ФТ ПЛОВДИВ 24 О7 2010

Статус
Заключена за публикации

dilom08

Редовен Потребител
Поздравления наистина на хората които го организираха! Прекарах си страхотно. Не бях стрелял филдтаргет до сега. тва беше нещо ново и супер готино за мен. изчистих си психиката за месеци напред. сега съм дет се казва като къпано бебе :) А относно другото-ще използвам подписа на Динката- не сме тревопасни в общи линии.
Поздрави на всички и лека вечер.
 

Yasho

Потребител
Vq4eslav neshto mnogo si se obarkal bratle na orizare vodata parkinga i strelbata vinagi sa bili bezplatni ako ne si go razbral e bilo shtoto ne si idval,pitai nqkoi drug koito e bil a te sa mnogo dali e plashtal za parking ili kakvoto i da bilo,i aide molq te mislih te za umno mom4e zemi se osaznai kakvi gluposti drankash


p.p i ne zabravqi koi sabra grupata i pode iniciativata i za smetkata na koi,ot men tolkva intriganti vinagi e imalo i shte ima no az ne iskam da imam obshto s tqh

Пиши на Кирилица!
 

cdman

Администратор
На всички вече им стана ясно че има някакъв конфликт - няма да е лошо някой да даде повече информация и ако може по-полека с обидите.
 

andi

Редовен Потребител
Независимо от 'конфликта' доказхме, че сговорна дружина , планина премества . Първия ден на състезанието започна с трасе от 30 мишени и домашна баница , а завърши ... в малките часове на огромна маса отрупана със скари, салати и домашен хляб . Различни 'течности' помагаха за преглъщането ;)
А пред буса със съчми се залепихме като деца на захарен памук - цените бяха по ниски от тези в мечтите ми( Jsb 5.5 за 20лв ) ! За идващите днес отделихме 50 кут JSB и FTT .
Продължаваме с :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
 

GTD

Потребител
хайде кажете какво е станало бе . Да се посмеем и ние бе на сееира :cool: :cool:
 

lynx

Редовен Потребител
Никой нищо не споменава за разногласията между Пловдивската група и Яшо, но предполагам че проблема е разрешим.
Може би не е за смях работата, но ще се оправи....най-вероятно.
 

dinkata

Редовен Потребител
Аз като може би първия домогнал се до компютър след края на състезанието искам да започна с ОГРОМНИ благодарности към Сиси и Тихия за стореното и домакинството, беше положена наистина много работа от негова страна, но както самия той каза "колкото и да е кадърен един човек сам такова мероприятие не може да направи", за това също наистина много помогнаха софиянци и всички останали, които се включиха/ме в подготовката на трасето. Всичко беше много хубаво ! Честито на победителите и чакаме снимки ! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Вячеслав написа:
Знам как се организираме самосиндикално и това ни е пречило в последно време. Оказа се ,че не е толкова сложно да поемеш малко отговорност и да събереш малко фенове ФТ :rambo:
Евала на Тихия ,че се хвана да ни отсрами и наздраве за Софийската бригада +русенско- монтанското участие за помощта. :cheers:
Много то4но и на място казано!
Радвам се 4е Пловдивския клуб се " отсрами ;)" .
Дано и занапред да поемате отговорност и да радвате феновете на ФТ
Мога само да съжелявам, 4е не присъствах.Сигурен съм 4е организацията на Тихо е била на ниво и
сте си прикарали и постреляли с кеф :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Всичко беше СУПЕР.
Доволен съм от всичко! ..... А ма, много доволен! Най-вече за доброто класиране.
Честито и на другите победители. :bravo: При този ветрец и вчерашните високи температури си беше майсторлък. А на мен ми "връзваше" стрелбата /даже и с корекциите/.
Ще пиша по-късно пак.
Сега почвам качване на 270 снимки от 2та дена а това ще отнеме доста време.
Търпение колеги!
Ще ги видите :)

За финал сега ще кажа само:
СУПЕР БЕШЕ, БРАВО НА ВСИЧКИ ЗА ПОЛОЖЕНИЯ ТРУД, БРАВО!
АЗ НЕ СЪЖЕЛЯВАМ ЗА НИЩО!
Благодаря на домакините, организаторите, Божо и Бате Явчо, Както и на всички които се включиха с безкорисни цели да направим едно добро мероприятие.
Благодаря ви! :bravo:
 

lynx

Редовен Потребител
Очакваме с нетърпение снимките и резултати от класирането :rambo:
 

bateiav4o

Потребител
И ние се прибрахме по живо по здраво до София, даже мога да кажа че изпратих Божко до вратата да съм сигурен че няма да ми ГО грабне някой. ;) ;) ;).Това в кръга на майтапа имаме си закачка която знаят присъсващите ;).И по същество мероприятието мина и замина дали беше добре организирано и с добре наредено трасе ще решите вие участниците.За мен ще остане удовлетворението от това че бяхме полезни и можахме да помогнем на колеги да съберат сподвижници за идеята.Няма да се впускам в обяснения мнения и препоръки само ще кажа че който имаше желание да уважи колегите от Пловдив и да постреля на воля беше добре дошъл.Най голямото впечатление ми направи гостоприемството на Сиси и Тишо,браво приятели погрижихте се както за уютната атносфера така и за романтичното и приятно пренощуване.Хората казват че пълната къща е най голямото богатство а ако е пълна с приятели двойно щастие.Благодарени на Анди оцеляхме в жегата знае той как да допингира състезателите ;) ;) ;).
Аз доволен за мен най голямата радост беше че бяхме заедно всички от различни краища на България.Благодаря на колегите за хубавите думи и до нови срещи. :cheers: :bravo: :cheers:
 

vita

Потребител
Аз пък съм най-благодарна на Дара :-* - нейн беше най-големият принос за романтичната обстановка... а да не забравяме и козичката :lol:

Изкарахме си страхотно. Най-важното - беше интересно и нестандартно! Благодаря на домикините и ...на всички, които допринесоха за това! :rose:
До нови срещи! :goodbye:
 

lynx

Редовен Потребител
Браво на организаторите! :yahoo: Наградите са изготвени майсторски!!! :yes:
IMG_0577.JPG
 

dinkata

Редовен Потребител
Освен, че някои (от снимките ше се види) изгоряха, аз съм слънчасал и сега залитам като пиян .... пълен цирк, ама беше много яко !!!!! Айде качвайте останалите снимкиииииии :bravo:
 

angelmr

Редовен Потребител
Като чета как сте си пркарали направо ме е яд че не успях нито да дойда за състезанието нито да се включа в организацията. :( Но нямаше как с тази 24 часова смяна.
Поне всички сте се забавлявали, това е важното.
 

DANNY

Редовен Потребител
Така.... ето и обещаното продължение :)


Започнахме в събота сутринта. На поляната нямаше никой. Жега, пек и една шатра ;)
IMG_1332.jpg



Но и много работа свършена от предния ден.
Гледа ли сте филма "Мъжът с косачката" по С. Кинг? В Главната роля Тишо :crazy:
IMG_1360.jpg



Започнахме да се събираме, първо в къщата на Тишо после и на ливадата
IMG_1345.jpg


Започнахме редене на "домашните любимци" в коридор по 3, едни по-напред, други по-назад...
IMG_1376.jpg



Други, масите подготвиха. ...Каквото си гърмнем направо в тавата на масата...
IMG_1375.jpg


Някои си седяха на сянка :p
IMG_1382.jpg



Домакините почерпиха с домашна баница. За мен не остана :'(
Най-гладните няма да ги казвам а ще ги показвам :cheers:

IMG_1405.jpg

IMG_1406.jpg

IMG_1408.jpg

Един липсва, не го хвана обектива.



Слънцето напече и някои се отдадоха на...
IMG_1496.jpg

IMG_1353.jpg


...други на :-[ :-[ :-[
IMG_1386.jpg



Дойде и така чакания запас от муниции.
Цените няма да коментирам, защото просто няма такива :pardon: :cheers:
Въртяха се телефони, купуваха се за цели групи...
IMG_1427.jpg


IMG_1416.jpg


IMG_1424.jpg




Почна "пукотевицата"
IMG_1447.jpg


Въртяха се разни колела, правиха се корекции...
IMG_1439.jpg



Други бяха весели, доволни и бяха готови винаги да позират за снимка :)
IMG_1438.jpg



Трети даже се и молеха....
IMG_1450.jpg



Четвърти търпеливо изчакваха под шатрата да премине силната жега и да се пуснат по трасето на 'ладинка
IMG_1462.jpg



Не трябва да пренебрегваме женското присъствие
IMG_1479.jpg


IMG_1459.jpg


IMG_1461.jpg



Първия ден приключи на голяма маса /безплатна/ или както домакинята каза:
-Шведска маса със столове ;)
IMG_1528.jpg


Тук също имаше разделение на труда
Жените се погрижиха за нас...
IMG_1521.jpg



...ние се погрижихме за ракията /да се свети името и, на нея и домакина дет я даде/ :bravo:
IMG_1533.jpg



...други се погрижиха за приателчето до себеси :-[
IMG_1523.jpg



Всички бяха в настроение и доволни от срщата
IMG_1524.jpg



Домакините провалиха палатковия лагер. Прибраха всички във вкъщи. Не ги е срам.
...А така хубаво валя през ноща.....
Удавени не е имало :bravo:



На другия ден, мокро но пак на стрелби....
Съвет към Добри -Другия път като си купуваш пушка гледай да е с обикновени батерии, тях поне ги продават по бензиностанциите ;)
IMG_1537.jpg



Някои обясняваха траекторията и балистиката на чашката
IMG_1549.jpg



Финала /моя/
IMG_1555.jpg



Бърза организация по събирането на инвентара.
...Ех, много ни бива в разтурянето на нещо направено.
Първия ден 3 часа редихме а за полувин час го разтурихме....
IMG_1563.jpg



Честито на победителите!
IMG_1567.jpg


IMG_1571.jpg



Поздравления към всички които абсолютно безкорисно помогнаха това мероприятие да се случи.
Жалко за тези които се уплашиха от дъжда и не дойдоха на втория ден. Жалко и за тези които по една или друга причина бяха възпрепятствани да се включат в тази снимка.
Пловдивчани се отсрамиха и не съвсем! За по-сигурно предлагам да направят още едно такова състезание :yahoo:
IMG_1574.jpg











Ето целия албум със снимките. За жалост губих нета много пъти и снимките са разбъркани :pardon:
http://s779.photobucket.com/albums/yy80 ... ?start=all


До нови срещи!
:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Ето резултатите от 1-вия и 2-рия ден, и крайното класиране:

Клас ППП:
1. Янко Борисов Бор 1968 Б 40 8 11 19
2. Динко Христозов Динката Б 40 8 10 18
3. Любомир Здравчев Саундмакс Б 40 12 - 12
4. Момчил Борисов Вилхем Тел Б 40 2 5 7

Клас ПЦП:
1. Божидар Чудомиров Фатален EV 2 /16/ 23 20 43
2. Даниел Начев Акраба 1 ААS 400 /16/ 18 24 42
3. Бранимира Сърбинова Мира Бис АА 20 18 38
4. Милен Миладинов Милен М ААS 400 /16/ 18 19 37
5. Добромир Янков Поучер ДайстейтЕйрОуфMVT 18
Б 51 16 34
6. Явор Велков Бате Явчо EV 2 /16/ 18 15 33
7. Илияна Апостолова Пичка трепачка АА S400 /16/ 16 16 32
8. Таня Михнева Вита Дайстейт /16/ 13
Б 51 15 28
8. Генади Павлов Гената Суматра 18 10 28
10.Динко Христозов Динката Хатсан 9 12 21
11.Роберт Иванов Робо Б 50 17 - 17
12.Георги Терзиев Дилом08 Б 50 14 - 14
13.Малин Динков МДинков Б 50 13 - 13
14.Калоян Сарафов Вячеслав Б 51


ПП. Извинявам се на всички, че никовете и пушките са на Бг, диктувах и така беше по лесно . Ако съм объркал друго, или грешно съм резчел име от картата, не се сърдете, просто ми кажете :pardon: :pardon: :pardon:
 

Sisi

Потребител
Искам да благодаря на всички, които ни се довериха и ни уважиха с присъствието си :rose:
Няма да изпадам в подробности. Само ще споделя, че прекарахме два незабравими дни :yahoo:
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!

п.п. Ще ви чакаме за гроздобер :cheers:
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре