ФТ Пловдив оопън 08.05

Коя дата ще е най-удобна за провеждане


  • Total voters
    18

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Имаме желание за организиране на едно ФТ в Пловдив. Тъй като смятаме да е и в двата класа до 16 и до 45 Дж, ще имаме нужда от помощ с малко мишени, които да "издържат".
Като дати виждам удобни 23.04 или 21-22.05, но още няма обявена дата от Троянци през Май или Юни ще е купа Балкантрейд.
2х30 или 2х25, да кажат водещите състезатели, ако искат да бъде и рейтингово.
Април се понапълни и остава Май за провеждане. Качвам един календар с почивните дни. Месеца е "благодатен" от към неработни дни, но повечето са слети и се предполагат евентуални семейни почивки или пътувания, матури за учениците, балове за изкласилите и т.н. Затова пускам една двуседмична анкета, кои дати ще са най-удобни за провеждане. Аз виждам като най-безпроблемна 28-ми, но може да посочвате и повече от една дати.
Състезанието ще е минимум FT 2х30 по правилата на ФТКС и надяваме се при достатъчно участници да бъде и рейтингово. Позволявам си да копирам от Павката:
Състезанието ще е в дисциплината Фийлд таргет за пневматични пушки.
Състезанието ще е в рамките на един ден.
Брой мишени минимум 30. Мероприятието ще е в два кръга.
До участие се допускат ППП и ПЦП до 45 джаула в калибър до 5,5.
Ще има три класа: ПЦП до 16 Дж, ПЦП над 16 Дж(до 45Дж) и пружинки от 5 до 45 Дж, ще има задължителен хроно тест.
БЕЗ МИНИМАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА БРОЙ УЧАСТНИЦИ В КЛАСОВЕТЕ!
Награден фонд - Грамоти и предметни награди. Ще има пакети, като първия избира една награда, втория след него и за третия каквото остане:).
Място на провеждане – халетата(повечето знаят местонахождението им), допълнително ще кача карта и упътване, но е на края на града и се стига с автомобил и в лошо време дори.
График за провеждане на мероприятието:
От 08,00 - 10,15 часа хроно-тест, прострелка, записване
От 10,15 - 10,30 – откриване и брифинг, Обявяване на правилата и мерките за безопасност при провеждане на мероприятието.
Начало на първи кръг 10,30 часа.
Начало на втори кръг 13.30 часа.

При записали се повечко участници, графика може да се промени и ще бъде оповестен своевременно.

Ако пък броят на участниците позволява, има мегдан да вдигнем и броя на мишените.
 

Attachments

  • Pochivni_dni.png
    Pochivni_dni.png
    70.4 KB · Прегледи: 43
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
То си пише по-горе, че пружинките ще са в един клас, до 45 дж.
-няма да се разделат на до 16 и до 45.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пружинки приемаме.
Ако се появят достатъчно желаещи и за двата "подварианта" при пружинките, ще ги разделим и тях на две групи.
Но точно заради тях не слагаме ограничения за минимален брой участници.
По-скоро бих се радвал да обособим два три други класа:
Жени, Юноши и Девойки.......
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Такааа, слагаме дата за провеждане 08.05.2016 г. , с резервна дата 29.05, ако времето реши да ни изиграе сериозен номер.
Моля, желаещите да изпращат на ЛС или тук в темата заявка за участие със следните данни:
Име, Фамилия:
Клас:
Пушка:
Оптика:
Чашки:
Естествено, ще се записват участници и в деня на състезанието - краен срок до 10.00 часа.
Такса за участие 5лв.
Ще се допускат и двама участника с една пушка(всеки заплаща отделна такса), като само единия ще има право на класиране (обявен предварително, а не според резултатите накрая).
За участниците, решили да дойдат семейно, ще се постараем да организираме и забавления за децата и дамите. Естествено, ще бъдат занимателни стрелби с леки ПЦП-та, които могат да се държат и от 4-5 годишни. Дядо 5ко ще се погрижи и за това, освен скарата.....
 
Последна промяна:

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Име, Фамилия: Румен Гергушки
Клас: Международен
Пушка: AirArms Ev2
Оптика: Sightron SIII 10-50x60 LRMOA
Чашки: JSB Exact 0.547
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ако някой сподели пушката си с мен обещавам до края на състезанието да му правя мохабед.
Иначе на 100% ще дойда я за скараджия я да помагам на 5ко с мръвките да не му стане тежичко на стомаха.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Оги ще те уредим няма страшно. Да взема да се запиша и аз че да не ме пропуснат :cheers:. Ще уредим и играчки за най малките.

Христо Петров
Клас международен
Anshutz 2020
NSD
JSB exact 0.547
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Две имена: Павлин Павлов
Пушка: Air Arms EV2
Оптика: Falcon T50 FT
Клас: International
Чашки: JSB exact 4.52
 

5ko

Потребител
Ако ще идват дечица ще стрелят само тези които знаят стихотворение или песничка!
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На 7-ми съм на сватба на много близък човек, а на 25-ти на племенника на бал. Няма мърдане и от двете места. Така ме е яд че не мога да опиша. Бях решил тази година да съм редовен и да не пропускам.. Да се забавлявате и заради мен момчета!

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Две имена: Васил Василев
Пушка: Steyr LG110
Оптика: Sightron SIII
Клас: International
Чашки: JSB exact 4.52
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Качвам и напътствия, как да се стигне до мястото.
Който ползва навигация, може да зададе адреса или координатите на точката за пристигане.
След това има два варианта:
1. По синята линия се стига до Паркинг 1, има само 50 м по черен път.
2. По червената линия се стига до Паркинг 2, но се кара 600-700 м по черен път, да се надяваме да не е кален.
 

Attachments

  • Карта.jpg
    Карта.jpg
    464.1 KB · Прегледи: 115
  • Точка на пристигане.png
    Точка на пристигане.png
    1 MB · Прегледи: 107
  • 2-та пътя.jpg
    2-та пътя.jpg
    400 KB · Прегледи: 86

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм за 28.05.2016г.
Че нещо не намерих от къде се гласува... :sorry:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Анкетата е приключена Коки и датата е закована. Евентуална промяна ще има ако времето не позволява или се появят други обстоятелства:cheers:
 
Нагоре