ФТ "Бонсови Поляни" - София (24-25.07.2021г.)

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Наздраве от нас
 

Attachments

  • IMG_20210723_224907.jpg
    IMG_20210723_224907.jpg
    268.6 KB · Прегледи: 86
  • IMG_20210723_210829.jpg
    IMG_20210723_210829.jpg
    525 KB · Прегледи: 85
  • IMG_20210723_210756.jpg
    IMG_20210723_210756.jpg
    421.8 KB · Прегледи: 84
  • IMG_20210723_223706.jpg
    IMG_20210723_223706.jpg
    212 KB · Прегледи: 85
  • IMG_20210723_224902.jpg
    IMG_20210723_224902.jpg
    338 KB · Прегледи: 88
  • IMG_20210723_210651.jpg
    IMG_20210723_210651.jpg
    423.7 KB · Прегледи: 87

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарим на всички за страхотното състезание,макар и изморени сме с много положителни емоции.
Извиняваме се за това,че не помогнахме с трасето.
Браво на организаторите за положения огромен труд за да зарадват хората.
Радваме се,че ви познаваме.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Клас PCP Overall:
1. Божидар Чудомиров
2. Деян Марков
3. Любо Николов
4. Иван Янков
5. Милен Миладинов (след надстрелване)
6. Детелин Иванов (след надстрелване)

Клас PCP Ladies:
1. Надежда Гергушка
2. Галя Павлова
3. Михаела Златанова
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Трасе за отлично подготвени хора за ФТ. Честито на победителите. Заслужиха си го. Адмирации към организаторите. Доста труд, но трасе което бе предложено в точния момент. Браво за хъса и въображението.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За всички братя по оръжие, за всички които са сред нас и тези, които ни напуснаха, за вас всички, които ме правят пълноценен човек. Радвам се, че ви познавам приятели, мога само да съжалявам, че не бях с вас, радвам се, че сте си прекарали превъзходно :cheers:
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Страхотно трасе! Невероятни хора (планински кози) всички които са го наредили. И най вече на г-н трудовака Румен-кЪзмЪта за стъпалата и позициите които е изкопал сам, ако не беше той нямаше да можем да вървим с пушките.
Благодаря ви!
 

apostolevski1

Редовен Потребител
Аххх, как ме е яд , че не можахме да дойдем, но трябва да се ходи и малко на море. Честито на победителите и нямам търпение вече да постреляме заедно.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички, които участвахте.
Без вас това щеше да е поредното изгърбване, но със вас беше удоволствие от изгърбването :D.
Цялото трасе беше наредено от една шепа хора - главен дизайнер Симеон Георгиев със помощтник Христо Ваксината + 3 работни пчелички Любо Сплита, Хайрито Машина и Милен, те тея хора се убиха и без тях нищо нямаше да го има, Респект момци. Аз се постарах да направя придвижването и позициите малко с малко по-приятни, но терена си е гаден и копаенето беше тегаво.
Сега и моята обективна преценка за състезанието : На мен лично ми хареса много.
Трасето беше много разнообразно, завартяно почти на 360 градуса изцяло в гората, то имаше от всичко по малко : наклони, дълги и къси дистанции, слаб и силен вятър, "лесни" и "трудни" мишени.
Със сигурност на някой му е дошло в повече разнообразнието, но никой не се отказа за което евала.
На мен лично ми липсване подобно трасе последно време.

Поздрави на победителите.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Рядко коментирам, но сега няма да пропусна. На мен ми хареса много трасето. Едновременно се чувствах като 4Х4, планинар, шерп, козичка, разпъвах "трипода", та да се задържа на позиция. Поне не стреляхме от "тераси", че памперси не носех. Аз лично не помня по-трудно трасе за стреляне, аранжиране и редене, въпреки че не участвах в петък. 8/10 от задължителните мишени си бяха трудни за стреляне, както и 39 от свободните :D:D:D. Хубавото е, че все пак имаше една мишена малко под 40 м, та да не ни се струва много трудно трасето. Имаше вятър, имаше течение, имаше инклинации чак до 30 градуса.
Респект към организаторите и "пчеличките".
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Какво да напиша.....
Страхотно изживяване!
За трасето :..."добре балансирано:)"....досега не съм стрелял на по-трудно и по-красиво трасе.Благодарско на бандата дет го направи.Яд ме е ,че събрахме мишените, а не ги оставихме за Август.
За компанията :няма такива хора никъде.
Запомнящ се жест от страна на Пепи.Ще му го върнем.
За стрелците: отново респект към момичетата и поздравления за чичо Боб и Део .
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Честито на победителите! Благодарности на участвалите. Адмирации към Пепи.
Добра репетиция преди оупъна. Хайде до нови срещи във Вършец.
Постоянните заподозряни да са на линия от 18.09.2021г.
 
Нагоре