ФТ Пловдив-Асеновград 2х50 29-30.10.2016г

Има възможност за печено агънце. Нека видим има ли мераклии. Подробности в темата

  • Искам

    Votes: 11 78.6%
  • Неискам

    Votes: 3 21.4%

  • Total voters
    14

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Обявяваме поредното мероприятие организирано от Пловдивската група с помоща на колегите от Асеновград. Мероприятието ще бъде рейтингово само за клас „Международен”, като всеки кръг ще се зачита като отделно състезание.
Дата на провеждане – 29-30 октомври 2016 г.
Място на провеждане – конна база Wild city намираща се на 14 км от Асеновград посока Кърджали.

Базата разполага със собствен хотел с капацитет 30 човека и ресторант с приятно меню и цени. Цената на нощувката е 25 лв. На човек. Трасето ще бъде построено до базата.
Характер на състезанието
Състезанието ще е в дисциплината Фийлд таргет за пневматични пушки.
Състезанието ще е в рамките на два дни.
Брой мишени 50. Мероприятието ще в два кръга по един кръг за всеки състезателен ден.
До участие се допускат ППП и ПЦП до 45 джаула в калибър до 5,5.
Такса за участие в състезанието - 10 лв. общо за двата дена.
Вечерната среща ще бъде на базата за която ще бъде дадена по-подробна информация в следващ пост.
Ще има задължителен хроно-тест, компромиси няма да се допускат с мощността на пушките независимо от причините. Участието на двама човек с една пушка ще се разрешава. Участници в състезанието които не присъствали на брифинга преди състезанието за всеки отделен ден няма да се допускат до участие за деня. Всеки състезател да разпредели така времето, че да бъде на брифинга.
График за провеждане на мероприятието:
Първи ден:
От 08,00 - 10,15 часа хроно-тест, прострелка, записване
От 10,15 - 10,30– откриване и брифинг- Обявяване на правилата и мерките забезопасност при провеждане на мероприятието, които няма да серазличават коренно от до сегапрактикуваните.
Начало на първи кръг около 11 часа.
Ако има закъснели ще ги изчакаме.


Втори ден:
Брифинг – 9,45-10,00 часа.
Начало на втори кръг 10,00 часа.

Наградният фонд:
1 място – купа и грамота
2 място – купа и грамота
3 място – купа и грамота
Форма за записване:
Име и фамилия -................................ Ник-...................................................

Модел пушка -....................................... Модел оптика -......................................

Модел чашки -....................................... Клас за участие в мероприятието -................

Моля всеки участник да се запише за да може да подготвим състезатешните двойки.
Всеки желаещ да присъства като състезател или зрител е добре дошъл.

Малко снимков материал от базата
20161015_115957.jpg 20161015_115537.jpg 20161015_124348.jpg 20161015_115308.jpg
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И мен ме бройте, ама още не знам дали 45 Дж или пружинка ще пробвам.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Май ще е актуален и друг въпрос:
Да пуснем ли анкета и да съберем някой и друг лев за чеверме или прасенце????
Да разведрим вечерта......
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Много ми се идва но за сега пропускам много разходи и ядове ми се събраха успех на всички. Ще опитам да дойда но е малко вероятно.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Май ще е актуален и друг въпрос:
Да пуснем ли анкета и да съберем някой и друг лев за чеверме или прасенце????
Да разведрим вечерта......
Мога да чопитам собственика на комплекса. Той е отворен за такива неща. Ако има мераклий кажете.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ами ще питам итре човека колко ще ни струва удоволствието и ще пусна анкетка. Да сме оривнтирани все пак че е ресторант не е кой каквото си носи. Ще има компромиси предполагам ама чеверменце да си внесем отвън едвали. Утре ще изясним въпроса
 
Нагоре