ФТ Русе

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте, колеги!
Имам едно питане към организаторите и участниците в състезанието? - "кибиците" добре дошли ли са? Обещавам, че няма да преча, няма да разсейвам стрелящите, няма да правя глупости, само искам да се видим, да се запознаем, "да оплакна окото" с някое бижу/ за пушка иде реч/ и дай Боже на някое от по-следващите сътезания да съм в коридора.... Надявам се, че ще ми хареса това, което практикувате, по-скоро не се надявам - убеден съм....
Всички са добре дошли колега.
Заповядай да се видим и запознаем на живо :)
 

xpresident

Редовен Потребител
Аз за съжаление няма да мога да дойда на Русе :(
Пожелавам ви прекрасно състезание и се надявам да се видим на следващото.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Колеги, искам пред всички да благодаря на Владо / KILLER/ за това, че ми изпрати телефонен номер - чухме се, разбрахме се, запознахме се, макар и задочно и ако всичко е ОК ще се запознаем и на живо.... Вие се познавате отдавна, ама аз като чета тия "никове".... никой не познавам, сякаш съм в някой партизански отряд.... не че съм бил в съпротивата, ама "На всеки километър" всички са с псевдоними.....
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички които бяха на ФТ състезанието в Русе , което решихме да е в памет на Дидо - Propar.

Класиране ФТ Русе Дидо-Propar
FB_IMG_1621789829629.jpg
Честито на победителите!
Благодаря и на групата която помогна с реденето на трасето, без нея едва ли щях да се справя сам.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Благодаря на организаторите на събитието. Трасето беше много добре балансирано. Радвам се, че се видяхме и се забавлявахме. Честито на победителите.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Чудесно си изкарахме, както винаги. Благодаря на организаторите и всички, които присъстваха без които нямаше да е същото. За съжаление и този път не можахме да постигнем тези пусти 50 точки, а Детелин и Адаша направиха по 49 т. :bravo::bravo::bravo: Евала и на Калоян с неговите 42 точки с пружинката първия ден, Кала можеш и по-добре приятел, убеден съм :cheers: Браво и на всички дами, прекрасни сте, конкуренцията се увеличава там :) Ето и класирането при пружинките и Дамите
 

Attachments

  • FB_IMG_1621795174259.jpg
    FB_IMG_1621795174259.jpg
    18.8 KB · Прегледи: 42
  • FB_IMG_1621795166676.jpg
    FB_IMG_1621795166676.jpg
    24.4 KB · Прегледи: 40
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
Благодаря на Влади и всички приятели, които му помагаха да организира това забележително събитие! Приятно и барансирано трасе, с няколко мишени-закачки за гросмайстори, на които без изключение чух "дзън" и двата дена :)
Беше ми много хубаво да стрелям 2 дни с вас, в лепкавата русенска кал, приятели! :)
До скоро, в Орешака!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Колеги, нека и аз да кажа две думи..... успяхте да ме "зарибите".... отдавна се канех да дойда и ето , че макар и за един ден дойдох.... Оценки за организацията не мога да давам, понеже нямам наблюдения, но останах с впечатлението, че всичко беше там където трябваше да е.... дори чувала за боклук. За пръв път стрелям от поза седнал и видях че става, сега комай ще махна масата за хранене за да тренирам стойката по всяко време... за пръв път мерих разстояние с оптиката...
И тук е времето и мястото да благодаря на Джетро, за пушката с която стрелях, за въведението в дисциплината, на Милен, с когото стреляхме в един коридор за много ценните съвети в хода на стрелбата, на Оги за допълнителните разяснения и на всички Вас, защото се чувствам като част от Вас.... Още веднъж Ви благодаря!
 

pellet

Редовен Потребител
Чудесно беше на Русе! Удоволствието беше пълно.
Постарах се максимално, за съжаление втория ден не ми беше ... ден. Благодаря за хубавите думи, Любо!
Дано да допринеса малко и аз за един по-силен и многоброен пружинен клас.
Поздрави на всички колеги!
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Епа много убаво си изкарахме :).
Добри приятели и много смях, който беше придружен със хубаво и приятно трасе за стрелба...... безценно.
Условията бяха много подходящи за 50/50, но уви на Детелин малко не му стигна :( 48 поредни попадения, евала машина. Поздравления на всички, които взеха призови места, но реално всички спепечелихе, защото се събрахме и направихме това състезание факт.
До Троян :)
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Събрахме се, посмяхме се, поработихме и постреляхме! Голямо браво на Влади за организацията и хубавото трасе. На момичетата също за "мъжката" стрелба, на Пацо Теодор и Тодор че се престрашиха да опитат. Колкото до резултатите Любака и Детелин първият ден бяха безгрешни, това не е човешко тяхното, също резултата на Апостол втория ден БРАВО. Ще се видим другият месец!
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Най-елегантното трасе до момента ! :)
Тия юнаци - Влади, Део, Вальо и Дето свършиха прекрасна работа!
Не само нагласиха готино трасе а даже спряха вятъра и дори комарите :)
Оставиха само калта ... нали трябва да има закачка някаква :)
Дали да не си дигна задника до тополите и да пренаредя трасето по образ и подобие на русенското :)
Всички топ стрелци показаха класа, останалите се представихме повече от добре, а изглежда ще имаме и нови попълнения от мераклии да пуцат в джентълменската дисциплина ФТ. Весело и приятно изтече и стрелковото и свободното време.
Е, какво да иска човек повече !? :)
Поздравления за всички участвали и голямо благодаря на организаторите !
До скоро на Троян !
 
Последна промяна:

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Владо е "Голем човек"
Първо за инициативата русенското състезание да бъде в памет на Дидо .Второ за желанието му всички присъствали да се изкефят на повече свалени мишени ,наредени на леко и приятно трасе и трето за идеята му да дойде момента когато някой ще изчисти трасето,което ще счупи доста психологически бариери и ще бъде голяма крачка напред за развитието на спорта в България.
Поклон!
Поздравления за дамите,започнали са да стрелят като зверове:)
Поздравления и за всички нови колеги,които се решиха да усетят това изживяване.Дано ви е харесало и ви чакаме в Троян:cheers:
 

apostolevski1

Редовен Потребител
Страхоооотно беше състезанието, Владо беше подготвил много яко трасе :bravo:, че и без вятър:). Радвам се че успях да се видя с всички приятели, които носят усещането, че не отиваш на състезание, а на тренировка - всички участници сме от ЕДИН ОТБОР.
А сега на Троян :rambo:.
 
Нагоре