Тренировка ФТ "Ловешки поляни"

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Обявявам мероприятие на движение „Мускетари”
Дата на провеждане – 25 Юни 2011 г.
Място на провеждане – „поляната на завод Балкан”

Характер на състезанието
Състезанието ще е в дисциплината фийлд таргет за пневматични пушки
Състезанието ще е в рамките на един ден.
Брой мишени 30.
Дистанция на мишените от 8 до 50 метра.
Два кръга на стрелба.
КЛАСОВЕ 16J, ППП и ПЦП до 45 джаула.
Такса за участие в състезанието НЯМА - хората без мишени да почерпят "кой каквото обича ;)"
Всички участващи в реденето на трасето ще трябва да се явят в 9,45 (изключение за ФТКС - когато дойдат) часа за разполагане на мишените си.
Всички (мераклиите) желаещи да участват да си носят хронометри, клип-бордове, прострелъчни мишени и химикалки.
График за провеждане на състезанието:
От 10,00 - 11,15 часа прострелка, записване
От 11,15 - 11,30 – откриване и брифинги
Начало на първи кръг 11,30 часа.
Начално на втори кръг около 14,30 часа.

Мероприятието ще е с награден фонд осигурен от @Архитекта.
Наградният фонд ще се разпределени в три категории:

1.Клас PCP - International
- първо място - цъклянка и грамота.
- второ място - -------грамота.
- трето място - -------грамота.
2. Клас PCP - unlimited
- първо място – грамота.
3. Клас ППП
- първо място – -------грамота.

п.п. Донесете си "бивак" пособия - маси столове... едене и пийне евентуално и репеленти
:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
:eek:fftopic2:
Цъклянката гроздова ли беше?
Това не е ли македонско?
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Не знам!? Архитекта само знае каква ще е течността.

Чичко Гугъл казва мястото е 43.162478, 24.708520

И Чичко Гугъл показва
 

Attachments

  • карта поляна.png
    карта поляна.png
    1.2 MB · Прегледи: 101

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Току що се връщам от оръжейния магазин. Хората ще работят в Събота до обяд и имат JSB.
"най-важните" модели са налице:
-в 4,5 имат от 0,547
-в 5,5 имат от 1,03 и 1,17
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Дано не познаят синоптиците за събота.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
братушка написа:
А бе, вие специално ли точно за събота поръчахте дъжд и вятър ?

ТОЧНО :exclaim:
Поръчах краткотрайни превалявания и облачета, че Стели мрънкаше че ще ни се опекът мозъците на гола поляна ;)
Ама пък Вальо ще вземе пък да се сърди, че няма жега за ледена бира ;)
АБЕ я вземете се разберете за последно, че да знам кво време да ви поръчам ???
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
То не стига, че синоптиците ви плашат /крайно неоснователно като за този сезон/, ами и доставчика на купата ме издъни! Уж презокеанска доставка, уж за 1-во място я поръчах надписана ... а ето какво ми дойде:

2-ро място, че и наопаки го написали :wall: ! Направо жива подигравка и със състезанието, и с Фийлд Таргета :mad: ! Купа в таз черна кутия не видях, но май са сложили за компенсация една маркова чаша - за спомен на победителя. Казано по нашенски - колкото да не е съвсем капо човека ;) !
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Архитекта написа:
То не стига, че синоптиците ви плашат /крайно неоснователно като за този сезон/, ами и доставчика на купата ме издъни! Уж презокеанска доставка, уж за 1-во място я поръчах надписана ... а ето какво ми дойде:

2-ро място, че и наопаки го написали :wall: ! Направо жива подигравка и със състезанието, и с Фийлд Таргета :mad: ! Купа в таз черна кутия не видях, но май са сложили за компенсация една маркова чаша - за спомен на победителя. Казано по нашенски - колкото да не е съвсем капо човека ;) !


Не искам да ви се бъркам в организационните въпроси, но аз такОвО не пия ;) ;) ;)
 

Termina4

Потребител
Аз си мислех че е седмица, а то обърната двойка :p :cheers:
Хубаво състезание ви пожелавам, аз пропускам :(
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
fatalen написа:
Архитекта написа:
То не стига, че синоптиците ви плашат /крайно неоснователно като за този сезон/, ами и доставчика на купата ме издъни! Уж презокеанска доставка, уж за 1-во място я поръчах надписана ... а ето какво ми дойде:

2-ро място, че и наопаки го написали :wall: ! Направо жива подигравка и със състезанието, и с Фийлд Таргета :mad: ! Купа в таз черна кутия не видях, но май са сложили за компенсация една маркова чаша - за спомен на победителя. Казано по нашенски - колкото да не е съвсем капо човека ;) !


Не искам да ви се бъркам в организационните въпроси, но аз такОвО не пия ;) ;) ;)

Ами пусни някой пред тебе че да е доволен човека :D

Айде ако те споходи "лош късмет" и го спечелиш, ще взема едно Пепси до го омешаме с колегите :cheers:

п.п.
Току що се връщам от поляната. Арендатора е много доволен дето сме му окосили безплатно тревата и я събра с една балировачка.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
fatalen написа:
От мен Втората награда :icecream:

;) ;) ;) ;) ;)

Ако това е втората награда
japanes-girl-ice-cream.jpg

и тези я поднесат..................
Girls-Eating-Ice-Cream-on-Convertible-249.jpg

може и аз да дойда ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Винаги добре дошъл Макс!
Предвидил съм и такива екстри, ама първо тате да започне работа като ЦАР ;)
:cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ораганизаторите имат рядък шанс да събирата доста състезатели. Но първо трябва да намерим царство за царя.
:cheers: ;) ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
ето го и най новия член на ловешката група който ще присъства на всичките ни сбирки ;)
 

Attachments

  • 22062011051.jpg
    22062011051.jpg
    225.2 KB · Прегледи: 76

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
shstanchev написа:
Айде ако те споходи "лош късмет" и го спечелиш, ще взема едно Пепси до го омешаме с колегите :cheers:
Категорично съм против :mad: ;) ! Изобщо не ми дреме, че може да прозвучи като "продуктово позициониране": това е любимото ми питие и то се пие с Coca Cola :yes: :cheers: !
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
fatalen написа:
Не искам да ви се бъркам в организационните въпроси, но аз такОвО не пия
Божо, от снощи си блъскам главата как да те предпазя от тази отрова и го измислих: Ще те детронирам без даже да идвам до ловешките поляни. Разпечатах грамотата за Първо място в 16J директно надписана "fatalen". Слави ще я изтипоса на съдийската масичка още при откриването на срещата. Този публичен ангажимент ще те разконцентрира фатално и ... няма да се мъчиш с нашия бълвоч :p !

P.S: Шегичка, разбира се ;)! Празно си е мястото в грамотата за името на победителя. Успех в стрелбата :cheers:!
 
Нагоре