъствали на брифинга преди началото на всеки състезателен ден, НЯМА да бъдат допуснати до участие за съответния ден!
В зоната за прострелка се разрешава срелба само с въздушно оръжие до 16 джаула!
Зоната за прострелка се затваря по време на състезанието!
такса 10лв. /за два дни/

Ден първи – 22.05.2021г.

От 09:30 – 11:00 - Хроно-тест, прострелка
От 11:00 – 11:15 - Откриване и брифинг, мерките за безопасност.
От 11:15 - 14-30 - Първи кръг
Ден втори – 23.05.2021г.
От 08:30 – 10:15 - Прострелка
От 10:15 - 10:30 - Брифинг, мерките за безопасност.
От 10:30 - 13:30 - Втори кръг




Място за нощувка ще е гребната база на брега на езерото

Телефон за запазване на стаи 0889820626- Валентин.

Координати с трасето и мястото за спане ще бъдат сложени в темата до края на седмицата.
Няма включена храна така че всеки ще си осигурява сам храната, ще има барбекю което ще може да ползваме.
Цена на легло е 19лв.



Форма на записване:
Име:
Ник:
Пушка:
Оптика:
Клас:

22.05. след състезанието по ФТ ще се проведе така набиращият скорост ФТ Бенчрест/ записване за него ще е на място/.

Координати-
https://goo.gl/maps/UsQvCtuQg6SYjLmd7
 
Последна промяна:

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Денислав Паташев
Jethro
FWB 800JX
SB FT2
JSB Exact
PCP 16J

Велимир Паташев
Versenjetorix
STEYR Challenge
BSA (NIKO MK1)
JSB Exact
PCP 16J

Любомира Симеонова
Bubsa
FWB J60
Niko MK3
JSB Exact
PCP 16J
 

tvt1968

Редовен Потребител
Здравейте, колеги!
Имам едно питане към организаторите и участниците в състезанието? - "кибиците" добре дошли ли са? Обещавам, че няма да преча, няма да разсейвам стрелящите, няма да правя глупости, само искам да се видим, да се запознаем, "да оплакна окото" с някое бижу/ за пушка иде реч/ и дай Боже на някое от по-следващите сътезания да съм в коридора.... Надявам се, че ще ми хареса това, което практикувате, по-скоро не се надявам - убеден съм....
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте, колеги!
Имам едно питане към организаторите и участниците в състезанието? - "кибиците" добре дошли ли са? Обещавам, че няма да преча, няма да разсейвам стрелящите, няма да правя глупости, само искам да се видим, да се запознаем, "да оплакна окото" с някое бижу/ за пушка иде реч/ и дай Боже на някое от по-следващите сътезания да съм в коридора.... Надявам се, че ще ми хареса това, което практикувате, по-скоро не се надявам - убеден съм....
Добре дошъл си :cheers:
 

tvt1968

Редовен Потребител
Благодаря, колеги!
Ще се възползвам от поканата! Със някои сме си писали, кореспондирали сме, чували сме се, ама "живото предаване" си е друга бира.... Може би ще е само в съботния ден, знаете какво абитуриенско време е, племенницата завършва, но да сме живи и здрави ще се видим.
Ще помоля колегите от Русе / любим град, жената е оттам, а знаете че откъдето жената оттам и ..... ще помислите родата, ама аз ще кажа балдъзата..../ за някакви координати, или за телефон за контакти или някой да ми звънне - телефонният ми номер е 0878404278, именувам се Тодор и съм от Свищов.
По - добре да знам къде отивам, че да не взема да стигна до Гюргево, а и ако тамошният клуб организира някакво състезание да не ме подпукат, е аз ще взема някакво оръжие и муниции, ако се наложи да отвръщам на огъня....
Бъдете здрави!
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря, колеги!
Ще се възползвам от поканата! Със някои сме си писали, кореспондирали сме, чували сме се, ама "живото предаване" си е друга бира.... Може би ще е само в съботния ден, знаете какво абитуриенско време е, племенницата завършва, но да сме живи и здрави ще се видим.
Ще помоля колегите от Русе / любим град, жената е оттам, а знаете че откъдето жената оттам и ..... ще помислите родата, ама аз ще кажа балдъзата..../ за някакви координати, или за телефон за контакти или някой да ми звънне - телефонният ми номер е 0878404278, именувам се Тодор и съм от Свищов.
По - добре да знам къде отивам, че да не взема да стигна до Гюргево, а и ако тамошният клуб организира някакво състезание да не ме подпукат, е аз ще взема някакво оръжие и муниции, ако се наложи да отвръщам на огъня....
Бъдете здрави!
Ако имаш 16дж пушка направо я вземай, ще ти се обяснява в движение. А и не е важен резултата а преживяването!:rambo:
 
Нагоре