ФТ Асеновград 27-28 Ноември (закриване на сезон 2021)

xpresident

Редовен Потребител
За мое голямо съжаление, поради здравословни проблеми, няма да мога да дойда. Успех на всички участници!
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Изкарах си прекрасно.
Големи благодарности към Ицето за гостоприемството му. Благодарности към всички съпричастни със реденето и събирането на трасето. Състезанието беше прекрасно, времето беше със нас и най важното, че се събрахме и забавлявахме заедно.
За мен това състезание беше придружено със личен рекорд 49 попадрния от 50 възможни.
Зимата е най-гадния период, в който нямаме състезанив, но пък продължаваме да си се събираме :).

П.С Благодаря ви Ники и Галя за новата ми придобивка.20211127_092919.jpg
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарим на организаторите за страхотното мероприятие и на всички участници допринесли то да е такова.Ние си изкарахме супер!
Благодаря!
И Браво на чичо Божо!
 

ivofox

Редовен Потребител
Благодарим на организаторите за страхотното мероприятие и на всички участници допринесли то да е такова.
Честито на победителите и на шампиона на България.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Изкарах си страхотно и двата дни, уникално време за стрелба и уникални приятели. Евала на Румен и Божо- 49 не се правят всеки ден. До преди 2-3 години сме си коментирали че в България сме далеч от 50 точки за трасе, но само тази година имахме четири пъти по 49 и то от различни стрелци. С такава конкуренция се израства страхотни сте!
Колкото до организацията, страхотна работа на Ицо който се уби от бачкане, Христо Димитров за добрата административна работа и най важният маршал Вальо ;)
Ще се видим на трасето другата година !!!
 

astra

Редовен Потребител
Народът е казал, че "у дома и стените помагат". По повод вчерашното състезание за закриването на сезона, много искам да добавя към това: и отличната организация (Ицо и Ицо!), а най-много добрият пример на истински добрите приятели!
Имам само един, малко тъжен въпрос: приятели, какво ще правя без вас чак до месец март, догодина?... :)
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Мислех да се отказвам от ФТ, но на закриването ми се изясни че нема а стане тая :)
Как ще я карам без всичките тия хора ?!?!?!?
Чудесно състезание, прекрасни вечеринки, отлични резултати на повечето хора на трасето ... просто великолепно ! :)
Поздравления за всички участвали и организирали събитието и специални поздрави за Бочко и Румбича - наистина избиха рибата с това космическо 49 !!!
До март може се изкара без стрелба, но без напоителни срещи - няма как ! :)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Отлична организация. Поздравления към организаторите.
Честито на победителите. Заслужени отлични резултати.
Радвам се, че ви познавам всички вас.
 

elemag

Редовен Потребител
Народът е казал, че "у дома и стените помагат". По повод вчерашното състезание за закриването на сезона, много искам да добавя към това: и отличната организация (Ицо и Ицо!), а най-много добрият пример на истински добрите приятели!
Имам само един, малко тъжен въпрос: приятели, какво ще правя без вас чак до месец март, догодина?... :)
Е,гръцките са отворени.:rambo:
 

cc23

Редовен Потребител
П.С Благодаря ви Ники и Галя за новата ми придобивка.View attachment 94849[/QUOTE]

Ей, Румба, колко ти завидам! Със здраве и кеф да си я ползваш. Това е пушка, която някой ден с гордост ще предадеш на внуците си.
Steyr Match GL1 - този текст е хубаво да се появи в подписа ти :)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Искам да поздравя на първо място Христо за отличната организация и всички които са "виновни" да го има и това мероприятие!
Живи и здрави да сте всички и да продължаваме да се виждаме по трасетата и занапред!
Честита титла Божо!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Закрихме една чудесна година на пук на всички кризи, епидемии и т.н. Евала на всички преди всичко за отдадеността, евала че сте такива каквито сте, и се радвам, че ви познавам. Голям поклон на организаторите за пореден път, Браво момчета :cheers:
Много мога да напиша, но в последно време не го правя, защото едно нещо, колкото и прекрасно да звучи на думи, ако не го изживееш, никога няма да можеш да го усетиш.
Изключително ме радва и постоянството да се стреля ФТ Бенчрест, както и страста на колегите да се взимат все повече класически (изключителни легенди) пушки за 10 метра в чистия им вариант и да си стреляме макар и за кеф след състезанието с тях на 10 метра с Диоптрици. За мен това е безценно развитие, защото за пореден път показваме, че не сме някакви сектанти и правим само едно и също, а сме ценители на хубавите неща в хобито, но и в ЖИВОТА, защото знаем как де се забавляваме. БЛАГОДАРЯ ВИ :cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички за добрите думи. Радвам се че всичко беше ок и ви е харесало, но заслугата далеч не е изцяло моя. Ако не бяха Калата, който отдели от времето си да аранжираме трасетата и да направим организацията, адаша, който се грижеше всичко да ена ред и да следи за реда, както и хората, които зарязаха работата и семействата си, за да дойдат и да подготвим двете трасета, това нямаше да се случи, на тази висота. Радвам се, че сме толкова задружен колектив и се раздаваме на макс за любимото хоби. Надявам се занапред да правим все по добри състезания и партита.
 
Нагоре