ФТ ПЛОВДИВ 24 О7 2010

Статус
Заключена за публикации

DANNY

Редовен Потребител
ОК, Разбрах!
:cheers:
Понеже излизаме от към горния край на Пловдив и заради това попитах.
Предполагам, че и пътя няма да е много добър, такаче ще караме по царския.
Ще се видим утре сутрин
Чао за сега, но ще следя темата до рания следобед, днес.
:cheers:
 

poacher

Потребител
Направо ме хвърлихте в тъча... Сега ще тичам за допълнителни подготовки...
Както и да е... Няма да ми угасите мерака и ще дойда ;)
Дано има поне малко сянка, където да си разпънем палатките сутрин да не ни пече.
За другото ще се погрижим... Айде до скоро...
 

andi

Редовен Потребител
Снощи забравих да напиша нещо, което ми е хрумнало отдавна. Тези, които участват семейно /двойки, родител и дете и т.н./ ще плащат такса и половина.

пп За тези на които стрелбата не им е стигнала , или са дошли в неделя ,може да се пуснат още веднъж по трасето . Или да спретнем нещо от масичките - 50 - 100 - 150 метра :rambo: :rambo: :rambo:
 

DANNY

Редовен Потребител
andi написа:
Снощи забравих да напиша нещо, което ми е хрумнало отдавна. Тези, които участват семейно /двойки, родител и дете и т.н./ ще плащат такса и половина.

:) :p Ние сме така :bravo:

Но това да не означава, че трябва да нося 2 пъти повече бира :-[
 

lynx

Редовен Потребител
akraba1 написа:
........Но това да не означава, че трябва да нося 2 пъти повече бира :-[
......и фритюрник на слънчеви батерии за пържените картофки&сирене :-[
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
fatalen написа:
От нас може да разчитате на:
-клипбордове за А5
-хронометри (колко броя трябват?) имаме около 15бр.

Не получих отговор на предложението!
Да ги нося или не?
 

DANNY

Редовен Потребител
Когато говорх с Анди той ми спомена, че разчита на това което сте и предложили като помощ.
Отговарям вместо него/тях понеже до колкото знам вече би трябвало да са там на местото.
Има gsmи по-назад звъни и!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Някой може ли да ме вземе в събота от ЖК "Тракия" пък после и да се върна с някой в Пловдив :-[ за неделя имам транспорт. Сега тръгвам към Пловдив ;)
 

jimmy_mln

Потребител
Без да взимам страна, ще кажа, че промята на мястото на състезанието в последния момент е доста несерьозна постъпка. :-X
А за тези които нямат палатки да кажете нещо?
 

Вячеслав

Потребител
Хайде пишете де :bravo: :bravo: На кое място ще се събираме ? Кои колеги ще идват? Времето в неделя го дават да е срещу нас. Какво правим с колегите от местата с над 120 км от Пловдив ?Палатки палатки ама като ни шибне един 5мин.порой ще се търсим с греблата.
 

andi

Редовен Потребител
Промяната на мястото не е съврзана с условията на спане.И на Оризари щеше да се спи на палатки, както се спа и на стрелбата на 100 метра на 11.07. А това, че на някой Оризари му е по-близко отколкото Богданица, както и обратното , и двете са на еднакво разстояние от Пловдив. Хотели в Богданица няма вариантите за спане са - палатки, хотел на около 7-8 км до Садово /вижда се, като се кара по международния път, веднага след табелата за Садово, вдясно/, хотели в Асеновград -на 7-8 км от Богданица и хотелите, които предлага Пловдив.
Като бонус за дошлите утре, ще е възможността да закупят различни видове съчми на преференциални цени. Предполагам, че ще има и други интересни аксесоари - оптики, монтажи и др.
 
A

Anonymous

Гост
Аз ще мина да си зема олово на цени белканто ??? :D но няма да стрелям .
 
A

Anonymous

Гост
А имало и оптики ?иедно МЦТ че ми е на сърце от доста време :-*
 

jimmy_mln

Потребител
Нещо не ми се вързват нещата. Има готова база в Оризари, където определено има място за спане, а вие организирате състезание на средата на нищото ;) :bravo: ??? ??? ???
 

andi

Редовен Потребител
в Оризари, където определено има място за спане

Явно знаеш нещо, което никои друг не е видял ;) ;) ;)
Щото аз пък знам какво посрещане е приготвено там точно за теб и бирите които си носиш . Дори си те чака и твоята специална порция скара , готова е още от миналата седмица .
Оффф, извинявай , маи ти развалих изненадата :quiet: :quiet: :quiet:
 

Yasho

Потребител
andi написа:
в Оризари, където определено има място за спане

Явно знаеш нещо, което никои друг не е видял ;) ;) ;)
Щото аз пък знам какво посрещане е приготвено там точно за теб и бирите които си носиш . Дори си те чака и твоята специална порция скара , готова е още от миналата седмица .
Оффф, извинявай , маи ти развалих изненадата :quiet: :quiet: :quiet:


E ZA TVA GOVORQ AKO NQKOI NE E RAZBRAL,
ANDI TI SI IZKLIU4ITELEN TAPAK I ZEMI ELA SI PLATI SMETKATA V BARA DETO SI QL I PIL I NE SI SI PLATIL


Нарушени правила по точки 1 и 2
 

GTD

Потребител
Не че ви се бъркам ама защо не го направихте на Оризаре. Базата изглеждаше супер. :eek: :eek:
 

Вячеслав

Потребител
Когато колегите публикуват снимките ще се изясни. Няма грешка за мястото. ;) Знам как се организираме самосиндикално и това ни е пречило в последно време. Оказа се ,че не е толкова сложно да поемеш малко отговорност и да събереш малко фенове ФТ :rambo:
ПП Иначе една от причините е,че За Оризаре се изискваше вход от 15 райхс марки без правото да се носи бира ,Кола ,Вода и храна. Това разбира се е казано ,а не написано и следва да бъде отречено. За другите причини не е тук мястото да се пише.Бяха коментирани на Терена. Евала на Тихия ,че се хвана да ни отсрами и наздраве за Софийската бригада +русенско- монтанското участие за помощта. Бате Явчо се опържи като скарида на средиземноморско слънце. ;) Евала Баце.Бая работа ни отхвърли. :cheers:
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре