ФТ ПЛОВДИВ 24 О7 2010

Статус
Заключена за публикации

andi

Редовен Потребител
ФТ ПЛОВДИВ 24 О7 2010

Резервни дати -засега 17 07 или 31 07, база 'Оризари' . Подробности и регламенти - след 2 седмици .
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Най накрая ФТ в Пловдив ^-^ Дано до тогава да ми пристигне "скобника"
П.С. Предложение към Пловдивската група и @Анди - направете го двудневно, два кръга, събота и неделя с преспиване и препиване :cheers:

.................................................................EDIT.....................................................................................

Понеже бях завладян от страсти и терзания покрай довършването на сделката за "скобника" съвсем забравих че синковеца има рожден ден на 25 юли. Жената просто ми каза : " Ако мислиш да ходим, ще трябва да го вземем с нас. В Оризаре ли ще му направим рожденния ден?"

Май ще пропусна и това мероприятие за съжаление :'(
 

DANNY

Редовен Потребител
valens1968 написа:
Най накрая ФТ в Пловдив ^-^ Дано до тогава да ми пристигне "скобника"
П.С. Предложение към Пловдивската група и @Анди - направете го двудневно, два кръга, събота и неделя с преспиване и препиване :cheers:

.................................................................EDIT.....................................................................................

Понеже бях завладян от страсти и терзания покрай довършването на сделката за "скобника" съвсем забравих че синковеца има рожден ден на 25 юли. Жената просто ми каза : " Ако мислиш да ходим, ще трябва да го вземем с нас. В Оризаре ли ще му направим рожденния ден?"

Май ще пропусна и това мероприятие за съжаление :'(



ЧЕ какъв му е проблема да го организираме рождения ден там!?.
Мисля, че хлапето много ще се изкефи 30 "дъртаци" да му пеят песнича за ЧРД :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Освен т.н. "дъртаци" има хубави батковци, какички и не на последно място ЛЕЛИ ;) :cheers:
 

poacher

Потребител
Няма да е зле малко повече подробности за състезанието да споделите, както и за настаняването.
Колко кръга, колко мишени? Ще има ли палатков лагер и резервен вариант при дъжд?
Само събота ли или и неделя? Ей такива разни работи ;)
Питам, защото ми се идва :pardon:

EDIT:
Остават 10 дена. Ще има ли състезание?
 

DANNY

Редовен Потребител
Да, би било хубаво да чуем нещо в повече за състезанието.
-Аз най-много се интересувам от броя на мишените.
-Нощно? За него май нямате много добри условия.
 

mdinkov

Редовен Потребител
30 броя са в Оризари ,незнам да има други в наща група .
 

poacher

Потребител
Ще ви донеса още 2 мишени... и без това ми седят в багажника на колата.
Колкото повече, толкова по-интересно.
Сега ако кажете, че е 2 кръга с преспиване и съвсем ме печелите за каузата ;)
 

mdinkov

Редовен Потребител
тези които са мое производство да ( е може ли иначе :lol:) има и 5-6 гамовски оригинални .
 

andi

Редовен Потребител
И аз мисля че е добре да е "двудневно, два кръга, събота и неделя с преспиване и препиване" ;)
Без нощен - няма условия . А и така ще сме в духа на ЗЛОД :D :D :D !
Събота почваме следобед - да има време за транспорт и за които е на работа в събота до обяд , вечерта я оставяме за веселата част(да направим оборот на барчето като проверяваме кога ще свърши студената бира) и неделя сутринта втори кръг на по хладно .
 

poacher

Потребител
В събота от колко часа ще има хора на мястото?
Питам, за да си планирам пътуването сутринта кога да стартирам ;)
Точни координати за GPS до мястото също няма да са излишни.
Благодаря! :)
 

DANNY

Редовен Потребител
Предполагам, че някои ще са там и от петък вечер, да си признаят кои ще са!
Аз поне ще съм със сигурност от рано в събота, че имам да правя някой поправки по маркировката на колелото за паралакса.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
poacher заповядай - Северна ширина, N 42.14993033197681
Източна дължина, E 24.64160442352295
 

Yasho

Потребител
МОЛЯ КОЛЕГИТЕ КОИТО ИДВАТ ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО ДА ПАРКИРАТ НА ПАРКИНГА ПРЕД БАРИЕРАТА-ИМА УКАЗАТЕЛНА ТАБЕЛА
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Моля колегите от ФТ клуб Пловдив( ако това е името ;))
да публикуват по-точно програмата за събота.
Краен час за записване и начало на първи кръг.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ами ако групата Ловеч-Троян сколаса за в Неделя ... ще ни пуснете ли във втори кръг, или въобще да не си носим плякалките
 

Yasho

Потребител
явно от пловдивския клуб спят - предполагам че ще има компромис за тез които не успеят за събота :)
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре