Тема за домашните любимци

A

Anonymous

Гост
Наистина няма дресировка . Остава надеждата като стане на около година да е по мързеливо . Обикновено така става . Сега е младо , играе му се още . ;)
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Ами да чистичко е и то не е правило бели (миризливи) 1 път само повърна,но до сега няма проблеми.Постоянно се чисти.
Дано поомързеливи,че не знам :)А и като го кастрираме съм чувал,че стават по-мързеливички. ;)
 

vanko

Редовен Потребител
Alucard написа:
Ами да чистичко е и то не е правило бели (миризливи) 1 път само повърна,но до сега няма проблеми.Постоянно се чисти.
Дано поомързеливи,че не знам :)А и като го кастрираме съм чувал,че стават по-мързеливички. ;)

И моя котарак се кротна,но след като мина година,сега пак пощурява от време на време но е вече по умерен.Повръщането ще го прави! Да не си помислиш че е болен нещо или от храна.Това са косъмчета,станали на топче и преглътнати (от постоянното "чистене" "миене")
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
U-2 написа:
Наистина няма дресировка . Остава надеждата като стане на около година да е по мързеливо . Обикновено така става . Сега е младо , играе му се още . ;)
Как да няма дресировка- те котките нас ни дресират ;) ;) ;) все те вдига и кара да правиш нещо че на него да му е кеф ;) Дето си има един лаф - "котките си мислят че хората сме им домашни любимци" . Нашия по принцип е кротък и не ни драска, всъщност въбще не драска хора, но оставя ли си калъфа на пушката на достъпно място за него и само там си чеши ноктите гадината :mad: с бой се видя, че не става та сега си крия калъфите ;) учат те и да си подреден ;) Голям цирк е да си имаш котка не може да ти стане скучно :crazy:
 

didarai

Редовен Потребител
Alucard написа:
...Давайте съвети за дресиривката.
По принцип всяко животнУ можеш го дресира,но котките са едни от най-трудните.За тва и по цирковете дресировка на домашни котки много рядко се показва.Няма и "говорещия с котки " ;) по Енимъл :pardon: .Там веднъж се коментираше,че котка науми ли си да направи нещо ще го направи независимо кво ще предприеме собственика и.
За кастрирането...............не се надявайте.Моя е кастриран от 4 г. и няма кротване.Имал съм към 5-6 котки през годините и всяка си беше с неин нрав.Имах страшно кротък котарак който можеше да се ползва като възглавница........имах и по-голям звяр от сегашния.Котка и жена.........на късмет ;) ....и без тва номерата са им едни и същи. ;)
-----------------------------
Кучето:
Хората ми дават храна ,вода,подслон,топлина..........сигурно са богове. ???

Котката:
Хората ми дават храна,вода,подслон топлина...........сигурно съм бог. :crazy:
 

rifle

Потребител
По принцип всяко животно подлежи на дресировка-НАЙ-ВЕЧЕ АКО ЗАПОЧНЕШ КОГАТО Е МАЛКО.Моето коте сутрин чака докато станем и след това се разлудява.(проверено много пъти-гледам го с леко отворени очи-то си стои мирно и тихо)....Това става като сутрин не му обръщаш внимание(но трябва да има поне малко храна и вода,защото сутрин обикновенно котките са гладни)...Следващо обучение -вестник на руло казваш силно-НЕ(когато прави някаква беля) и след това удар с вестника :bastun:След многократни повторения на упражнението ,вече реагира само на -НЕ. И т.н. :)
 

Termina4

Потребител
Ето така ме посрещат мен :)
Никога не съм го удрял или карал да прави нещо, защото исках да видя какъв му е характера и се оказа страшен дивак :) Доста е хитър и ако му кажеш седни-ляга, а като му кажеш легни се оплезва и сяда :) Много го обичам и гледам да му отделям достатъчно внимание :) Обичайте животните, защото ако можете тях-значи можете и хора да обичате ВСИчКО ДРУГО Е ЕГОИЗЪМ!
P.S. търся му женска- по възможност да е хубавица :) Ако някой има женсkа и иска качествен мъжкар да ми пише на лична :cheers:
4476851S.jpg

4476853M.jpg

4476862h.jpg
 

didarai

Редовен Потребител
:pardon: :pardon: :pardon:
 

Attachments

  • 420254_243699179057154_100002512228949_502541_808521250_n.jpg
    420254_243699179057154_100002512228949_502541_808521250_n.jpg
    147.5 KB · Прегледи: 192

ininia

Потребител
ФТКС
Този етикет е уникален!Моята котка го изпълнява стриктно без т.2 и т.3.Явно още не ги е чела! :D
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
ininia написа:
Този етикет е уникален!Моята котка го изпълнява стриктно без т.2 и т.3.Явно още не ги е чела! :D

Искрено се смяхме у дома.. Все едно за Мършата е писано. Изпълнява си всички точки, въпреки че вече не повръща. Само точка 7 не я изпълнява - винаги яде всичко което му давам. :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
026703992.jpg
026703993.jpg
Ето един от начините за възпитание :p
026703994.jpg
А това е другия начин . :lol:
 
Нагоре